PZU

Money.pl / 2010-05-12 10:30
Komentarze do spółki: PZU.
Wyświetlaj:
zadowolony klient NOWEGO PZU / 83.4.16.* / 2012-07-06 00:03
dwa razy w ciagu roku mialem szkody po wichurach i przepieciach,w ciagu miesiaca zalatwiono w NOWYM PZU likwidatora i wyplate odszkodowania ktore bylo przyzwoite w obu przypadkach.widac ze ta nowa reklama z duchem Rewinskiego to prawda zmienilo sie w pzu na dpbre tak trzymac BRAWO!!!!!!!!!!!
JA1981 / 83.18.222.* / 2012-06-12 11:56
DLACZEGO NIE WARTO UBEZPIECZAĆ W PZU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prawie pół roku walczę o odszkodowanie z owym towarzystwem jak się nazywać karzą ....
w lutym zdarzył się pożar... wypadek losowy, nie że z roztargnienia świczkę zostawiłam czy inne romantyczne narzędzie grzewczo- klimatyczne... od temperatury zajęła się belka stropowa...
owe towarzystwo wysłało agenta specjalnego OSO aby ocenił stan f......aktyczny.... Panu tak się spieszyło, że po 7 dniach dotarł... pomijam fakt, że mieszkałam z dziurą w dachu przy porze roku, która niestety nie sprzyjała... po kilku moich monitach rozpoczęłam remont...
a teraz najlepsze............................................................................
Pan wyposażony w odpowiedni sprzęt techniczny CYFROWY APARAT FOTOGRAFICZNY sfotografował całą niezbędną makulaturę do przeprowadzenia procedury odszkodowawczej... ...i tak od pół proku okazuje się, że co rusz brakuje jakieś dokumentu, a to protokół, a to kwitek, a to rachuneczek, a to nie ten protokół, a to nie ten rachuneczek a to nie ten świsteczek i tak piszemy sobie listy pełne pięknych sformułowań, zwrotów urzędniczych itd. doskonalę kunszt pisania pism urzędowych... ostatnie pismo doprowadziło do mojej skrajnej wytrzymałości gdyż towarzystwo PZU nagle osiągnęło wyższy poziom mentalności... JASNOWIDZENIE.................
OTRZYMAŁAM PO RAZ KOLEJNY DECYZJĘ ODMOWNĄ GDYŻ PAN S.P KIEROWNIK ZESPOŁU RELACJI Z KLIENTEM PRZYPUSZCZA, DOMNIEMA, DOMYŚLA SIĘ I WYRAŻA W OSTATNIM PIŚMIE WSZYSTKIE SWOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIA.... naprawdę jest mi miło, że Pan się tak wczuł w sprawę..... i na koniec dodaje, że no decyzja jest odmowna ALE ALE ALE..... podaje mi numer telefonu pod którym mogę wynegocjować ugodę!!!!!!! taraaaaaa....

moi mili czytacze... cały absurd sytuacji wynika z tego, że gdybym zostawiła tą świczkę to ja bym to odszkodowanie otrzymała gdyż mandat 500 zł od strazy pożarnej byłby dowodem, że pożar był z mojej winy, moja gafa dostałabym aty aty nu nu paluchem i na pismie... PZU uznałoby to za nieumyślny wypadek i finał........... a że ja takiego mandatu nie otrzymałam ponieważ pożar nie wynikł z mojego błędu czy też konstrukcji kominka, gdyż wszystkie protokoły posiadam wraz z kwitem za czyszczenie komina dymnego...........

A TERAZ AKCJA PRZENOSI SIĘ NA DROGĘ SĄDOWĄ... ZOBACZYMY CZY Z HAPPY ENDEM...

