Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Raj dla spekulantów

Raj dla spekulantów

Money.pl / 2006-05-25 19:28
Komentarze do wiadomości: Raj dla spekulantów.
Wyświetlaj:
mari / 2006-05-25 19:28 / Achi
Oj tak Panie Tomku jak ktoś na bieżąco ogląda ten spektakl a szczególnie gdy widział we wtorek co się robiło i wjaki sposób to obawy są duże.Ja trochhę w celach szkoleniowych próbowałem małą ilością akcji "pobawić" się z rekinem i dlatego wiem że to w dużej mierze nie był naturalny zjazd tylko zduszanie kursów a więc obawy przed powtórką są duże.Cała zabawa oczywiście obliczona była na wywołanie paniki a czy się udało pozostawiam ocenie analityków.Moim zdaniem tylko częściowo ale być może taka była taktyka .Teraz narynku jest wielu zdezorientowanych graczy i łatwiej jest nim manipulować
Ale oczywiście to tylko moje obserwacje i wnioski.Napewno znajdzie się wielu analityków którzy powiedzą że to jakaś spiskowa teoria dziejów i wszystko toczyło się naturalnie tylko trochę gwałtowniej.ą ja na to ha ha ha.OK uczymy się ciągle a jeżeli to tak wygląda to trzeba po prostu obrać odpowiednio ostrożną taktykę.ą najlepiej przeczekać z boku.ANIU podziwiam twoje wyczucie.(nie pierwszy raz zresztą)
Pozdrawiam :-)
anna. / 2006-05-25 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki Marni, ja namawiałam wszystkich znajomych żeby 10 maja wychodzili z funduszy akcji, intuicja mi podpowiadała, iż po raportach kwartalnych będzie korekta. Zła jestem, że nie nabyłam kontraktów na spadki:(
W tym tygodniu głowę mam zajętą przygotowaniem do komunii i nie mam czasu inwestować, zagląda wieczorem żeby mieć rękę na pulsie. Gdybym mila trochę czasu to pewnie pograłaby sobie niewielką kasą DT. Życzę powodzenie od poniedziałku zaczynam pracować , albo obserwować :)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy