Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosja boi się odszkodowań za Gazociąg Północny

Rosja boi się odszkodowań za Gazociąg Północny

Wyświetlaj:
pm / 83.23.138.* / 2006-05-15 09:21
co się dzieje z terminalem do odbioru skroplonego gazu.
To jedyne realne i możliwe do zrealizowania bardzo szybko
zabezpieczenie Polski przed widzimisię i szantażem rosjan.
kolega. / 213.52.175.* / 2006-05-14 22:24
dobra, pisze chociaz mam dola i nie mam czasu. ta sprawa stala sie bardzo mocno polityczna. rosjanie zrobia teraz wszystko, sczegolnie putin zeby rure po dnie pociagnac. stanie na czybku lewego ucha jesli bedzie trzeba. chca polsce udowodnic. to sie jednak moim zdaniem nie uda, tu cos nie gra i tej rury nie bedzie, intuicja mnie rzadko myli. poza tym jakie to ma znaczenie jak za pasem jest powazny kryzys nuklearny z iranem, bedzie z tego wojna i ja mysle ze sie rozpocznie juz w czerwcu.zobaczcie co podaja swiatowe serwisy wczoraj i dzis. trzy mies. temu obstawialem w mejlu do kumpli koniec maja sie smiejac, ale widze ze nie przelewki jednak sa.
do rury wracajac-gdzies w grudniu przypadkeim spotkalem dwoch reporterow i dwa zdania zamienilem, a moze to gdzies luty by. jeden byl z komsomolskiej prawdy, drugi nie pamietam, wlasnie wyszli ze spotkania - szczyt ue-rosja, ten z komsomolskiej mi powiedzial, ze putin otwarcie powiedzial jak to rosja dziesiec lat temu byla biedna i nikt sie z nia nie liczyl,a teraz jest mocarstwem energetycznym na europejskim rynku energetycznym i to ona dyktuje warunki. nie minal miesiac blair na czele swojej prartii oglasza nowy program energetyki jadrowej dal anglii. ale nie stac ich i tego nie bedzie. b mocna krytyka, najbardziej nieprzychylne komentarze ze szczegolowymi statystykami i analizami z e strony the independent. dlatego ta rura jest taka wazna. i dlatego taka walka o zloza azerbejdzanu i kazachsatnu miedzy rosjanami i amerykanami. lece, pozdro. dajcie finow, finowie sie na przylacze wypieli i jeszce zablokuja budowe. nie mam tak naprawde nic przeciwko rosjanom, uwazam ich za naprawde wielki narod, ale jestem polakiem i nie podoba mi sie to jak sie kraj nasz chce traktowac. przypomnijcie tez kto pierwszy zaproponowal wspolfinansowanie. dwie literki.
pzdr.
Witold Donat / 80.48.211.* / 2006-05-14 20:59
Rosja nikogo się nie boi a napewno już Polski nawet przy pomocy Ameryki . Polska niech spojrzy na mapę i przypomni sobie ile to razy dostawała baty czy to za cara czy I sekretarza.
Tym bardzej karły Europy z ich obecnymi zachodnimi głowami moga sie bać bo zostaną bez gazu .
JA / 83.14.1.* / 2006-05-14 20:09
Może w końcu znajdzie sie jakis racjonalny argument. A jak jezioro Bajkał??
LukasOln / 83.9.65.* / 2006-05-14 13:30
Może by ciekawie, argumenty nie do zbycia.

Najnowsze wpisy