Forum Forum motoryzacyjneUżywane

seat - czy będzie się sprzedawał za kilka lat?

seat - czy będzie się sprzedawał za kilka lat?

andy81 / 83.143.40.* / 2009-08-16 15:14
Mam pytanie, mój wujek chce kupić sobie seata, bo bardzo mu się ten samochód podoba. Mój wuj ma taki system kupowania, że kupuje auto, takie by za kilka lat je sprzedać - akurat, gdy się skończy gwarancja na nie. No i tak zastanawiamy się nad kupnem seata. W sumie seaty - fajne auta i nienajdroższe, ale niestety polski rynek nie jest do nich przyzwyczajony. Stąd moje zapytanie: czy za kilka lat to się zmieni i będzie można łatwo sprzedać ten samochód?

P.s. Ostatnio sprzedawałem Wujkowi auto za pośrednictwem Internetu. Tyle się mówi, że ciężko jest teraz sprzedać samochód. Nastawiliśmy się na kilka tygodni. A tutaj... Honda Accord została sprzedana w ciągu 1 tygodnia i to pierwszemu klientowi! Byliśmy mile zaskoczeni...
Wyświetlaj:
automaniak1987 / 2009-11-05 22:00
Czytałem nie tak dawno artykuł z któego wynikało, że przed Seatem rysuje się świetalana przyszłość. Szkoda, ze zgubiłem gdzieś link...bo bym wam pokazała. Osobiście nie chce mi sie wierzyć w takie historie, ale do Seata sie przyczepić nie mogę, miałem kiedyś i świetnie się jeździło, Pozdrawiam
pansosi / 2009-10-02 09:36
Nic prostszego. Sprawdź w tabelach wartości rezydualnej pojazdów jak kształtuje się watrtość wybranego przez Ciebie Seata i innego samochodu tej samej klasy. Spórz na: Seat Ibiza i np. Fiata Punto. Ewentualnie skorzystaj z EuroTax Glass - za drobne pieniądze dadzą ci bardzo precyzyjną odpowiedź.
pozdrawiam
pansosi / 2009-10-02 09:38
Ale bez sensu mechanizm forum, linku dodać nie można. Poniżej link do wycen:
http://www.autofirmowe.pl/ceny_aut/seat.html

Najnowsze wpisy