Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Schetyna chce wyjaśnień od Sikorskiego

Schetyna chce wyjaśnień od Sikorskiego

Money.pl / 2008-06-06 11:52
Komentarze do wiadomości: Schetyna chce wyjaśnień od Sikorskiego.
Wyświetlaj:
saaa / 213.238.104.* / 2008-06-06 12:53
słowa potrafią zabijać, Sikorski to same kłopoty
Gall# / 213.158.197.* / 2008-06-06 12:42
Nie chcę być nudny lecz powtórzę; tego Sikorskiego tzreba pilnie odsunąć od spraw zagranicznych!!!
To jest bardzo odpowiedzialna funkcja - Sikorski tam jest NIEBEZPIECZNY DLA NASZEGO KRAJU.

Tusk powierzył mu tekę tylko po to, żeby dokuczyć Prezydentowi; choć dobrze wiedział, że współpraca
z Sikorskim nie jest możliwa; Dyzma wykombinował sobie, że w ten sposób uda mu się obarszyć
Prezydenta odpowiedzialnością za brak współpracy z MSZ.

Tusk-Dyzma poświęcił naszą politykę zagraniczną dla próby realizacji swoich chorych ambicji do
fotela prezydenckiego - to bardzo smutne
Elendir / 2008-06-07 20:41 / Łowca czarownic

Tusk powierzył mu tekę tylko po to, żeby dokuczyć Prezydentowi; choć dobrze wiedział, że współpraca
z Sikorskim nie jest możliwa; Dyzma wykombinował sobie, że w ten sposób uda mu się obarszyć
Prezydenta odpowiedzialnością za brak współpracy z MSZ.

Jak widać egocentryzm Kaczyńskich częściowo jest zaraźliwy. Ale tylko częściowo bo egocentryk nie ścierpi innego egocentryka.
pacyfista / 213.208.85.* / 2008-06-06 11:52
Oczywiście że sprawę trzeba wyjaśnć,ponieważ nie jest to ani prywatna wojna ministra,ani wendeta za zabicie kolegi,a szum wokół tej sprawy może tylko zaszkodzić naszym żołnierzom.Ja mogę pisac różne głupoty,bo jest to mój prywatny pogląd,minister natomiast reprezentuje interesy kraju,żołnierzy itd,dlatego powinien zastanowić się nad tym co mówi.
andowc / 83.30.87.* / 2008-06-06 12:41
Jest to prywatna wojna i wendeta,- chociaż myślisz inaczej. To nie jest wojna "Narodu Polskiego" (obronna), ani narodów UE, lecz widzimisie USA (walka o surowce).
Pacyfiści pracują w kraju, nie na frontach.
pacyfista / 213.208.85.* / 2008-06-06 13:33
Wszyscy to wiemy,że ta wojna prowadzona jest w celu...tylko o tym sie głośno nie mówi.
Tak myślę,kiedy już wszyscy na całym świecie zostaniemy przyjaciółmi,kto będzie z kim walczył?
My (pacyfiści) jesteśmy wszędzie,a przede wszystkim monitorujemy,żeby nikt nam nie wciskał ciemnoty.
absurd / 83.143.213.* / 2008-06-06 14:33
a polacy maja jakis przyjaciół na swiecie?

wg mnie jestescie baaardzo samotnym narodem .. któremu do dobrego sampopczucia potrzebne sa legędy .. "ku podtrzymaniu serc"

jakiś czas temu ogladałem .. głosowanie fiału Eurowizji .. jak myslicie na którym miejscu była Polska .. chociaż miała jedną z najlepszych piosenek?

jak myslicie ile gósów dostała polska od 'zaprzyjażnionych naródów" ?

np z ukrainy ? albo z gruzji .. nie wspominając już o polski sasiadach zza miedzy?

jedyne gosy jakie polska dostała to z krajów gdzie jest duza polska emigracja zarobkowa, czyli z Wlk.Brytanii oraz Irlandii .. co dało polsce zaszczytne przedostatnie miejsce

z zainteresowaniem patrzałem jak kraje bałkańskie głosuja nawzajem na siebie .. pomimo wrogosci .. o której wciąz zapewniaja polskie media .. kraje porosyjskie tez nawzajem na siebie .. np ukraina na rosje .. ba i gruzja na rosję .. rosja na ukraine ..

tylko chorobka na polske nikt nie chciał głosowac .. a przeciez polska to taki zbawca narodów .. i pcha się wszedzie gdzie jej nie proszą .. narody .. nie politycy?

taki plebiscyt .. jak głosowanie w finałe Eurowizji .. powinien dac do myslenia .. myslącym

ps.
czy ktoś moze widział powtórke z finałów eurowizji? .. czy media w polsce przemilczały je skrupulatnie? .. bo coś cich o tym .. w polskich mediach ..
pacyfista / 213.208.85.* / 2008-06-06 17:34
I to jest właśnie wina polityki zagranicznej,bo wydaje się nam,ze jesteśmy zbawicielami świata,
obywatelom wciska się tą propagandę,nakreca przeciwko Rosji,wysyła wojska do Serbii,Iraku, Afganistanu,a należałoby się nie wtrącać;chociaz z tym głosowaniem w Eurowizji to przesadzasz!Nie myślisz chyba,że wszyscy z miłości do Rosjan oddawali na nich głosy?Chyba że to emigracja rosyjska głosowała na nich???Może byliśmy ostatni w Eurowizji,ale w dobrym towarzystwie,samych przyjaciół:Niemców i Wielkiej Brytanii.Osobiście myslę,że polska piosenka w Eurowizji była drętwa,a słowa denne;nie wystarczy śpiewać po angielsku,żeby wygrać,tylko trzeba coś prezentować!
Polska to naród tragiczny,potrafimy wspaniale ginąć i się poświęcać dla innych(a oni wykorzystują naszą naiwność).
absurd / 81.190.10.* / 2008-06-06 18:35
nie przesadzam .. z tym głosowaniem (plebiscytem) Eurowizji

skandynawowowie na skandynawów, porosyjskie na siebie nawzajem, bałkańskie na siebie nawzajem, iberyjskie i sródziemnomorskie .. na siebie nawzajem .. ba nawet był ogólniejszy trend .. muzułmańskie .. na siebie nawzajem .. polacy zapewne spodziewali sie jakichs głosów od ukraińców, czy gruzinów .. z wdzięczności za polskie zaangzrowanie .. i co ? guzik .. ukraińcu nawet nas nie zauwazyli .. tak samo gruzja .. i co dziwne głosowali na ta straszna rosję .. nawet gruzini .. czy to nie straszne .. chyba nie powiesz ze to ruscy głosowali w gruzji na siebie albo ruscy na ukrainie i dali swoim najwyzsze noty ..?

to że .. was polaków indoktrynuje sie .. w okreslonym kierunku .. nie znaczy ze tak jest jak myslicie ..

nie wiem czy z miłosli, czy z nienawiści głosowali porosyjscy na rosyjskich .. ale polske olali totalnie .. zapewne z miłości ?

jak tak sie zastanowic .. to nie ma sie czemu dziwic .. za co sasiedzi .. czy ktokolwiek ma lubic polaków i kochac polskę?

jak się zastanowic to faktycznie .. nie ma za co .......

Najnowsze wpisy