Forum Polityka, aktualnościKraj

Starcia z policją i przepychanki. Świąteczne marsze w Warszawie

Starcia z policją i przepychanki. Świąteczne marsze w Warszawie

Wyświetlaj:
sceptyk / 2010-11-12 01:04 / Tysiącznik na forum
Bojownikom-antyfaszystom zwracam uprzejmie uwagę, że najbardziej zasłużonym antyfaszystą był wybitny działacz socjalistyczny Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, ksywa partyjna Stalin.
Jak rozumiem antyfaszyści akceptują swojego patrona, który w imię walki z faszyzmem wyrżnął, zagłodził albo w inny sposób wymordował nie mniej jak SZEŚĆDZIESIĄT MILIONÓW LUDZI.
Czy towarzysze redaktora Michnika czekają tylko na sygnał, żeby zacząć mordować "faszystów"?
Bo sygnały już daje Palikot, Środzina i Sikorski. Że o profesorze Bydłoszewskim (wcześniej Bartoszewskim) nie wspomnę.
znowu nagonka ? / 83.25.214.* / 2010-11-12 00:44
ani słowa kto rzucał kaieniami czyżby strona popierana przez money.pl czyli "antyfaszyści"? i co maja żydzi do ruchów narodowościowych skoro Polacy jako naród najbardziej doświadczony przez II wojne światową nigdy z faszystami w jednym szeregu nie stanął co niektórzy żydzi próbuja w swym faszystowskim jazgocie wmówić Polakom
brawopis / 213.158.199.* / 2010-11-12 00:16
Zniszczona Warszawa po wojnie byla jedynym miastem zamknietym ( na osiedlenie potrzebna byla specjalna zgoda aentury sowieciej rzadzacej w Polsce). osiedlali sie tam glównie zdrajcy i pacholki Moskwy. Nowi przybysze to byli zasluzeni dla NKWD, UB,PPR , Dlatego W-wa byla najbardziej komuszym miastem i jest nim nadal. Uwidacznia sie to w zaskakujacych odbiegajacych od reszty kraju wynikach glosowan W ramach dekomunizacji stolice nalezalo by przeniesc do innego miasta.

~Kris / 2010-11-12 07:38 / Tysiącznik na forum)
Mogę wiedzieć, skąd czerpiesz takie pseudo-historyczne informacje?
esu / 78.8.155.* / 2010-11-11 23:37
Skoro tego nie robią to albo polskie państwo działa jak Rosja czy Białoruś, albo nasi lewacy uprawiają pieniactwo dla własnych korzyści politycznych. Jednak w ultralewackim TVN i G.wineWyborczym nikt nigdy tego nie zauważy - bo przecież lewak lewakowi oka nie wykole.
Ruc / 83.24.17.* / 2010-11-11 22:04
w sumie to ci lewacy to faszyści tylko do łba im to nie przychodzi
Tokilap / 83.6.68.* / 2010-11-11 23:49
Byłem widziałem. Głupawe lewactwo z inklinacją do terroryzmu - napaść w pociągu relacjownwoane w DTV - jednak wstydzi sie tego co robi - Głuptaki pod Kościołem św. Anny nie wytrzymali spokojnej obserwacji ich przez pojedyczncze odważne osoby stojące twarzą wprost ich transaprentu z wyimaginowanym "Faszyzm nie przejdzie" , tudzież filmowania z bliska ich twarzy. Mimo, żę część była zakwefiona to UNIEŚLI TRANSPARENT BY SIĘ ZASŁONIĆ! - i wtedy krzyczeli zza białej płachty z czarnymi literami "gap się, filmuj"!. Naprawde więc nie jest z nimi tak źle skoro się siebie wstydzą.

No i ten szok przyjemny - jak się opuściło lewackie plugastwo i weszło do Kościoła św. Anny - nabitego ludźmi, akurat jak ksiądz wyglaszał kazanie o patriotyzmie.

Zuchy z prawicy dzielne i spokojne i ugodowe, - ale gdy wołają "Bóg , Honor, Ojczyzna", albo "Chwała Bohaterom" - to jednak przychodzi do głowy "No dobra chłopaki, ale jakie wy macie stopnie z fizyki, matematyki, języków obcych, z polskiego - bo z historii macie celujące. Bo, swoją wiedzą, będziecie budowali Honor Ojczyzny i chwałę Pana Boga, kiedy wiadomo , że lewackie plugastwo, jeśli będzie cokolwiek umiało , to wykorzysta to przeciw Warszawie, Polsce i Bogu"
No ciekawe by było znac jakieś badania socjologiczne by wiedzieć jak rozkladają się mentalnościowo "młodzi, wykształceni z miast". Największa z nich część, to bezpostaciowa platformerska miazga, jak wskazuja wyniki wyborów - ale ciekawe , powiadam, byłoby wiedzieć jaki procent z nich ma jednak prawą, uczciwą, szlachetną, trochę uduchowioną mentalność , jak ci dzisiaj z białoczerwonymi flagami pod Zamkiem Królewskim.

Summa summarum - nie jest źle, mimo Kunerta i Nałęcza i ględzącego sztucznymi zdaniami śmiesznego, nieszczerego patosu, Gajowego.

I dygresja - kurcze blade - siły porządkowe wyglądają imponująco! Chłopy na schwał, rynsztunek jak z filmow political fiction. Kapitalne. (Ale ta mała blondynka druga przy murze św Anny, w pierścieniu zewnętrznym - trochę śmieszyła, na ich tle.)
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-11-12 00:26
..

" Bo, swoją wiedzą, będziecie budowali Honor Ojczyzny i chwałę Pana Boga ..."

I o to chodzi! Tak trzymać!
zby79 / 79.163.178.* / 2010-11-11 21:49
Skoro były wyznaczone trasy, to powinni się ich trzymać. Tak bardzo GW zależało na zadymie? Mieli swoją trasę.
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-11-11 23:43
...

" ,,, w zgłoszeniach podawano to samo miejsce i czas demonstracji, jak w przypadku np. Marszu Niepodległości i kontrmanifestacji antyfaszystów. "

Zgłoszono 23 zgromadzenia publiczne.

Jeśli ktoś wydawał zezwolenia na ten sam czas i miejsce, to nie wiedział, czym to się skończy?

Część zgromadzeń się nie odbyła i chwała im za to, że się w porę zreflektowali.

Patriotyzm nie przejawia się w ulicznych marszach.

A stwierdzenie :

" - Za rok na pewno imprezę powtórzymy i przejdziemy Traktem Królewskim. Nikt nam już drogi nie zagrodzi - zapowiedział Winnicki."

brzmi ... jak wyzwanie???

Czy tylko tyle może obiecać Ojczyźnie?
sebe / 89.231.81.* / 2010-11-11 21:40
chłopki pańszczyźniane bez świadomości , lumpenproletariat, niewolnicy i tchórze oto "antyfaszyści". Hasła żywcem z bolszewizmu . I oni mają się za coś lepszego od faszyzmu.
sceptyk / 2010-11-12 01:10 / Tysiącznik na forum
Zwróć uwagę, że konflikt między wybitnymi działaczami socjalistycznymi, Adolfem Scheklgruberem, ksywa partyjna Hitler, a Józefem Wissarionowiczem Dżugaszwili, ksywa partyjna Stalin, polegał na tym, że w walce o "prawdziwy" socjalizm jeden nazwał się faszystą a drugi antyfasystą.
I w imię tej walki o prawdziwe oblicze SOCJALIZMU
wymordowali wspólnie ponad STO MILIONÓW LUDZI.
Czy redaktorowi Michnikowi i jego akolitom cos to mówi?
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-11-11 21:03
...

"Na dziś w stolicy zgłoszono 23 zgromadzenia publiczne,
jednak często w zgłoszeniach podawano to samo miejsce i czas demonstracji,
jak w przypadku np. Marszu Niepodległości i kontrmanifestacji antyfaszystów. "

A więc wszystko legalnie!

Proponuję więc zawiesić, co najmniej na rok, wydawanie zezwoleń na manifestacje w centrach miast, a szczególnie w Warszawie!

Niech ci "patrioci" z pochodów, nie będą "bardziej patriotyczni", niż reszta z 40 mln Polaków, która nie musi na ulicy manifestować swojego patriotyzmu.
ng / 83.9.49.* / 2010-11-11 23:41
anonim daruj sobie,ciekawe jak mieli dopuścić do skutku inne demonstracje jeśli były zgłaszane w późniejszym czasie,taki poziom reprezentujesz jak ci wszyscy przeciwnicy tej demonstracji,żal człowieku.
Ciekaw jestem czy jesteś równie oburzony jak homoseksualiści mają swoją paradę i maszerują środkiem miast,czy wtedy też Cię to boli jak Marsz Niepodległości w dniu 11 listopada.
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-11-12 00:17
...

Oczywiście, że jestem przeciwnikiem publicznych demonstracji homoseksualistów.
Seks jest dla mnie, tylko i wyłącznie , sprawą intymną.

W kwestionariuszu moich pracowników nie ma pytań o wyznanie i preferencje seksualne.

To co pracownik robi prywatnie, do jakiego boga się modli, czy z kim dzieli życie, nie ma dla mnie znaczenia.

Kiedyś zatrudniłem absolwentkę, ale również "świeżą" mężatkę.

Kadrowa ( kobieta i matka swoich dzieci !!!) skomentowała to tak :
Po co ją zatrudniać, przecież ona pewnie niedługo pójdzie na urlop macierzyński!

A ja na to : I bardzo dobrze, bo ja też mam żonatych synów i nie chciałbym, by moje synowe były dyskryminowane w pracy, tylko dlatego, że będą matkami.

To by było tyle na temat dyskryminacji.

A odnośnie tych demonstracji z 11 listopada, to oceń obiektywnie, czy przysłużyły się do GODNEGO uczczenia Święta Niepodległości.

Pozdrawiam
zxc12 / 83.31.180.* / 2010-11-11 20:50
Dlaczego legalna manifestacja została zmuszona przez nielegalną bandę do zmiany trasy. Policja dopuściła do tego dlaczego??
sceptyk / 2010-11-12 01:13 / Tysiącznik na forum
To proste:
bo legalna manifestacja była niesłuszna.
A nielegalna słuszna.
Świadectwo słuszności wydaje redaktor Michnik i jego PropagandaKommandCzerska10.
dgen / 2010-11-11 20:05 / Tysiącznik na forum
"...........od anarchistów po feministki i organizacje żydowskie."

czy propagatorzy zbrodniczej ideologii komunistycznej, członkowie mniejszości zydowskiej oraz promotorzy zboczeń homoseksualnych odpowiedzą prawnie za zakłócenie legalnie zarejestrowanej demonstracji ?
mam nadzieję, że tzw. mechanizmy państwa prawa, tak skutecznie działające wobec obrońców smoleńskiego krzyża, tu również pokażą swoją skuteczność.
sceptyk / 2010-11-12 01:17 / Tysiącznik na forum
Niestety twoja nadzieja jest płonna.
W piątek rano przeczytasz w ScheissZeitung, że pijany nienawiścią tłum faszystów usiłował wymordować pokojowo protestujących przedstawicieli opozycji czyli
40 rozmaitych organizacji pozarządowych - od anarchistów po feministki i organizacje żydowskie
polak_posn / 178.56.98.* / 2010-11-11 20:35
Obóz narodowy musi być silny. Już czas na konkretne działania. Nie dajmy się zastraszyć wrogom Narodu Polskiego.
stary_niewyksztalcony_ze_wsi / 77.254.151.* / 2010-11-11 19:59
Przeciwne marszowi narodowców jest Porozumienie 11 Listopada. To koalicja ponad 40 rozmaitych organizacji pozarządowych - od anarchistów po feministki i organizacje żydowskie.
...
Gazeta Wyborcza, która nawołuje do wygwizdania maszerujących narodowców, rozdawała warszawiakom gwizdki.


Czy o takiej Polsce marzyliśmy?:
1. W dniu swieta narodowego polscy narodowcy maja problem z obchodem swojego swiata.
2. GW organizuje/wspiera Dewiantow Seksualnych, Żydow i Cyklistów aby Polacy nie mogli obchodzic swojego świata narodowego.
3. W dniu tego świata prezydent odznacza Orłem Białym Adama Michnika.

Gdzie ja mieszkam?
O co tutaj chodzi?
Jak to możliwe?
Czy kiedys to się zmieni?

Takie drecza mnie pytania.
((@@)) / 89.79.216.* / 2010-11-11 20:18

Gdzie ja mieszkam?

na wsi mieszkasz kmiotku i płacisz KRUS. (
//Od 1 października rolnik mający od 50 do 100 hektarów zapłaci co miesiąc na KRUS 149 zł; jeżeli ma od 100 do 150 hektarów ziemi, jego składka wyniesie 230 zł. Właściciel gospodarstwa o powierzchni od 150 do 300 hektarów zapłaci 311 zł, a powyżej 300 hektarów - 392 zł miesięcznie.

A ja co miesiąc mieszkając w mieście w M3 płacę na ZUS 800 złotych.

I co cię jeszcze dręczy kmiotku ?
stary_niewyksztalcony_ze_wsi / 77.254.151.* / 2010-11-11 20:36
... ale z ciebie kretyn!
"Informacje" dociarajace do Ciebie z wiadomych mediow mózg Ci kompetnie zlasowaly.

Zapytaj żonę czy tez jakiegoś znajomego może Ci jakos wbije to tego pustego lba, że mozna mieszkac na wsi i placic ZUS.

