Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Senat naprawi budżet, a Sejm to zaakceptuje - życzy sobie Artur Zawisza

Senat naprawi budżet, a Sejm to zaakceptuje - życzy sobie Artur Zawisza

Wyświetlaj:
Marek / 83.22.107.* / 2006-01-31 16:53
" Pakt Stabilizacyjny" co za przewrotniść. To się dawniej nazywało " adres hołdowniczy" i szystko było jasne.
URBAN / 83.19.240.* / 2006-01-31 09:36
Jakie społeczeństwo, takie wybory i władza.
Mamy teraz sojusz grzybów , ptactwa i berecików .
zaskoczony / 83.10.6.* / 2006-01-30 21:07
Gdzie te oszczędności na administracji rządowej. Kolejne miliony na kancelarie premiera , prezydenta , senat i dodatkowe 5 mln na fundusz kościelny. A miało byc skromnie i po chrześcijańsku uczciwie w stosunku do bednego społeczeństwa.
m_icha_l / 83.30.81.* / 2006-01-30 21:46
widzisz "zaskoczony" mam ich serdecznie dość tak narzekali na rządy AWS i SLD ale za ich czasów przynajmniej jakieś miejsca pracy powstawały a teraz ?
Tak byli przeciwni uproszczeniu podatków a to by mogło nam uratować sytuacje na rynku Pracy... a tak mamy Państwo Policyjne powiedz żle na PiS- lub coś z nimi związane zaraz wsadza cie do więzenia i sąd wyda wyrok w ciągu 24-godzin!!!
Ludzie opamiętajcie sie w następnych wyborach!!!
m_icha_l / 83.30.81.* / 2006-01-30 21:45
widzisz "zaskoczony" mam ich serdecznie dość tak narzekali na rządy AWS i SLD ale za ich czasów przynajmniej jakieś miejsca pracy powstawały a teraz ?
Tak byli przeciwni uproszczeniu podatków a to by mogło nam uratować sytuacje na rynku Pracy... a tak mamy Państwo Policyjne powiedz żle na PiS- lub coś z nimi związane zaraz wsadza cie do więzenia i sąd wyda wyrok w ciągu 24-godzin za twoje zachowanie i poczujemy sie jak za czasów PRL!!!
Ludzie przejzyjcie na oczy PiS chce mieć całą władze jak to zrobi to gdzie ta DEMOKRACJA jeszcze chce kontrolować Media i CENZUROWAĆ zamiast iść do przodu z EU cofamy sie do czasó PRL!!!.... P O M O C Y!!!
kari / 83.142.120.* / 2006-01-31 06:59
PiS zrobił sobie MONOPOL, COFIEMY SIE ZAMIAST ISC DO PRZODU!!
lopez / 193.201.167.* / 2006-01-31 08:22
wolę takie Państwo niż mafię czerownych biznesmenów. Dlaczego zginał Papała bo nadepnął mafii na odcisk, dziwne że Leszek Miller pierwszy wiedział o śmierci policjanta, zanim dowiedziały sieo tym media, czyżby wróżek, a może zamieszany w ... niestety poseł ZERO jest u władzy i widać wszyscy sietego boją... ja pracuję uczciwie i żyję spokojnie, czego sie bać, gorzej że większość naszych binesmenów to złodzieje, więc lepiej PiSu nie popierać powiesić na nich troche psów bo oni nam zagrażają... jednej tylkko rzeczy nie lubię w PiSie po co oni chodza do tego radia i Telewizji - Czarni to też mafia... może już nie mordują, ale zniewalają dusze... ale ma to też dobre strony zniecheci ludzi do kościoła i tak wypełni sie Biblia, widać tak ma być.... czas końca już niedługo....
Floyd / 2006-01-30 22:48 / Tysiącznik na forum
Po takich demagogicznych wypowiedziach to nie żałuję, że głosowałem na PiS i w następnych wyborach też zagłosuje.

Najnowsze wpisy