Forum Polityka, aktualnościKraj

RPO: Kobiety w rekalamach są seksualnymi obiektami

RPO: Kobiety w rekalamach są seksualnymi obiektami

Wyświetlaj:
Pyclik / 2012-01-23 17:28 / Tysiącznik na forum
Osobiście nie cierpię reklam, także takich, o których pisze Pani Rzecznik, ale pozwolę sobie na oczywiste stwierdzenie, że występujące w nich kobiety nie robią tego pod przymusem, więc wszelkie apele winny być chyba przede wszystkim do nich kierowane.
Dojdzie chyba do tego, ze producent reklamy będzie zbierał od występujących w nich humorystyczne oświadczenia, że robią to dobrowolnie, bez żadnego przymusu.
Tenila / 176.100.195.* / 2012-01-23 19:32
To niemal tak, jakby powiedzieć: "została zgwałcona, bo miała dekolt i krótką spódnicę", albo szef ją molestował w pracy, bo "była atrakcyjna, zawsze zadbana i elegancka". Odwracanie kota ogonem.
Pyclik / 2012-01-24 01:00 / Tysiącznik na forum
A może- z tym kotem -jednak na odwrót?
Tenila / 176.100.195.* / 2012-01-23 09:29
Kobiety są dyskryminowane w Polsce wszędzie, także w systemie prawnym. Prawo w Polsce, a raczej bezprawie w Polsce pozwala na każde draństwo wobec kobiety, a nie ma żadnych zapisów broniących naszej pozycji w społeczeństwie. Wszelkiego rodzaju przemoc tak naprawdę nie jest ścigana. Wiem o czym mówię. Dostałam z prokuratury pismo stwierdzające "niską szkodliwość społeczną" pobicia przez męża !!!!
To tylko wycinek. Czas, naprawdę czas z tym coś zrobić. Czas, by kobieta przestała być "całym złem tego świata".

Najnowsze wpisy