Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosyjscy inspektorzy sprawdzają polskie mięso

Rosyjscy inspektorzy sprawdzają polskie mięso

Wyświetlaj:
dziad z pod lasu / 83.26.103.* / 2010-04-07 09:06
Oficjalnie przyjechali po wziatku,a reszta to ideologia.
damsey / 2010-04-06 13:10 / portfel / Bywalec forum
Śmieszyła, śmieszy i bedzie śmieszyć mnie ta paplanina tych rządzących polityków. Polska jest krajem oskubanym z majątku narodowego. Zostały jeszcze lasy i kolej na które i tak przyjdzie kres Polskości. Polska myśl techniczna została doszczętnie zniszczona, 99% cystern którymi przewożone są produkty rafinacji ropy naftowej zostały sprzedane amerykańskiej firmie logistycznej GATX czego dopuściła się DEC (Dyrekcja eksploatacji cystern). I z czego w budżecie maja być wpływy - z zysków które GATX transferuje na zachód czy z podatków które nie płaci bo nie ma dochodu? To jest tylko jeden z setek przykładów. Następnym przykładem są wytwórnie papieru w Polsce wybudowane za pożyczki zagraniczne a po 89 roku sprzedane w obce ręce po ogłoszeniu upadłości za nawet mniej niż wynosi wartość działki na której stoją. Tylko że prawda jest taka, iż każdy mądry przewidział że jak w Polsce nastanie kapitalizm to i papieru bedzie potrzeba dużo dużo wiecej niż za komuny. I masz ci los - teraz zakłady produkujące papier tyle go produkują ze go jeszcze exporują na cały świat a zyski jak to zyski w Polsce transferowane są na zachód.
Więc drodzy wyborcy, przemyślcie swoje oddane głosy, przeanalizujcie jacy ludzie najwiecej sprzedali w obce rece po zmianie ustroju (chyba ci z UD, UW, PO) przecież to ci sami co dziś rządzą bo jak oni dalej będą rzadzić to już zniewoleni do końca poprzez dowdy biometryczne, niskie płace poniżej minimalnej i gorsze żarcie.
pozdrawiam.
prof.Ciekawski / 213.77.8.* / 2010-04-06 09:12
Nie powinniśmy się temu dziwić! W końcu Rosja to absolutna czołówka państw świata w zakresie higieny i kultury. To od niej zasad postępowania uczą się (acz nieudolnie) kraje skandynawskie. Dla nas natomiast rosyjski ład i porządek na zawsze pozostanie niedoścignionym wzorcem. Dlatego chwała braciom Rosjanom za to że kosztem własnego czasu próbują prowadzić walkę o podwyższanie kultury codziennej ludności tubylczej .
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-04-06 08:16

Mają oni skontrolować wybrane zakłady przemysłu spożywczego, wśród nich firmy przetwarzające mięso i mleko.

a potem skopiować u siebie technologię i organizację produkcji.
Drwalwaw / 82.177.16.* / 2010-04-07 14:58
mam tylko nadzieję, że Polacy wiedzą o co toczy się ta gra. Zgadzam się, że chodzi o kradzież technologii.

Oni nie chcą kupić tych technologii. Na kopiowanie może mają naukowców ale na obsługę już nie.

Najnowsze wpisy