W SĄDZIE NIE BĘDĘ DOMAGAĆ SIĘ ODSZKODOWANIA TAKIEGO JAKIE MI WYCENIŁO PZU A 3 RAZY WIĘKSZE.............JA OD TYCH PAŃSTWA NIE CHCĘ WIĘCEJ NIŻ MI WYLICZYLI TE 3 RAZY WIĘCEJ CHCĘ ABY PRZEKAZALI NA CELE CHARYTATYWNE DLA LUDZI POSZKODOWANYCH W POŻARACH...
lider BLOK LOG / 188.47.227.* / 2012-06-12 09:15
czy ma ktoś informacje ile ta spółka ma zadłużenia?? bo szczerze powiedziawszy nie mam jak sprawdzić pogłoski że jej zadłużenie sięga 120% kapitału zakładowego.
Franek - ILL. Chicago / 208.54.80.* / 2012-06-12 19:11
Człowieku , dam Ci przyjacielską radę , dosłownie jak najwcześniej udaj się , do najbliższego lekarza psychiatry ....
Franek - ILL. Chicago / 208.54.80.* / 2012-06-10 21:02
JW....
MAt785 / 212.67.155.* / 2012-06-08 21:37
Mam pytanie :
ubezpieczyłem konia, koń ten został sprzedany a na jego miejsce zakupiono nowego konia... jakie kroki teraz musze podjąć ?
bea83 / 83.6.80.* / 2012-06-05 16:24
Miałam ubezpieczenie auta w PZU przez rok. Sama złożyłam i podpisałam wniosek o ubezpieczenie chociaż byłam współwłaścicielem. Po roku, w terminie umownym, wypowiedziałam umowę w serwisie Nissan jako współwłaściciel (oczywiście mogła). Minęło pół roku i współwłaściciel (mój tata) otrzymał wezwanie do zapłaty (pisemnie), gdyż nie złożono wypowiedzenia i się zaczęło. Telefony na prywatny telefon mamy (nie mam pojęcia skąd go mieli) z groźbami egzekucji komorniczej, stwierdzenia pracowników, że nie mogą ze mną rozmawiać, bo nie widnieję w żadnych dokumentach (chociaż sama je podpisywałam i dokonywałam płatności za polisę). Nadmieniam, iż moi rodzice nie zajmowali się nigdy tą polisą i nie mieli o niej pojęcia. W końcu udało mi się przez serwis Nissan z kimś porozmawiać, bo w PZU nie chcieli mnie słuchać. Po prawie roku nieustannego wyjaśniania i przesyłana coraz to nowych dokumentów do salonu Nissan ktoś z PZU przysłał mi informację e-mail, że sprawa została wreszcie wyjaśniona. Niestety do tej pory nikt nie przysłał mi oficjalnego pisma w tej sprawie, bo podobno takich się nie wysyła. Szkoda, że miał kto przysłać wezwanie do zapłaty i wydzwaniać po kilka razy tygodniowo. Jak ktoś nie chce problemów to lepiej nie zawierać umów z PZU.
Pozdrawiam.
zastanowcie sie co robicie / 83.17.198.* / 2012-07-30 15:46
Lepiej ubezpieczac swoj samochod, a nie kombinowac ze zmniejszeniem wysokosci skladki, bo tata ma już zniżki.
scx / 31.63.208.* / 2012-06-02 21:47
AGENTKA PZU sprzedała mi sprzęt pogrążony przez komornika, 2 tyg, po tym twierdząc, że nie. Starostwo mówi że zadłużony, komornik też, a Pani Kasia, że nie, kasy nie odda.Jak zaufać PZU? Polecam Katarzyna P. Stare Kurowo
j. zieliski / 31.63.246.* / 2012-07-04 14:07
przepraszam ten post to nieporozumienie
przepraszam
jhfgulyjhgiu / 31.63.208.* / 2012-06-02 21:38
wyłudzają kasę, a nie oddają, polecam agentkę Katarzynę pro. Stare Kurowo
fdsxngfdcmhjv / 31.63.208.* / 2012-06-02 21:36
agenci oszukują, polecam KATARZYNA PRO. Stare Kurowo
cf / 95.48.7.* / 2012-06-01 21:24
jestem klientem Pzu lecz zmiana mi się nie podoba !BYŁEM W SIEDZIBIE I SIĘ OKAZAŁO ŻE W ODDZIALE DZIAŁA AGENCJA BIUROWA KTÓRA JEST PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ!! KURA KTÓRA ZNOSI ZŁOTE JAJKA DLA WŁAŚCICIELI!!POZNAŁEM WŁAŚCICIELA TO MÓJ KOLEGA SZYBKO SIĘ DOROBIŁ KASY!!JAK MOŻNA BYĆ WŁAŚCICIELEM !!
producent wideł / 31.174.182.* / 2012-05-31 09:52
GOLIĆ HOŁOTĘ BEZ LITOŚCI W SKARPETACH PUŚCIĆ HAHAHA
mzak / 79.188.101.* / 2012-06-01 11:26
odnosze wrazenie ,ze masz problem ze soba...
producent wideł / 31.174.192.* / 2012-05-30 15:04
kmiotki gacie pełne? sprzedawać pzu zaraz zbankrutuje tak wam się wydaje ale hołota kupiła te akcje .sprzedają bo inni też sprzedają owczy pęd .no ale trzeba strzyc bezmyślnych bez litości buhahaha
producent wideł / 31.175.159.* / 2012-05-29 12:20
ale drobnica sra po gaciach zaraz pampersów braknie buhaha.sprzedają same kmiotki ciekawe kiedy skończy im się paliwo
Franek - Chicago / 208.54.80.* / 2012-05-29 03:43
Dosłownie , zawsze jest jakaś mała iskierka nadziejii ..... Z małej chmury , duży deszcz ...
Franek - Chicago / 208.54.80.* / 2012-05-28 08:58
Dzisiaj wyraźnie lecimy w górę ..
.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy