Forum Polityka, aktualnościPolityka

Senat odrzuca własne poprawki

Senat odrzuca własne poprawki

Money.pl / 2006-08-24 08:36
Komentarze do wiadomości: Senat odrzuca własne poprawki.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.195.* / 2006-08-30 00:56
Nie byłoby tych problemów , gdyby lustracja została przeprowadzona jak w innych krajach a u nas te sprawy ciągna sie jak flaki z olejem. Telewizja pokazuje po raz kolejny jak pomniki piją gorzalkę a później jest okragly stół, ministrowie list piszą wyciszany teraz, gazety sasiadow pisza źle , a politycy mowia na opluwanie, że to deszczyk. A wszystkiemu winny jest globalizm i wojna prewencyjna wymyślona przez niezyczliwych aby spokoju nie było tylko stale zamącona woda, niebawem aby jeździc samochodem z powodu cen ropy mąż zaprzęgnie zamiast konia żonę. Politycy pisali ze senatu nie ma być a jest, wówczas to był zart polityków, juz nikt powaznie nie traktuje polityki , ale to moze sie zemscić, bo urzedników przyrasta bo Unia i urzednicy w Polsce to nowoczesna armia, która zjada własny ogon, pensje sa duze, urlopy też i dni wolnych przybywa i za co biora pieniadze, aż tyle.
ds / 195.205.141.* / 2006-08-24 08:52
Czy te buraki zajmą się bieżącymi sprawami, czy będą grzebać w du_ie historii? WEŹCIE SIĘ WRESZCIE DO PRACY BO TACY JAK JA WAM ZA TO PLACIMY!!!
Założę się, że wieksza część polaków (no może z wyłączeniem beretów) chciała by zobaczyć jakieś konstruktywne działania, a nie przepychanki i walkę o stołki.
3majcie sie
czater / 2006-08-24 08:36 / Tysiącznik na forum
Tak jak powiedzial nasz madry Prezydent bedzie sie starał biale jest czarne a czarne biale.

Najnowsze wpisy