Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rośnie zainteresowanie Polską

Rośnie zainteresowanie Polską

Money.pl / 2006-11-23 09:26
Komentarze do wiadomości: Rośnie zainteresowanie Polską.
Wyświetlaj:
patriotka / 87.96.11.* / 2006-11-24 22:23
Proszę nie czepiaj się experta, ja również small business z rad experta korzystam nie tylko na money pl, ale bankowych i telewizyjnych i robię dokladnie odwrotnie, jak dzwonią do mnie z banku i oferują rewelacyjny kurs dolara i namawiają aby kupować juz teraz bo będzie duży wzrost kursu, to ja cierpliwie czekam kilka dni bo wiem na pewno że cena doloara znacznie spadnie i to jest cala filozofia dotycząca rad expertów.
A... / 212.244.189.* / 2006-11-23 09:26
...a ja jako "small biznes" praktykujący, na tych stronach W STYCZNIU br. twierdziłem, że złoty końcem roku może być bardzo mocny i nawet sięgnąć poziomu 3,75 z Euro... Pomyliłem się bo trudno było przewidzieć katastrofalną suszę w rolnictwie, ale jak w takim razie pomylili się ci "eksperci" na stronach Money wieszczący wzrost kursu złotego do co najmniej 4,20PLN za Euro... i wzrost nawet dwukrotny inflacji pow. założonego w budżecie celu inflacyjnego...(???)

Niedawno znowu (1,5tyg. temu) pewien "ekspert" wieszczył w Money, że ceny ropy skoczą w ciągu tygodnia pow. 70$ za baryłkę i nigdy nie spadną poniżej 60$; a ceny benzyny w Polsce też w ciągu tygodnia, przekroczą powtórnie 4,3 PLN za litr...
Ja 1,5tygodnia temu z kolei oczywiście twierdziłem coś całkiem przeciwnego...
Panie ekspercie szanowny! Właśnie nalałem sobie wczoraj z dziką satysfakcją benzynki za 3,53PLN za litr i trafiło mnie, bo w stacji o kilkaset metrów dalej była już tylko po 3,50...,
...dodam - dwa dni temu przeczytałem w Money, że cena baryłki ropy SPADŁA (!!!) do poziomu 56,23$ (!!!)...............................................................................................

Redakcjo Money! "szczerze" gratuluję doboru ekspertów !

Najnowsze wpisy