Forum Polityka, aktualnościKraj

Raport o zdrowiu prezydenta nie będzie jawny

Raport o zdrowiu prezydenta nie będzie jawny

Money.pl / 2008-04-14 13:12
Komentarze do wiadomości: Raport o zdrowiu prezydenta nie będzie jawny.
Wyświetlaj:
uczulony na Polskę / 78.152.18.* / 2008-04-15 16:41
Samo wspominanie na forum o PiSie i Kaczynskich wywołuje furię w szeregach ich wyznawców. Zachowują się jak zdesperowani towarzysze z KPZR w czasach Stalina. Boją sie odejścia w niebyt polityczny swych Panów. Bez Kaczynskich istnienie PiS-u, to jak dymek z paqpierosa.
wojcher / 2008-04-15 12:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W USA o zdrowiu prezydenta informuje się na bieżąco, we Francji bodajże, raz na rok. Może i u nas warto to wprowadzić? Nic nie mam przeciwko chorobom prezydenta, ale skoro lekarze wypowiadają się na podstawie relacji z TV, że coś jest nie tak, może warto by chociaż poinformować opinie publiczną.
myślę, że tego typu ujawnianie, jednak bądź co bądź, sfery prywatnej
Panie Edgarze! Jeśli ktoś decyduje sie na działalność publiczną, a zwłaszcza na prezydenturę, to oczywiste jest, że musi zrezygnować ze wszystkiego co prywatne!!
DA-old / 217.172.247.* / 2008-04-14 17:26
Raport na temat powiązań PO z komuchami!! PILNY!!!!!
Frank N. Stein / 85.128.68.* / 2008-04-15 11:07
Raport na temat związków psychiatryków z PISem! PILNY!!!!
Rozumiem, że raport miał być o stanie fizycznym, bo o psychicznym to wszyscy wiedzą, że nie najlepszy.
andowc / 83.30.117.* / 2008-04-14 14:32
Kiedy będzie jawny raport o zdrowiu społeczeństwa.
Kto się tym zajmie.
maa / 2008-04-14 13:12 / Tysiącznik na forum
Pewnie, że nie będzie jawny. Kaczyński musiałby ustąpić, a z nim zgraja pisowców.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-04-14 15:33
taaak, a ja słyszałem, że Tusk jest chory na schizofrenię. Proszę o raport w sprawie zdrowia premiera.
sękacz / 79.188.238.* / 2008-04-14 13:30
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.<

gratuluję wyboru !
Polskość to nienormalność
maa / 2008-04-14 14:27 / Tysiącznik na forum
Piłeś w niedzielę? O czym ty piszesz?
Bo ja o chorobie Alzheimera, której objawy prawdopodobnie ma prezydent.
A zdjęcia z tomografu ucięłyby dyskusję. Na pewno są znane zaufanym...

Jedna porządna choroba - zawał, zapalenie płuc, może spowodować, że Kaczyński przestanie mówić, jeśli lekarze stawiający diagnozę po zachowaniu przed kamerami mają rację.

I co wtedy? Podmienicie Lecha na Jarka przykleiwszy mu pieprzyk?
ajakże! / 213.158.196.* / 2008-04-14 16:26
no widzisz, jak pomyślisz są efekty - "ucięłoby dyskusję". A sprawdź tą ową zależność na przypadku tej bandy szubrawców zwanych enigmaycznie agentami lub TW. Po co się ma dyskutować, że jeden lub drugi został swego czasu przecwe...ny. Kompleksowa lustracja i ucięłaby się dyskusja - nie łajzo?
janoo55 / 2008-04-14 22:02 / Bywalec forum
łajzą jesteś ty frajerze, były ormowcu co żarł konserwy w klatkach schodowych. Pewnie ciebie p********** i teraz szukasz odwetu. Peniasz na samą myśl o lustracji i dodajesz sobie animuszu kolejnymi wpisami. Kiedyś brałeś talony na samochód i teraz pamięć ci zabrało. Żegnaj łajzo. Weż ze sobą PISIORÓW z Anią Lechem Jarkiem i Edgarem na czele. Szkoda że Salvador nie żyje, bo pewnie śliczny powstałby obraz pt. odwrót lub ewakuacja.
CZASAMI na forum / 81.210.19.* / 2008-04-15 08:43
Przeczytaj jeszcze raz i zastanów o czym piszesz? Zbiór liter tworzących zdanie, to jeszcze nie jest myśl. Chyba, że mówimy o "myśleniu", a raczej wymyślaniach idioty. Daj sobie siana "Bywalco forum". Nie daj Boże więcej takich.

Najnowsze wpisy