Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rutkowski aresztowany na trzy miesięce

Rutkowski aresztowany na trzy miesięce

Money.pl / 2006-07-25 20:29
Komentarze do wiadomości: Rutkowski aresztowany na trzy miesięce.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.213.* / 2006-07-29 20:04
Żal mi Pana Rutkowskiego, dokopali mu aby zabić nieprzeciętny talent , żeby nie było sprawnych i skutecznych detektywów, żeby policja nad nami miała nieskrępowaną władzę >> żeby nikt nie zarzucił nieudolności policji jak zastrzeli obywatela przez pomyłkę, przez kowboja policjanta któremu marzenie o nagrodzie za schwytanie przestępcy zaćmiło umysł >> 10 oddanych strzałów żeby zabić to nadużycie władzy, to morderstwo , tym bardziej że policjant nie miał pewności , że to był sprawca, nie podano informacji , że dostał takie wytyczne od swoich przełożonych że ma strzelać jak na strzelnicy >> zastanawiająca jest informacja podana w publikatorach , że ten policjant nie miał dobrej opinii w środowisku? , o co tu chodzi? czyżby znał zabitego i mogła to być wendetta. Tylko detektyw Rutkowski mógłby to wyjaśnić, bo jeżeli bedzie sprawa w sądzie to policjanci zasłaniają się brakiem pamięci i ich zeznania będą odczytane i przyjmowane przez Sąd jako wiarygodne. Osobiście nie mam zaufania do wymiaru sprawiedliwości, a ta zbrodnia w imie prawa tylko utwierdza mnie, że policja zamiast bronić życia. zabiera je bezkarnie, bo nikt inny nie może sprawdzic policji czy nie zostało nadużyte prawo przez policje. Uważam , że instytucja detektywa powinna być stałem elementem wbudowanym w wymiar sprawiedliwości. Ostatnio obserwowaliśmy, że policja strajkowała w Warszawie w obronie swoich przywilejów, policjanci chcą miec dużą kasę a po 15 latach służby już mogą iść na emeryturę a później mogą pracować na pełen etat jako młodzi emeryci mogą robić wszystko co zamarzą sobie, także rewaloryzacja emerytur jest też inna, dużo wyższa niz zwyczajnych zjadaczy chleba. Ten policjant winien zostać zwolniony dyscyplinarnie, bo ja zaczynam sie bać o swoje bezpieczeństwo i członków mojej rodziny >> tym bardziej że dziennikarze ujawniaja, że policja nie jest bez skazy.
maxx / 2006-07-26 00:42
Sprawa z Rutkowskim, pokazuje jak cienka jest granica między stróżem prawa, a przestępcą.

No cóż kolejnej serii seriali na TVN już nie będzie - szkoda!
OINKOINK / 87.96.21.* / 2006-07-25 23:43
Załóż firmę i znajdz jelenia który będzie płacił 500 000 za doradzctwo.......
Śmiechu warte.
Jeszcze auto niech dadzą.....
Niewinny, nic na niego nie mieli i na 3 miesiące go wsadzili?

Po PZPN nie ździwie się jak Misztal pójdzie siedzieć...... straszył Pruszkowem........ ma tam znajomych....... dowody sie znajdą......


Co będzie się działo na GPW jak prokuratura zacznie się interesować dochodami Karkosika.......... Jak wytłumaczyć lewą kasę? (Piskorski) Wygrał na giełdzie...... Hahahaha.... dobre.

Już o oszuscie z GANT-a było głośno.
Nikt normalną uczciwą pracą jeszcze sie nie dorobił.
Będzie się działo na GPW......
Wacek / 83.26.120.* / 2006-07-25 23:25
W Polsce nie lubi sie ludzi nieprzedcietnych, idacych swoimi drogami i odnoszacych sukcesy. Polacy sa najbardziej zawistnym narodem na swiecie, no moze ustepuja Zydom... przepraszam, teraz mowi sie Izraelczykom. Nie wrozy to dobrze na przyszlosc. Chyba, ze bedzie jakas wojna, bo wtedy potrafimy sie zjednoczyc.
Polludziki w rodzaju Wasserman'a , pelne zawisci, ktore jak w tym kawale "zazdrosci szewc kanonikowi, ze biskupem zostal", nareszcie moga opluc kogos nieprzecietnego.
Polityka PiS, a glownie dwoch blizniakow-kurdupli, obliczona jest na budzenie najnizszego instynktu zawisci w narodzie. Jest w tej polityce duzo z komunizmu i ZSRR. "Patrz, on ma a ty nie. Zabrac mu! Niech udowodni, ze to jego i ze zdobyl to uczciwie. Niech udowodni, ze jest uczciwym czlowiekiem."
Oto trzon moralnosci PiS i braci kurdupli.
Ktos madry tak kiedys dosadnie zdefiniowal mentalnosc kurdupla : "kurdupel to czlowiek, ktoremu sie serce w gownie macza (bo taki jest krotki)".
* / 83.29.62.* / 2006-07-26 12:19
Media są okropne jak byl na szczycie to był cacy jak już nie do dokopać mu . "Dobra pani" przeczytajcie
admin / 83.26.128.* / 2006-07-25 20:41
Nareszcie !!!!
Bardzo długo czekałem na reakcję prokuratury w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która już od dawna obrała sobie za siedzibę ulice Wiejską w Warszawie, a dla zmylenia organów ścigania używa mylącej nazwy "sejm" :)))
tatko / 2006-07-25 20:52 / Tysiącznik na forum
Najłatwiej dokopać leżącemu..
admin / 83.26.128.* / 2006-07-25 22:28
On bardzo lubił kopać aresztowanych :))
(przeważnie leżących i skutych)
Gringo / 217.205.88.* / 2006-07-27 19:24
Kozanio wielki,az na misje tvn bierze.Kupa smiechu i przereklamowany orczyk ktury lapie kogo mu pozwola....

Najnowsze wpisy