Byle co jadasz byle co piszesz.
... może spróbuj przestac jadac swinstwa z hipciow zacznij jadac prawdziwe jedzenie moze to jeszcze cos zmieni.
((@@)) / 89.79.216.* / 2010-11-11 21:26
I jeszcze dostają dopłaty w euro w wysokości 120 eur. do każdego hektara !! zapomniałeś o tym kmiocie !
Za dobrze wam jest chamy w Polsce a jeszcze do tego macie jakieś pretensje, że ludzie z miasta walczą o swoje prawa ?
POilejabłka? / 85.222.7.* / 2010-11-12 01:22
dawno nie czytalem tak ograniczonego w swej wymowie komentarza, i paradoksalnie najbardziej do ciebie pasuje o to zalecenie - idz krowy doić!

domniemuje ze bije od Ciebie ów jezyk miłosci ...
zby79 / 79.163.178.* / 2010-11-11 21:53
No i po co ta zawiść? Każdy może kupić pole i zostać rolnikiem. Płacić KRUS, zbierać dopłaty itd.
stary_niewyksztalcony_ze_wsi / 77.254.151.* / 2010-11-11 21:59
nie dyskutuj z nim, widzisz ze do niego nie dolatuja argumenty.
ooppoo / 178.235.5.* / 2010-11-11 19:33
skoro ci antyfaszyści byli tam nielegalnie ,to jakie poniosą konsekwencje...pierwsze miejsca na listach wyborczych PO ??
arch / 2010-11-11 19:21 / Tysiącznik na forum
http://news.money.pl/artykul/dzien;manifestacji;w;stolicy;narodowcy;kontra;blokady,50,0,708914.html
TomRezp / 24.114.255.* / 2010-11-11 20:16
Troche wiecej prawdy o zamordowanych w katastrofie Smolenskiej:

http://www.blogpress.pl/node/6473

- mamy dzis rzady komunistyczne , wiec tylko w taki sposob mozemy dowiadywac sie o faktach waznych dla Polakow
niewierzący ateusz / 83.21.176.* / 2010-11-11 19:21
pewnie dlatego,że antyfaszyści to dawnymi czasy byli komuniści.którzy dla niepoznaki i manipulacji zwali się antyfaszystami a nie komunistami. ciekawe jakie poglądy kryją się za tym antyfaszyzmem, oczywiście chodzi mi o poglądy organizatorów a nie uczestników, bo ci zwyczajnie w stylu typowym dla homocholerawiedlaczego sapienschcieli tylko dokopac bliźniemu w służbie idei dla dobra ludzkości
ooppoo / 178.235.5.* / 2010-11-11 19:04
a w TVN wciskali,że antyfaszyści są tam legalnie...nawet biedronia(gej) zaprosili do wsparcia...
arch / 2010-11-11 19:17 / Tysiącznik na forum

2010-11-11 17:04:12 | dgen [ Tysiącznik na forum ]
Re: Dzień manifestacji w stolicy. Narodowcy kontra blokady [0]

"Przeciwne marszowi narodowców jest Porozumienie 11 Listopada. To koalicja ponad 40 rozmaitych
organizacji pozarządowych - od anarchistów po feministki i organizacje żydowskie (...) .

Demokracja w kraju nad wisła (kiedyś Polska) zmierza w stronę totalitaryzmu.
Wyobraźmy sobie nstepującą suytuację:
Geje i lesbijki organizują w warszawie demonstrację, planują przejście krakowskim przedmieściem.
Tymczasem drogę zagradzają jej organizacje narodowe pod hasłem "stop zboczeniom". Co robi policja,
co robi telewizja, gaeta wyborcza ?
kri / 95.49.178.* / 2010-11-11 23:10
Tego typu pochody najlepiej olać. TVN nie zrobi newsa. Policja zaoszczędzi forsy na ochronę Krzyża i pochody Narodowców. Jest jednak zaskakująca prowokacja mająca rodowód komunistyczny. Ruch Narodowy otrzymał przydomek faszystowski, zaś w ruch lewacki w ramach 40 organizacji objął oranizacje zydowskie pod chasłam antyfaszyzmu
W czasie Powstania Warszawskiego AK likwidowała smalcowników żerujacych na Żydach, oraz udzielała im pomocy w Getcie. Powojnie pogromy antyżydowskie w kieleckim były żrodłem prowokacji UB. Polska majaca 20% Żydow była państwem tolerancyjnym i wielokulturowym. W czasie wojny dużo złego zrobił najpierw Pakt Ribentrop- Mołotow. Po wyprawie Hitlera na Moskwę na tyłach niemieckich powstała partyzantka sowiecka w skład której wchodzili Żydzi. Zandarmeria niemiecka stacjonująca w większych miastach nie chroniła Polakow w wiejskich siołach, pojawiła się samoobrona majaca charakter szlachecki i narodowy wspierana przez AK . Źródlem antyfaszyzmu jest więc CCCP. Polacy będący pod okupacją niemiecką i sowiecką zostali wskazani przez NKWD jako faszyści. Teraz jest podobnie.

Najnowsze wpisy