Forum Forum emerytalneInne

Rząd będzie pracował nad emeryturami pomostowymi

Rząd będzie pracował nad emeryturami pomostowymi

liberal / .* / 2005-05-11 12:05
Wyświetlaj:
keeep / .* / 2005-05-20 10:49
niech PiS odda kradzione. strona nowaka tam są dokumenty na posiadanie przez tą mafię około 7 mliardów zł. a tu mowa o 4 to jeszcze 3 zostanie.
tygrysxp / .* / 2005-05-12 09:00
Bezrobocie max osiągnęlo za czasów I bolszewika RP p.Buzka i innych oświeconych z UW.Doprowadzili polską gospodarkę do upadku, powinni za to beknąc.Zresztą cała ta śmieszna Prawica powinna wylądowac na Alasce u przyjaciół Jankesów którym liżą tyłki, może wtedy kraj zacząlby realizowa zobowiązania spoleczne.
S.R. / .* / 2005-05-13 10:33
To nie kraj realizuje jakieś zobowiązania społeczne - to były pomysły bolszewików - lecz jego obywatele wpłacają pieniądze na system ubezpieczeń społecznych . Problem w tym , że po drodze pieniądze te są przeznaczane na wynagrodzenie urzędników , budowę nowych siedzib ZUS , utrzymanie systemu informatycznego za kwoty , które wystarczyłyby aby wysłać ludzi na Marsa . Do tego nastąpiła jeszcze zmiana systemu uezpieczeń . Teoretycznie ich drugi filar to gromadzenie składek , które nie mogą być przeznaczone na emerytury osób finansowanych wg starego systemu . W przypadku braku finansowania ze składek , stary system jest skazany na dopłaty z budżetu . Tu jednak chętnych do finansowania przeróżnych przedsięwzieć z tego żródła jest wielu .
polak / .* / 2005-05-12 08:13
Najwyższy czas by dać szansę młodym,chociaż w tym sprzedanym kraju wątpię czy czeka ich normalność.Radzę wykupić SYBIR iwysłać tam cały sejm ,senat wraz z rządem z kwotą 560 zł. i tak za dużo bo tam nie mają ludzie nawet 100$
liberal / .* / 2005-05-11 12:05
ja chce emeryture pomostowa pracuje za granica i cos mi sie nalezy od tego skorumpowanego bagnistego kraju jakim jest polska kwacha belki milera i innych gagadkow co ja niszcza. zdychajcie szczochy na kamczatce. widzicie co ruscy(wasi przyjaciele) gadaja o IIwojnie swiatowej. zabic komuchów

Najnowsze wpisy