Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm zajmie się reformą finansów publicznych

Sejm zajmie się reformą finansów publicznych

Wyświetlaj:
(LeniN) / 83.238.240.* / 2007-07-10 23:17
a jakież to dochody generuje ZUS?
podopolanka / 91.94.54.* / 2007-07-09 23:48
Rewelacja. Brawo Pani Minister.Z jednej strony pieknie zwiększyć dochody budżetu państwa (wzrost o kilkadziesiąt milionów jak nie o więcej), a wówczas zaciągane zobowiązani państwa będa miały całkowicie odmienną relację!!!!!Niższy wskaźnik zadłużenia.Relacja deficytu do dochodów będzie niższa!!!!Unia się ucieszy.A rząd....będzie mógł zwiększyc znacznie wydatki.Do poziomu w którym relacja deficytu do planowanych dochodów określona jest w limitach.Brawo.Poprzednia reforma wliczenia środków unijnych do dochodów miała na celu większa przejrzystość budżetu.A cel był identyczny.Zachowanie wskaźników.Nie będzie żadnych oszczędności!!!!To przykrywka dla prawdziwych działań pani minister.Zwróćcie uwagę na znaczny wzrost wydatków!!!!A deficyt (dochody minus wydatki) ciągle jest na poziomie ok 30 mld.Czyż nie?
Bernard+ / 83.30.218.* / 2007-07-09 16:02
Trudno komentować kolejne zapowiedzi bo zapowiedziami ten Rząd przebija wszystkie poprzednie, jeżeli nie podano na czym ma być zaoszczędzone te 10 mld i czy przez to będzie mniejszy niż 30mld roczny deficyt finansów publicznych? Bo jeżeli zaoszczędzone w jednym dziale budżetu pieniądze będą hojnie wydane w drugim dziale to moje wnuki z głodu umrą a nie spłacą długów, które im zostawia moje pokolenie. Jeżeli dzięki temu więcej zainwestuje się w budowę i modernizację dróg i w rozwój nauki to jestem za.
azz / 83.23.174.* / 2007-07-09 16:50
Znowu przyszli emeryci złożą się na majątek państwa, a jak będą szli na emeryturę to im się powie tak jak dzisiejszym emerytom, że majątek jaki wybudowali został sprzedany za bezcen........zmiany jak wykres prądu zmiennego.........sinusoida.........

Najnowsze wpisy