Forum Forum inwestycyjneFundusze

pytanie do inwestujących przez mbank

pytanie do inwestujących przez mbank

jacek_k / 212.182.117.* / 2007-11-22 17:01
Jeżeli datą graniczną odkupienia jednostek funduszu legg mason akcji jest 24:00, a chcąc przeprowadzić tą operację w nocy przed 24:00, wyskakuje mi komunikat:
"Dziś nie ma już możliwości przekazania zleconej dyspozycji do agenta transferowego.
Dyspozycja zostanie przekazana w najbliższym dniu roboczym"
To czy nie mogę dokonać tego zlecenia w nocy?

pozdrawiam
Wyświetlaj:
scolnus / 2007-11-22 17:16 / portfel
Do czasu jej wysłania (najbliższy dzień roboczy) masz możliwość ewentualnego jaj anulowania.
mbankowiec / 91.123.161.* / 2007-11-22 17:07
skad pomysl ze do 24 mozesz dokonac zlecenia ?
nigdzie tak nie ma
najwyzej przyjma ale i tak nastepnego dnia nie poleci ogolnie to i tak nigdy nie masz pewnosci kiedy zlecenie pojdzie bo masz wielu posrednikow liczy sie moment ksiegowania bo tu kase tracisz albo zyskujesz a z tym to roznie bywa wszedzie zalezy od ruchu na rynku
jacekk_85 / 2007-11-22 17:11 / Bywalec forum
Na stronie mbanku w tabeli realizacji zleceń odkupienia godziną graniczną dla legg mason akcji jest 24:00. Orientujesz się do której mbank przyjmuje zlecenia odkupienia. Ja próbowałem jakoś koło 17 i już nie da rady dzisiaj.
karlo25 / 2007-11-22 17:41
z tego co się orientuje to do godziny 9 rano. To że legg mason przyjmuje do 24 to bardzo możliwe tylko jest ten problem, że nie kupuje się bezpośrednio w TFI tylko przez mBank, a on przyjmuje do 9 rano.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy