Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd bierze się za reformę urzędów pracy

Rząd bierze się za reformę urzędów pracy

Money.pl / 2013-07-08 13:52
Komentarze do wiadomości: Rząd bierze się za reformę urzędów pracy.
Wyświetlaj:
pupek_ / 178.37.196.* / 2013-11-03 14:40
zanim zaczną rozliczać z efektywności to najpierw niech zrobią porządek z bezrobotnymi i wwalą stamtąd tych, którzy są tam niepotrzebnie, czyt. tych tylko po ubezpieczenie i głupie zaświadczenia. Marnują tylko czas, odstraszają poważnych pracodawców i odciągają uwagę od tych, którzy pracy szukają. Więc jeżeli naprawdę szukasz pracy to omijaj PUP wielkim łukiem, bo poważnej oferty raczej tam nie znajdziesz no chyba masz akurat szczęście i trafisz na tą jedną jedyną, która pojawia się raz na "ruski rok". Powodzenia!
golden222 / 62.152.140.* / 2013-07-30 11:00
beznadzieja z tymi urzędami pracy!!! Nic nie robią, żadnej pomocy!!

Gówniary siedzą tam zatrudnione albo stare baby które przekręcają nazwisko!!

Nigdy juz w zyciu nie chce miec styczności z tym miejscem
xxxxxxxxxxxxx / 80.50.128.* / 2013-07-09 10:04
Urzędy pracy są bezużyteczne pracują tam osoby które od niechcenia pomogą komuś, powinno się zlikwidować biura pracy...
xxz / 77.79.194.* / 2013-07-09 08:31
Powinni zabrać się za urzędy państwowe które na stażach wykorzystują stażystów w róznym wieku do wykonywania prac nie przygotowujących do wykonywania pracy.Zleca się wykonywanie bzdurnych prac nie przygotowujących do podjęcia jakiejkolwiek pracy na przykład przygotowywanie metryk przez sześć miesięcy i nic więcej czyli zwykła archiwizacja.A przecież po czymś takim nie zatrudnia się ludzi nigdzie
menda2 / 79.191.71.* / 2013-07-08 15:49
"żond" PełO udaje, że walczy z bezrobociem, a ludzie udają, że im w to wierzą :-P

rozgonić tych nieudacznych urzędasów, a dzięki oszczędnościom obniżyć haracze, którymi obłożona jest praca, bo to nie urzędasy dają pracę tylko firmy, które zatrudniają
xvxvxvxvx / 195.238.227.* / 2013-07-08 14:08
dwukrotnie miałem kontakt z urzędem pracy, pierwszy raz kupę lat temu, gdzie zostałem zarejestrowany i przysługiwał mi zasiłek tylko pół roczny, do tego oferty były beznadziejne, i musiałem zbierać pieczątki,żenada
czułem się jak najgorszy śmieć, nigdy więcej ,
kasy tyle co kot napłakał mimo iż wcześniesze zarobki miałem dobre
bab w urzędzie jak kwok na grzędzie, i stosy paierów, na wsztko dokument , świstek ect nigdy już do tego nie dopuszczę aby tam sie rejestrować , lepiej założyć wlasną firmę ...choy budowlaną
oburzony72 / 213.233.132.* / 2013-07-08 13:52
Pozamykać bo pracy nie ma. Pieniądze przeznaczyć na wyższe świadczenia socjalne.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy