Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sadowski: Propozycje PSL to wyborcza kiełbasa

Sadowski: Propozycje PSL to wyborcza kiełbasa

skomentuj
Wyświetlaj:
WHY-MIS / 78.9.6.* / 2013-09-11 13:57
naciąganych przez następców AMBER GOLD (POLISA, SZPITAL) i mamiących ludzi zmasowaną reklamą w mediach (w tym w tzw. "publicznej" TVP!)
reklamami w stylu "już za złotówkę dziennie", "dzisiaj koszty pogrzebu to nawet 16 tys", „nie wymagamy badań lekarskich”, itp. – wygląda na to, że dla pani RPO jest to MOHER którym nie warto się zajmować, a czas poświęca na sprawy środowiska jej bliskiego, tj. sprawę samobójstwa B. Blidy ... Dlaczego nie interesuje RPO sprawa morderstwa działacza PiS w Łodzi przez fana i bojówkarza PO ryszarda c. (czy inspiracją mordu nie były np. słowa posła niesiołowskiego lub min. sikorskiego o "dorzynaniu watahy"?), czy sprawa K. Olewnika lub gen. Papały - tutaj brutalne ataki na życie, a tam samobójstwo "niewinnego" ex-polityka. Dlaczego RPO nie interesują inne samobójstwa? Chociażby takich osób, jak szefa Samoobrony A. Leppera, czy ge. Petylickiego? Wygląda mi na to, że Rzecznik Praw Obywatelskich jest tak bardzo OBYWATELSKI, jak Olatforma Obywatelska! to samo dotyczy TVP – jest w tej samej mierze PUBLICZNA co domy publiczne!
nas nie dogoniat:))) / 178.36.241.* / 2013-09-11 09:23
Panie szanowny, podnosząc wiek emerytalny kobiet zlikwidowaliśmy instytucję BABCIA.My przewidzieliśmy,że będziecie się chcieli beztrosko rozmnażać.PSL krygowało się, ale dało jak zwykle.Poseł Kłopotek cnotą błysnął jedynie.Chwała mu za to.
Waniek / 2013-09-11 09:11 / Bywalec forum
A co w tym złego panie ekonomie od siedmiu boleści że państwo daje możliwość zarobienia babciom???
nn_nn / 87.205.251.* / 2013-09-11 21:04
Ależ kto im zabrania???
Podpisujesz umowę, opłacasz składki na ZUS i sprawa załatwiona.Wnuk ma opiekę, babcia zarobek i staż do emerytury.
Więc gdzie tu problem????
skomentuj

Najnowsze wpisy