Reformy są konieczne

etrnalboy / .* / 2003-07-07 23:14
Komentarze do wiadomości: Reformy są konieczne.
Wyświetlaj:
reformator / .* / 2003-08-02 10:54
bardzo proste >jeżeli nie dostaję pracy a mam wykształcenie podstawowe to idę do liceum lub technikum(zawodowego liceum) i tak dalej :średnia, studia, doktoratja w ciągu tygodnia uzdrowiłbym finanse i gospodarke bardzo proste wystarczy posłuchać ekonomistów i przedsiębiorców.
PB / .* / 2003-07-14 08:31
Najsilniejszą grupą nacisku są ludzie obozu władzy- beneficjenci trwania różnego rodzaju agencji (przy-)rządowych i okołobudżetowych, a nie związki zawodowe. Niektórzy nie chcą tego dostrzec. Dogmatyzm wyłazi także z demonizowania roli kodeksu pracy jako hamulca gospodarki - w wiekszości małych i średnich firm jest on i tak martwym prawem ponieważ istnieje mnóstwo sposobów na jego obejście. Swoją drogą, ciekawe, że "eksperci" jakoś nigdy nie piszą o konkretnych z powodzeniem stosowanych na poziomie firmy "sposobach". Coraz częściej myślę, że albo nie wiedzą albo posłusznie milczą.
sadzik / .* / 2003-07-08 09:24
(...) O ile spadek PKB w ostatnich dwóch latach można rozumieć jako (...)W ciagu ostatnich 2 lat PKB nie spadl, tylko zmniejszyl tempo wzrostu.
etrnalboy / .* / 2003-07-07 23:14
Rysiu zawsze wydawał mi się facetem z jajami. Szkoda że tym dziadom na Wiejskiej ich brakuje... Gdyby zrobili to co mówi Mbewe zaraz po wyborach pod koniec kadencji zaczęliby zbierać owoce, a tak będą beczeć bo połowa nie wejdzie do nowego pralamentu, a my będziemy beczeć bo nic się nie zmieni, a napewno nie za wiele na lepsze.

Najnowsze wpisy