Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd zaprasza górników, ale ci nie przyjdą i grożą

Rząd zaprasza górników, ale ci nie przyjdą i grożą

Wyświetlaj:
Eltro / 188.33.8.* / 2010-03-11 15:18
ZAMKNĄĆ kopalnie i tych nierobów górników którzy biorą kasę za każde skinięcie palcem! Ja tyram po 12 i zarabiam 1300! na rękę!
Nie mam zamiaru dopłacać co tych ściemniaczy !
Godoł to synek ze Ślonska,cysty Hanys!
Binarek / 2010-02-18 14:23 / Tysiącznik na forum
"Górnicze centrale chcą także rozmów o rosnącym imporcie węgla i możliwościach jego zablokowania"

Polski węgiel w polskich piecach !
Choć właściwie nie można zablokować importu produktu do jednego kraju EU więc trzeba zablokować dopływ obcego węgla do całej Europy

POLSKI WĘGIEL EUROPEJSKĄ WARTOŚCIĄ !!!

Podrzuciłbym jeszcze pomysł o dopłatach do produkcji CO2
Myśliwiec / 82.29.238.* / 2010-02-18 16:22
Kupić tańszy węgiel rosyjski, czy australijski opłaca się tylko nabywcy. Ale to się NIE opłaca gospodarce jako całości, bo górnicy i kopalnie z wydobycia węgla żyją.
Poza tym, kto zagwarantuje nawet naszym nabywcom, że ten tańszy dziś węgiel rosyjski, australijski będzie dostępny za rok, za dwa lata? Apetyt na surowce w Południowo-wschodniej Azji może wzrosnąć. Tym bardziej, jeśli „autorytety” „odkryją”, że CO2 w normalnych ilościach wcale trujące nie jest, a lasy skutecznie absorbują nadmiar tego gazu.
man13 / 2010-02-19 10:34 / Tysiącznik na forum
Konkurencja, konkurencja i jeszcze raz konkurencja. Jeśli górnikom opłaca się zajść do cen konkurencji to dobrze, POLSKI zawsze swój.
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-02-18 15:42
ja kupiłem ruski - bo tańszy
Binarek / 2010-02-18 15:51 / Tysiącznik na forum
Jeżeli nie ma dużych różnic w cenie to zazwyczaj kupuje polskie produkty.
Akurat opał paczkowany mam z Polski.
man13 / 2010-02-18 14:16 / Tysiącznik na forum
Prywatyzowaćććććććććććććć
Zawiedziony patryiota / 84.10.238.* / 2010-02-18 15:41
A po prywatyzacji zapychać nieustanną dziurę naszego ,,mądrego rządu" choćby za wszelką cenę! W kopalniach będą pracować,, kamikadze" bo po prywatyzacji liczy się tylko ZYSK! KASA!! MAMONA!!! Rząd przetrawi każdą kasę,80% przedsiębiorstw już sprywatyzowano! Ja zapytam wprost ,GDZIE SĄ Z TYCH PRYWATYZACJI PIENIĄDZE!? KOMU SIĘ POLEPRZYŁO? EMERYTOM?,SŁUŻBIE ZDROWIA?WYBUDOWANO JAKIEŚ AUTOSTRADY?itd. GDZIE SĄ K....A! TE PIENIĄDZE!!!???
man13 / 2010-02-19 10:36 / Tysiącznik na forum
Po prywatyzacja tworzyć system demokracji obywatelskiej. Decentralizować, decentralizować i jeszcze raz decentralizować.
Pajchiwo / 2010-02-18 16:05 / Tysiącznik na forum
Te pieniądze zatkały dziurę budżetową - Rostowski działa jak mu władza każe. Zapewnił sobie nieoficjalną rezerwę, na wypadek gdyby władza chapnęła zbyt dużo, żeby ratować swoją pozycję.

Najnowsze wpisy