Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Pytanie o Gerling ! praca w Katowicach...

Pytanie o Gerling ! praca w Katowicach...

apulejusz / 79.175.224.* / 2008-04-21 16:59
Polecono mi firmę Gerling jako strukturę w której mógłbym od samego początku rozpocząć pracę w sektorze ubezpieczeń i funduszy... sam pracowałem w innej branży ale czas spróbować poważniejszych rzeczy. mam doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i prowadzeniem baz danych itp.

moje pytanie jest takie... czy ktoś z Państwa mógłby mi ocenić firmę Gerling od wewnątrz, mam na myśli rozwój pracownika, bo wiem dobrze o zakładaniu działalności gosp., prowizjach itp, ale jak firma Gerling jest przez Państwa oceniana...

z góry dziękuję
Wyświetlaj:
Made in Żywiec / 79.175.224.* / 2008-05-03 15:26
znam firmę Gerling dość dobrze, sam tam ubezpeczam siebie i rodzinę, znam ich od 4 lat i póki co jestem zadowolony z ich operacji na moim koncie szczególnie podczas ostatniego stanu akcji na giełdzie. kiedyś byłem klientem Allianz i nie byłem zadowolony z ich działań, słabe doradztwo, agent nie miał nawet wiedzy co sie dzieje na rynku pieniężnym, po prosru szok !... oczywiscie mam nadzieje ze to był tylko przypadek.

mogę polecić panu tę firmę, z punktu klienta oczywiście bo ani razu nei przejechałem sie na ich doradztwie. miałem raz wypadek dość poważny i pieniążki trafiły do mnie momentalnie pozatym opieka agenta jest wzorowa. jezeli chce pan tam pracowac to z mojego punktu widzenia mysle ze bedzie to dobry wybór ale to już zależy od człowieka i jego podejscia

tak czy owak życzę powodzenia i sukcesów
WB01 / 83.17.136.* / 2008-05-01 13:57
Uważam, że lepiej pracować dla multiagencji niż wiązać się z jedną firmą. Pracując tak masz większe możliwości i więcej produktów do zaoferowania klientowi.Jeżeli jesteś zainteresowany możesz się odezwać na gg 6394699 WB

Najnowsze wpisy