Forum Forum dla firmZakładanie firmy

RYNEK ZBYTU DLA MOJEJ FIRMY

RYNEK ZBYTU DLA MOJEJ FIRMY

NOWAFIRMA / 83.19.56.* / 2008-11-17 20:12
Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na temat pomysłu dotyczącego pomocy w zdobywaniu nowych rynków zbytu i nowych zleceń.

Powstał nowy portal (nowafirma24) w sieci gdzie mogą rejestrować się firmy, wpisać listę produktów które sprzedają i usług które oferują.
Otrzymają zapytania ofertowe od innych firm zarejestrowanych w portalu.

Osoby zainteresowane otwarciem działalności mogą zadawać pytania właścicielom firm.

Proszę o opinie na temat pomysłu.
Wyświetlaj:
mixfenix / 31.187.12.* / 2012-06-02 17:32
moim zdaniem bardzo dobrym wyjściem jeśli chcemy dotrzeć do klienta jest działanie w internecie. Mamy do dyspozycji wiele przydatnych urządzeń, jak facebook, marketing szeptany, czy pozycjonowanie. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie narzędzie do naszej działalności, a w tym pomocne są wszystkie firmy zajmujące się takimi właśnie działaniami. Dla mnie najlepszą jest Advanced Art, bo jest doświadczona, ale także nie ma wygórowanych cen.
aktywa.biz / 2009-09-06 00:19 / Bywalec forum
A to działa? Przybywają dzięki temu zlecenia?
maredith / 2009-09-27 20:27
Nie słyszałam o wspomnianym portalu, ale coś analogicznego czyli firmy.net obiło mi się o uszy. Kilkoro moich znajomych korzysta z ich usług no i z tego, co wiem, to chwalą sobie promocję jaką oferuje im ten portal. Jego plusem jest to, że można go za darmo przetestować.
aktywa.biz / 2009-09-28 21:42 / Bywalec forum
czyli w kolejce zadań: dodać firmę do bazy :)
maredith / 2009-10-02 02:07
Dodać firmę do bazy, ale to nie jest tak, że ona tylko sobie tam zwyczajnie figuruje. Przez pierwsze 14 dni czerpie się z 'przynależności' do firmy.net te same profity co będąc pełnoprawnym użytkownikiem. Dobry sposób na zwabienie klientów, których jest niemało :)
nowa firma / 83.19.56.* / 2009-06-19 19:12
co wy na to?

Najnowsze wpisy