Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek potrzebuje uspokojenia

Rynek potrzebuje uspokojenia

Money.pl / 2007-08-31 07:47
Komentarze do wiadomości: Rynek potrzebuje uspokojenia.
Wyświetlaj:
SergioZ / 2007-08-31 07:52 / portfel / Leszcz po sezonie
Dzień dobry
Co tak cichutko dzisiaj o poranku.... Czyżby wszystkich odwiedziło ABW z samiutkiego rana...? Szkoda mi Krauzego bo osobiście nie wierzę w przedstawiane zarzuty wczoraj aresztowanym... Z osobistego doświadczenia wiem że wymiar sprawiedliwosci zawsze znajduje usprawiedliwienie dla swych dziełań nawet jeśli są całkowicie nietrafione. Jesli chodzi o giełdę to mam nadzieję że wszystko się dzisiaj uspokoi - po przecież spółki Krauzego nie przestaną funkcjonować z powodu jego zatrzymania, wczoraj jeden polityk powiedział - że setki tysięcy stracą przez to zatrzymanie pracę - to bzdura jest oczywista.
Stany co prawda wczoraj na czerwono, ale dzisiaj już futy mocno w górę - prawie 1%. Myślę że cała europa otworzy się na zielono i pozostanie z tym kolorem przez dzień cały:))
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę!
brydzia / 2007-08-31 08:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
a pamiętasz Kluske i co może nieobliczalny aparat państwowy zrobić , jakbyś prowadził coś kiedyś to byś wiedział że urzędnicy mogą zrobić bardzo dużo złego jak chcą a PiS chce pokazać Polakom że wielkie biznesy wzięły się z przekrętów

jest ryzyko jest zabawa
radekidz / 2007-08-31 08:37 / Mazur z Mazur
... najśmieszniejsze jest to ,że o "ciemnych" interesach...
... Krauzego mówiło się często "na mieście" ...
... głównie o lukratywnych kontraktach z ZUS...
... ale nikt tego nie udowodnił ,a zresztą ...
.... urzędasy z PiS wyznają zasadę :
"jeżeli się coś mówi to znaczy ,że tak jest"

"Too be k...wa OR not too be"
galernik logOF / 195.117.130.* / 2007-08-31 07:51
komunikat:
"Zarząd Firmy Handlowej JAGO S.A. informuje, iż w dniu 29 sierpnia 2007 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę w sprawie zmiany podmiotu uprawnionego do badania sprawozdania finansowego Spółki. "
najczęściej to znaczy że "podmiot" powiedział: "możemy wystawić Wam negatywny raport albo znajdźcie innego audytora bo my się pod tym nie podpiszemy"
nie twierdzę że w tym wypadku tak jest, być może cieńcy byli natomiast wiem jak sie załatwia tego typu przypadki. w każdym razie podtrzymuję zdanie że z jago nic dobrego już nie będzie. a taka fajna firma była
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2007-08-31 07:47
Witam wszystkich

wczoraj już nie miałem sił odpisywać - sen w nocy morzył - ale odniosę się do kilku wczorajszo-wieczornych postów

Slaw - czy każda kobieta, która w najgorszych barwach nie opisuje PiS to od razu musi być panna i w dodatku szpetna jakaś?;)

HolderSor - Twój tekst o początkach Prokomu zrzuciłem sobie na dysk

Zbig$ - dlatego UE i postępowe autorytety chcą, abyśmy szybko do euro - aby przelicznik byl taki ja teraz, czyli gorszy

rpp - nie zwróciłem wcześniej uwagi, że mecenas Kaczmarka zasiada w Bioton`ie;
to bardzo ciekawe i jednocześnie znamienne;
http://ww6.tvp.pl/4998,20070830549701.strona
mecenasi specjalizują się w pewnych tematach lub środowisku;
mec. Małecki na ten przykład bronił m. in. Rywina i TW abp Wielgusa

Slaw - co do PiS u Ciebie - to przypadkiem nie było tak, że był sobie jeden wredny typ, co do którego cześć (większość?) formułowała zarzuty co do jego sposobu funkcjonowania w polityce?

Gabrik - podzielam Twoje zdanie co do skłonności wyborczych; chyba, że się okaże, nie mają dowodów na obecnie zatrzymanych; wtedy nie będzie wyjścia - muszą odejść; aby dać szanse tym, którzy nie spartaczą roboty [uwaga! to jest zdanie warunkowe!]

udanych inwestycji życzę
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2007-08-31 08:12
i ciekawy komentarz
http://tnij.org/93h
10 11 12 13 14 15
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy