Forum Polityka, aktualnościKraj

Schetyna o przepychance przed pałacem

Schetyna o przepychance przed pałacem

Money.pl / 2011-04-13 11:00
Komentarze do wiadomości: Schetyna o przepychance przed pałacem.
Wyświetlaj:
Niewygłup / 77.255.140.* / 2011-04-14 15:28
Czy któryś z borowików kopnął w d... jakiegoś puisoosła? Jeżeli nie to szefostwo BOR do wymiany.
wtg / 2011-04-13 18:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale nasze pokolenia za kilkadziesiąt lat będą miały ubaw historyczny. Będą się uczyły, że w wolnej Polsce życie codzienne obywatela polegało na ciągłym strajkowaniu i pikietowaniu przed pałacem prezydenckim, a władze porządkowe były bardziej restrykcyjne niż w czasach wojen, zaborów i komuny :)))
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 18:42
A o namiotach będzie uczyło się, ze to wzorem Jagiełły:)
Botycki / 178.42.26.* / 2011-04-14 11:32
Ty śmierdzielu nawet nie wiesz, kto to był Jagiełło. Nie jeździł bynajmniej wozami kolorowymi.
kkondzio301 / 2011-04-13 15:02
wstyd że tak to u nas wygląda, teraz Buzka europosłowie PIS oskarżają o wystawę związaną z katastrofą w parlamencie, chodzi o ocenzurowanie zdjęć. Teraz przenosi się już cała awantura na scenę międzynarodową.
Eugenia 123 / 2011-04-13 14:25
A co może zrobić Schetyna?! Przecież on żadnej włady nie ma!!
Botycki / 178.42.17.* / 2011-04-13 13:03

Będę rozmawiał też z Komendantem Głównym Policji. Jest różnica w opisie zdarzeń i sytuacji, wszystko w spokojny sposób wyjaśnimy - zaznaczył marszałek.

Co spokojnie?! Co spokojnie?! Akty bandytyzmu BORowców mają być zamiecione pod dywan? Nigdy w życiu. Dyscyplinarka! A dla tych, którzy bili bezbronnych ze szczególnym okrucieństwem - więzienie. A co do róznicy zdań w opisie sytuacji sprawa jest jasna - BORowcy kłamią.
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 17:22

Dyscyplinarka! A dla tych, którzy bili bezbronnych ze szczególnym
okrucieństwem - więzienie.

BOR za zbrodnie ludobójstwa w dniu 11 kwietnia 2011 pod Pałacem Prezydenckim, powinien zostać postawiony przed Trybunałem stanu, osądzony i skazany.
tesa1959 / 2011-04-13 14:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak, tylko jedyny PiS nigdy nie skalał się kłamstwem. Byłeś tam w tym czasie, że tak stanowczo twierdzisz? W mediach można wszystko przedstawić w dogodny dla siebie sposób lub pokazać prawdę. Zanim się nie dojdzie do prawdy, nie należy tak zdecydowanie domagać się kary. Ks. J. Tischner mówił, że nie ma jednej prawdy, bo jest moja prawda, twoja prawda i g...o prawda.
Botycki / 178.42.17.* / 2011-04-13 14:58

No tak, tylko jedyny PiS nigdy nie skalał się kłamstwem.

Proszę bardzo, podaj mi choć jeden przykład, kiedy to PiS skłamał.
Botycki / 178.42.17.* / 2011-04-13 15:18
No co tesa1959? Zatkało? Czekam.
Botycki / 178.42.17.* / 2011-04-13 15:25
Wciąż czekam...
Botycki / 178.42.17.* / 2011-04-13 15:33
No i co? No i nic...
tesa1959 / 2011-04-13 16:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie siedzę wciąż przed komputerem, w przeciwieństwie do Ciebie,a oto przykłady:
Autor: Dran (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04-08-06 11:06

KŁAMSTWA PIS - THE BEST OF

1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4 Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.
5. Trzy miliony mieszkań
6. Niższe podatki
7. Tanie państwo i redukcja administracji
8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.
9. Afera bilboardowa.
10. Nie bedzie TKM'u


Zasady Zobowiązują - kłamstwa PIS
NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!!

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem.

2. Nie będzie koalicji z Samoobrona.

3. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy.

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu, lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS.

6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70.

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.




11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

14. Zredukujemy administrację państwową

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)





25 kłamstw PiS

- Dzisiaj mija druga rocznica wyborów roku 2005, które miały być dla nas wszystkich dużym przełomem. PiS szedł do tych wyborów z programem, który ocenialiśmy jako program dobry, który zawierał wiele postulatów zaczerpniętych z programu Ligi Polskich Rodzin. Niestety nie został on zrealizowany – powiedział w Sejmie poseł Szymon Pawłowski.


Jak podkreślił Pawłowski „politycy Prawa i Sprawiedliwości przez dwa lata z programu, z którym szli do wyborów nie zrealizowali nawet 10 procent.”

- W związku z tym uważamy, że politycy Prawa i Sprawiedliwości w tej kampanii wyborczej są niewiarygodni i apelujemy do wyborców o bardzo ostrożne podchodzenie do wszelkich propozycji i obietnic ze strony polityków PiS – ocenił szef Klubu Parlamentarnego LPR.

Poseł Artur Zawisza wymienił 25 punktów programu wyborczego PiS z 2005 r., które do tej pory nie zostały zrealizowane.

- Postanowiliśmy sprawdzić jak realizowany był program PiS w jego kluczowych zamierzeniach – dodał polityk Prawicy Rzeczypospolitej.

wr

25 WRZEŚNIA – DWA LATA PO WYBORACH,
czyli 25 POWODÓW, aby
NIE GŁOSOWAĆ
na PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

Cytaty z „Programu 2005. IV Rzeczpospolita – sprawiedliwość dla wszystkich”
i stan faktyczny

1. „Zamierzamy powołać sejmową Komisję Prawdy i Sprawiedliwości. Jej zasadniczym zadaniem będzie, na podstawie zasobów informacyjnych służb specjalnych i skarbowych, prokuratury oraz policji, badanie wszelkiego typu afer i nadużyć oraz funkcjonowania nieformalnych układów z czasów III RP” ( s.17) – wniosek o powołanie takiej komisji ani nowelizacje ustaw w celu umożliwienia jej powołania nie zostały złożone ;

2. „Uważamy za konieczne zmiany konstytucyjne i ustawowe dotyczące głębokiej reformy immunitetu parlamentarnego, tak aby nie chronił osób, które dopuściły się oczywistego przestępstwa” (s.19) – mimo nowelizacji konstytucji taka zmiana nie została wprowadzona;

3. „PiS ma gotowy nowy projekt kodeksu karnego autorstwa Lecha Kaczyńskiego, pod którego propozycją podpisało się ponad 120 tysięcy Polaków” (s.26) – zamiast projektu popartego przez społeczeństwo złożono wersję ministerialną, ale zbyt późno, aby sejm ją przyjął;

4. „Uchwalenie ustawy o ochronie spokoju obywateli, wprowadzającej dotkliwe i niezwłocznie egzekwowane kary za zachowania aspołeczne (…) stwarzające wielkie dolegliwości dla zwykłych obywateli , takie jak naruszenie spokoju i porządku publicznego, ciszy nocnej, obyczajowości” (s.29) – ustawa o takim tytule nie została uchwalona;

5. „Opracowany przez Konwent projekt Konstytucji dla Europy był szkodliwy zarówno dla Polski jak i procesu integracji europejskiej (…)przekazywał zbyt wiele nowych kompetencji instytucjom unijnym, (…)zniósł mechanizm nicejski (…) negował rolę chrześcijaństwa w kształtowaniu moralnego i kulturowego oblicza naszego kontynentu” (s.41) – zaakceptowany przez rząd traktat konstytucyjny zawiera wszystkie kluczowe rozwiązania odrzucanej Konstytucji;

6. „Przeciwstawiamy się europejskiej harmonizacji prawa (…) socjalnego” (s.45) – rząd rozważający przyjęcie Karty Praw Podstawowych, zaakcepto
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 16:27
To nie są kłamstwa. To jest prawdomówność-inaczej. PiS jest prawdomówny z definicji.
tesa1959 / 2011-04-13 16:52 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Prawdomówność w wydaniu PiS. A Botycki jakoś się nie odezwał. Szuka haków? Tylko na kogo? Nie jestem osoba publiczną, a żadnej partii nie kibicuję, bo nie mam podstaw.
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 17:11

A Botycki jakoś się nie odezwał.

Bo z niego zakpiłaś. Obraził się, bo on prosił o tylko jeden przykład:)
Szuka haków? Tylko na kogo?

A tak poważnie to myślę, że on próbuje kogoś przyłapać na podawaniu informacji bez poparcia dowodami i temu komuś za to publicznie na forum przyłożyć. To internetowy bokser. Szukał kogokolwiek do bicia. Akurat padło na Ciebie. Szkoda, że zamknęłaś mu gębę (najprawdopodobniej na parę dni), bo chciałem się z nim troszkę podroczyć w "ringu". Ale nic to...Pozdrawiam.
tesa1959 / 2011-04-13 18:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Trzeba było mnie uprzedzić o swoich zamiarach, to jeszcze trochę poczekałabym.
Szukał kogokolwiek do bicia. Akurat padło na Ciebie.

Zapomniał, że kij ma dwa końce:)
a jak / 192.251.226.* / 2011-04-13 17:18
no proszę, cygański pomiot optuje za zamykaniem gęb. Nazistów by to ucieszyło zapewne.
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 17:26
Pomiot to ty jesteś. Po ilości używanych przez ciebie nicków przynajmniej mniej więcej wiem ilu miałeś ojców.
wielce kontenty / 188.72.225.* / 2011-04-13 17:29
całkiem możliwe, ale zapewniam ani jednego zasranego po uszy tzw. roma
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 17:33

ale zapewniam ani jednego zasranego po
uszy tzw. roma

Może jednak zapytaj mamy, choć wątpię, by zapamiętała...
aż wzdrygam się na samą myśl / 87.106.138.* / 2011-04-13 17:42
bez jaj. Po takim spotkaniu zostałby jej stan obrzydzenia na całe życie, a ponadto efekt owego zbliżenia zastanawiałby się każdego dnia, przy goleniu, jak zedrzeć, przy okazji, z twarzy tą prymitywną opaleniznę.
tesa1959 / 2011-04-13 18:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Pierwszy raz w życiu nazwę nie twoje (przez małe "t") postępowanie, ale ciebie - JESTEŚ ZWYKŁYM CHAMEM NIEGODNYM UŻYWANIA MIANA CZŁOWIEKA!!!
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 18:16
@tesa
Proszę Cię, nie wtrącaj się do tego. Chciałem, by sam do tego doszedł. Byłem już blisko. Wytoczyłem najgrubsze działa jakie tylko miałem (i właściwie to masz prawo nazwać mnie tak samo) a on mimo to się nie obraził, tylko dalej uderzył w przekomarzanki. Szmata bez charakteru i tyle..
tesa1959 / 2011-04-13 19:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Musiałam. To było silniejsze od wszelkich zasad, którymi się kieruję w życiu.
(i właściwie to masz prawo
nazwać mnie tak samo

Wprawdzie nie pochwalam też Twego języka, ale potrafię zrozumieć. To nie Ty zacząłeś i miałeś prawo się bronić. Myślę jednak, że mądrzejszym wyjściem byłoby zignorowanie takiego gbura. Nie jest wart Twego "zainteresowania".
Botycki / 178.42.26.* / 2011-04-14 11:29

Wprawdzie nie pochwalam też Twego języka, ale potrafię
zrozumieć. To nie Ty zacząłeś i miałeś prawo się bronić.

O co ten ambaras? O to, ze ktoś cygańskiego śmierdziela nazwał cygańskim smierdzielem? To gówno panoszy się po całej Polsce, kradnie samochody, kombinuje, do roboty się nie nadaje, śmierdzi i ma jescze czelność zabierać głos w polskich sprawach państwowych? Ten gnój trzeba z Polski wywieźć jak najszybciej, myślę, ze premier Jarosław Kaczyński zajmie się tym niezwłocznie po objęciu stanowiska. A co do "kłamstw" Kaczyńskiego, które tu wyliczasz. Widzisz kłamstwa, bo chcesz je tu widzieć. Tymczasem fakty są takie, ze to Ty jesteś niecierpliwa, bo chcesz to wszystko już. Spokojnie. Gdy pan Kaczyński zostanie premierem, z pewnością spełni wszystkie swoje obietnice, ale na to potrzeba czasu.
Wapniak / 2011-04-13 19:26 / Tysiącznik na forum
tesa ..... - czy Ty chcesz świętą zostać?...
Botycki / 178.42.26.* / 2011-04-14 11:30
Ja to nazwę "autobeatyfikacją".
tesa1959 / 2011-04-14 09:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czy to jest czymś nagannym? Nie jestem dewotką w potocznym rozumieniu tego słowa, ale będąc osobą wierzącą, staram się iść drogą wskazaną przez Mistrza. Na ile to mi się udaje? Kiedy upadam, staram się podnieść, a nie brnąć dalej w błocie.
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 17:47

Po takim spotkaniu zostałby jej stan
obrzydzenia na całe życie

Przy nimfomanii nie jest to możliwe. Swędzenie sromu na ogół jest silniejsze niż obrzydzenie.
Botycki / 178.42.26.* / 2011-04-14 11:31

Swędzenie sromu

Srom na ogół swędzi z brudu. U cyganek to normalka.
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 13:17
Trzymasz caly czas równy poziom.
Janusz_Z / 194.246.124.* / 2011-04-13 12:13
PODANY PONIŻEJ OPIS JEST TŁEM DO wydarzeń przed pałacem
Wybory tuż tuż, a trzeba nadal omamiać wyborców by być nadal przy "korycie". Problem polega na tym, że zdecydowana większość ofiar w Smoleńsku to PISowcy lub osoby popierające PIS. Fakty są następujące PO wybrało rolę pasywną lub "zamiatającą pod dywan" dochodzenie w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej 2010, bo to z reguły ich nie dotyczy - (ofiary z PO tj. Karpiniuk czy Komorowski to stanowczo za mało na tle PISowców). Tusk z
swoją watahą z PO zdaje sobie doskonale sprawę, że rzetelne wyjaśnienie sprawy to ewidentna przegrana w kolejnych wyborach. Trzeba więc wmawiać zwykłemu "Kowalskiemu", że dochodzenie trwa i nie mamy bądź mamy bardzo niewielki wpływ na jego postępowanie (bo TUSK tak postanowił w stosownym czasie). PO-owcy nie mają prawa wypowiadać się w imieniu całej społeczności ofiar (większość była z PIS, jeśli już to powinni zaznaczyć wyraźnie w imieniu jakich osób, które udzieliły im takiego (co najmniej moralnego pełnomocnictwa (np. rodziny pana Karpiniuka czy Komorowskiego). Moralne prawo wypowiadania się w imieniu wszystkich ofiar by przysługiwało gdyby szanowny Tusk i jego poplecznicy z PO rzetelnie
reprezentowali interesy ofiar podczas wyjaśniania przyczyn katastrofy.

INNA SPRAWA PRZY OKAZJI - POMNIK W WARSZAWIE
Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej w Warszawie powstanie w godnym
miejscu, ale dopiero po wyborach bo taki pomnik odebrałby za dużo głosów wyborczych. Przeciętny Kowalski czytając tablicę za dużo by wdział nazwisk osób związanych z PIS. TUSK da "zielone światło", ale po wyborach. Do tego czasu oni, tj. PO_TUSK z mediami TVN czy Wybiórczą będą robić z ludzi domagających się takiego pomnika w "centralnym" (niekoniecznie przy Pałacu Prezydenckim) miejscu Warszawy jako pomyleńców, głupoli i szaleńców. Jest "zielone
światło" na pomnik ale w odległym miejscu np. Smoleńsk czy na
cmentarzu "Powązki" bo ludzie chodzą/jeżdżą tam raz do roku, czasami częściej.
Botycki / 178.42.17.* / 2011-04-13 15:00

Problem polega na tym, że zdecydowana większość ofiar w Smoleńsku to PISowcy lub osoby
popierające PIS.

Problem, który tutaj omawiamy polega na tym, że PiSowcy lub popierający PiS dostali od BORu łomot za cichym przyzwoleniem rządu, który jak zwykle będzie udawał, ze nie wie o co chodzi.
nnnnnn / 195.95.144.* / 2011-04-13 14:50
Przede wszystkim sami taki rząd wybraliście.
A co się tyczy pomnika dla ofiar to na tle innych problemów ten wydaje się błahy i dla Polski mało znaczący
Adrian12 / 77.252.246.* / 2011-04-13 11:58
Tuskistowscy funkcjonariusze zachowują się jak ZOMO w latach osiemdziesiątych (pamiętam to z czasów studenckich). Atmosfera w Warszawie przypominała stan wojenny: legitymowanie młodych ludzi niosących flagi, prowokowanie do zamieszek, propaganda nienawiści w rządowych mediach. To wszystko za pieniądze polskich podatników.
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 12:54
Też jestem tym oburzony. A przecież ta pisowska sfora zebrala się na Krakowskim po to żeby w ciszy i zadumie czcić pamięć o zmarlych w wyniku katastrofy prawie setki rodaków. Wspominać z życzliwością ofiary katastrofy, wznosić patriotyczne hasla świadczące o przywiązaniu do państwa i jego najwyższych organów. I ta patriotyczna, nie mająca nic wspólnego z polityką manifestacja napotkala na prowokatorów i zdradzieckich funkconariuszy zaprzedanego, zdradzieckiego rządu. Ci zaprzańcy nie pzwolili na godne oddanie choldu ofiarom katastrofy w pierwszą jej rocznicę.
Adrian12 / 77.252.246.* / 2011-04-13 12:57
Zgłoś się na lekcje ortografii razem z Komorowskim - może dowiesz się jaka jest poprawna pisownia słowa "hołd" (na literę ch to możesz np. nazywać wujków z PO).
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 13:15
Jeśli spojrzysz niżej to zorientujesz się, że cię uprzedzilem.
Jak się czyta Twój tekst to widać czarno na bialym, że latwiej napisać bez blędów niż coś mądrego. Na to bym ci radzil zwrócić uwagę . Jeśli oczywiście jesteś do tego zdolny intelektualnie. No ale gdybyś byl to nie napisalbyś tego co napisaleś. I kólko się zamyka.
Adrian12 / 77.252.246.* / 2011-04-13 13:30
Po prostu piszesz zanim pomyślisz - stąd błędy nie tylko ortograficzne ale i logiczne w ocenie zdarzeń. Polecam lekcje ortografii mimo wszystko - to dobrze pisać bez "blędów" i "kólek". Ucałuj wuja Bronka ode mnie.
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 12:56
Holdu przez h.
dodaj "ch" / 192.251.226.* / 2011-04-13 17:20
a widzisz uju?
gawron78 / 2011-04-13 11:43
do posłów PiS-u: zajmijcie się wreszcie prawdziwą polityką, a nie szukaniem zwolenników bazując cały czas na ofiarach katastrofy
Adrian12 / 77.252.246.* / 2011-04-13 12:00
Może raczej podpisz się "WRONa" - tak jak w stanie wojennym Jaruzela przeciwko Polsce?
antywrona / 89.72.57.* / 2011-04-13 13:59
Jaruzela przeciwko Polsce? Każda hołota chce nazywać się Polską?
Stasiek47 / 89.72.57.* / 2011-04-13 11:25
- Legitymacja poselska nie jest przepustką do każdego obiektu
- Wobec prawa wszyscy są równi. Jeśli poseł może gdzieś wejść, to może to i inny obywatel
- Legitymacja poselska nie służy do wymuszania na służbach porządkowych zachowań niezgodnych z zabezpieczanym przez nie porządkiem.
- Wybrańcy narodu mają prawo stanowić, a nie dawać przykład łamania tego prawa.
- Oglądałem. Posłowie machający legitymacjami zachowywali się bardziej jak zwierzęta nie ludzie.

NARODZIE POLSKI! KOGO WYBIERASZ DO PARLAMENTU?!
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 13:07
Bardzo potrzebne są Twoje Stachu wyważone opinie na tym forum, zdominowanym przez wscieklych pisiaków.
pełen nadzieji / 188.72.225.* / 2011-04-13 17:23
o widzę, że hołota stara się ukoić w bulu
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-13 11:40
niektorzy glosowali na przekretaczy i geszefciarzy z Peło no i maja jak maja...
zyczymy dobrego ( udawanego ) samopoczucia ...
Staszku 47! zlituj sie :-)..tu naprawde jest "pare" osob ktore SAMODZIELNIE MYSLA a Twoja retoryka, propaganda bo ja pamietam DOSKONALE TE CZASY jest rodem z przemowien tow Beruta , Jedrychowskiego czy Kliszki
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 12:29
Jest kilka osób które samodzielnie myślą, Tylko jakimś trafem ci co myślą logicznie nie należą do wyznawców PISu. Trochę mi szkoda, że Ty do tych mądrzejszych nie należysz. A szkoda mi dlatego, że jesteś Warszawiakiem i w związku z tym nie przynosisz nam Warszawiakom z krwi i kości chluby.
aninimowość zapewniona / 188.72.225.* / 2011-04-13 17:27
"nam Warszawiakom"? a komu to imponuje? Lepiej by zabrzmiało - nam szpiclom z dużych miast.
Stasiek47 / 89.72.57.* / 2011-04-13 12:12
Szanowny residenzpalast
moja pisanina na pewno nie przeszkadza nikomu SAMODZIELNIE MYŚLEĆ. o ile jest do tego zdolny. Mój tekst nawet przy złej woli trudno uznać za propagandę, ja po prostu tak uważam - czy Tobie to przeszkadza? Bierut nie był mi towarzyszem, ale wymienionych pamiętam, jestem chyba starszy od Ciebie
strong / 79.188.238.* / 2011-04-13 11:24
wróćmy do afery hazardowej , do wszystkich afer kundli okradających Polskę.
Bott / 80.55.169.* / 2011-04-13 11:00
Wczoraj oglądałem wywiad Pana Prezydenta. Wywiad prowadziła kobieta, nie pamiętam nazwiska, ubierała się kiedyś jak Myszka Miki. I tutaj dwie refleksje: Pan Prezydent jest trochę prostotą ciosany, jego poglądy są takie proste i trochę banalne, język nie tyle prosty co prostacki. I dalej maniery - Pani prowadząca i on mają filiżanki i dzbanuszek z herbatą, rozmowa trwa dosyć długo, Pan Prezydent bierze dzbanek nalewa sobie herbaty, kobiety nie pyta, po jakimś czasie jak trochę sobie wysiorbał zreflektował się, pyta czy prowadząca nie chce czasem herbaty - chce, on nalewa. Ot taki smaczek, a mimo wszystko trochę boli i żenuje.

Najnowsze wpisy