Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sądom brakuje pieniędzy na odszkodowania

Sądom brakuje pieniędzy na odszkodowania

Money.pl / 2009-02-02 12:53
Komentarze do wiadomości: Sądom brakuje pieniędzy na odszkodowania .
Wyświetlaj:
Dartek / 90.156.120.* / 2009-07-11 08:51
Jeden Gość nie bardzo kwapił się , żeby zapłacić mi za wykonaną robotę . Poszedłem z fakturą do adwokata , żeby założył sprawę w sądzie i wycisnął z Gościa pieniądze . Dla mnie to była sprawa oczywista , robota odebrana , faktura podpisana , pieniędzy na koncie nie ma . A adwokat mówi mi , że to nie jest takie oczywiste i mówi mi taki tekst , który cytuję dosłownie : " Ja już w Polsce przegrywałem sprawy , które powinienem wygrać i wygrywałem sprawy , które powinienem przegrać " . I to są POLSKIE SĄDY I POLSKIE PRAWO . Pozdrawiam
(P.S . W końcu Gość zapłacił .)
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-02 12:53
Premier wyraźnie nie radzi sobie z problemami kierowania państwem. Może już czas żeby przekazał urząd komuś innemu? Będzie mógł zająć się roztaczaniem wizji świetlanej przyszłości.
obserwator2 / 83.12.163.* / 2009-02-04 08:54
Sądom brakuje pieniędzy bo sędziowie popełniają błędy! Dużo można by pisać ale w Polsce za prawdę można iść do paki, a później żądać odszkodowania za kolejną czyjąś pomyłkę lub celowe działanie.
IBM / 77.254.67.* / 2009-02-03 02:01
Bardzo ciekawe gdzie giną pieniądze z nałożonych kar sądowych i wszelkich grzywien ?!! A co do świetlanej wizji to w 100% racja _tylko do tego stworzony rząd, a gdzie te "świetlane"realia z zapowiedzi wyborczych?????????

Najnowsze wpisy