Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sikorski: Miło jest być obiektem pożądania

Sikorski: Miło jest być obiektem pożądania

Money.pl / 2007-08-27 09:11
Wyświetlaj:
DA-old / 195.225.71.* / 2007-08-27 17:55
Jeśli Sikorskiemu jest wszystko jedno jakiej partii będzie kandydatem to ja mu już teraz dziękuję. Tylko stołki i stołki niezależnie od programu. To już przerabialiśmy. Za czasów UW i SLD. Sikorski bez kręgosłupa czyli inwalida....
wczoraj / 2007-08-27 16:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i oto wlasnie chodzi nie dokonywac sztucznego podzialu PO-PIS to przecierz uproszczenie dla prostakow, wsrod obecnego rzadu jest kilku ministrow, ktorzy z powodzeniem mogliby kontynuowac swoja prace np. p. Gilowska, p. Religa, p. Ujazdowski
jesli po ewentualnych wyborach Po zacznie rozliczac PiS to bedzie naprawde porazka, gruba kreska na te dwa lata nieudolnych rzadow (choc na poczatku ambitnych) to jest rozwiazanie
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-27 14:53
Nagle na forum Money zainstniało paru PiSiorków... co robotę wam dał ten fifik Kurski vel "bulterier"?

Nędzne komentarze na poziomie Rydzykowszczyzny czuć fetorem, prostactwem i nienawiścią, poza tym nie wiedzieć czemu pachołki jedne dla was istnieją w Polsce tylko wy i ubeki. Ja myślę, że ktoś wam powinien częściej uświadamiać, że owszem komuszków trzeba pożegnać, ale was razem z nimi, bo Białoruś to już jedna jest i IV Białorusi juz nam nie potrzeba.
marekr / 2007-08-27 15:04 / portfel
a tobie robotę kto nadał ? Niesioł, czy Kalisz?
możeteżiWSI / 83.24.253.* / 2007-08-27 16:15
słuszne pytanie.
minu / 83.15.98.* / 2007-08-27 12:15
skąd, u licha, was tutaj tylu. A co nielogicznego w tym, że jeden z niewielu sensownych ludzi z PiS mógłby znaleźć się w nowym rządzie. Ja przyklaskuję
Kupowanie wyroków / 83.21.26.* / 2007-08-27 10:27
Na ministra MSWiA proponuje Sobotke a na premiera rządu PO oczywiscie Rywina ! Ministrem sprawiedliowści zostanie pan Wieczerzak.
Czy Polska jest najbardziej skorumpowanym krajem swiata ? Jest to całkiem możliwe
rozwado / 2007-08-27 12:44 / Tysiącznik na forum
Polska moze nie, ale rzad jest jak najbardziej skorumpowany osobami Leppera, ziobry, Lyzwinskiego, hrabiego von wloszczowa, zwolnieniem rydzyka od podatkow i sprawa FOZZ,
postrzeganie / 83.24.253.* / 2007-08-27 16:20
jasne oprócz sprawy FOZZ, także aferą starachowcką, pijackimi wybrykamia w Charkowie i ONZ, a wcześniej za złodziejską prywatyzację, moskiewską pożyczkę. Aż strach pomyśleć co ich obciąża.
wernyzdrowa / 84.234.0.* / 2007-08-27 09:44
Ta lista pokazuje tylko miernotę i bezczelność (podanie Sikorskiego bez jego wiedzy) Tuska i jego lumpenliberalnej ferajny. Gdyby PO wygrała wybory, gdyby babka była dziadkiem to PO weszłaby w koalicję z LiD-em i stałaby się przystawką LiD-u pomimo, że byłaby większa. Wtedy resorty siłowe scalono by w jeden a jego ministrem byłby Sobotka. Oczywiście podwojono by stanowiska dyrektorów departamentu, gdzie Pęczaki, Jakubowskie Kuny, Żagle i inni już czekają. Rywin oczywoście na ministra "kultury i sztuki". Sodomici Biedroń i Niemiec dostaliby nowe ministwrstwo do spraw koordynacji światopoglądu w sferze edukacji edukacji i edukacji Kościoła. W tym momencie obudziłem się zlany potem. Jak to dobrze, że wygra PiS.
reminiscencje / 83.24.253.* / 2007-08-27 16:23
"czuć fetor" Michnikowszczyzny i postkomuny na wspomnianej liście i tyle.
errarel / 2007-08-27 11:34
to nie bezczelność Tuska tylko Wprost. lista nie została opublikowana przez PO tylko przez gazetę aktualnie realizującą program PiS
jamboree / 79.187.37.* / 2007-08-27 09:11
hitem listy jest stanowisko MSWiA , dla Schetyny. Cymesik.

a przypomnę opinię największego rotwailera tej partii, Niesiołowskiego o niej samej z czasów kiedy w niej nie był.
"PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu.Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny....itd"

Ciekawe jak przejdzie do SLD to co będzie mówił nowego
towarzystwotowarzyszy / 83.24.253.* / 2007-08-27 16:25
będzie mówiło, jak to czyni dotychczas: "prostaczo" i w sposób "nienawistny"
wernyhora / 79.187.37.* / 2007-08-27 09:16
a sam Tusk co myśli o plskości?
TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/

„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać”

Warto na niego stawiać, to taka patriotyczna partia ?
za Gdańsk nie będą umierać, za Stocznię też !
A co tam u Jarosłąwa Wałęsy, natyrał sie chłopak w Sejmie, co ?

Najnowsze wpisy