Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sfinks ma poważne problemy finansowe

Sfinks ma poważne problemy finansowe

Money.pl / 2009-01-01 11:25
Komentarze do wiadomości: Sfinks ma poważne problemy finansowe .
Wyświetlaj:
misioooo / 89.191.147.* / 2009-01-06 22:13
i się amrestowi czkawką sfinks odbije, teraz jeszcze na wiosnę ptasia grypka i cała grupa amrest zacznię się trząść w posadach. Wszyscy wtajemniczeni wiedzą, że amrest żyje z zysków generowanych przez KFC Polska. CF już jest poniżej 10%, jeśli sprzedaż kurczaków spadnie o 20-30% będą kłopoty.
AmRest chciał stać się największym operatorem restauracji w tej części Europy i znowu przeinwestuje.
Brak kapitalu ludzkiego, doświadczeni ludzie przeszli do brandów o mniejszym znaczeniu dla całego amrestu :/.
Szkoda, bo już straciłem ładnych "kilka" tysięcy.
udzialowiec / 80.252.1.* / 2009-01-02 16:19
Chłopaki z nowej drużyny chcą przejąć po cienkich kosztach wszystkie udziały Sfinksa. Poopowiadają jak to jest źle, zrobią wezwanie do sprzedaży akcji po niźiutkiej cenie i już - dobra spółeczka będzie ich! Ludzie walutowe realizowane będą dopiero w kwietniu, a do tego czasu to ho, ho może się zdarzyć :)
JB / 83.6.68.* / 2009-01-01 19:14
No i bardzo dobrze.
Kiedyś Sfinks miał kilka restauracji i sewowałdoskonałe dania. Teraz nastawiali knajp za pożyczonakasę i serwują badziewie... rynek ich zweryfikował.
Inwestorzy / 79.186.151.* / 2009-01-01 16:33
Stowarzyszenie Obniżki Prowizji w Największych Domach
Maklerskich klientów indywidualnych!!! 0,39% za kupno (0,78% kupno i sprzedaż) od zlecenia na akcje to za dużo!!! Kontrakty terminowe na WIG20 również są drogie (8 czy 10 zł to zbyt wiele) Standardowa prowizja wynosić powinna zdecydowanie mniej niż 0,2%, 0,15% 0,10% od akcji i dla kontraktów nie więcej niż 5 czy 4 zł za zawarcie kontraktu na WIG20. Twój rachunek inwestycyjny winny być prowadzony nieodpłatnie (nie żadne 55, 50 czy 44 zł rocznie) !!! Nie zastanawia Cię czemu większość brokerów ma podobne wysokie opłaty tak jakby konsultowały się ze sobą? Czemu prowizje i opłaty nie maleją corocznie lub maleją zbyt wolno? Nie wybieraj takiego biura gdzie są wysokie prowizje i opłaty!!! Napisz do swojego brokera i do GPW, że prowizje i opłaty powinny być niższe dostępne dla wszystkich sprawiedliwie!!! Notowania giełdowe powinny być dostępne bez opóźnień dla wszystkich sprawiedliwe bez opłat!!! Szanuj swoje pieniądze i niech Ciebie szanują !!! Masz prawo do sprawiedliwego inwestowania swoich środków pieniężnych!!! Pozdrawiamy
nmkk / 82.177.46.* / 2009-01-02 10:34
A ja chce żeby giełda mi płaciła za to , że przeglądam notowania. A co, ja także mam życzenia .
piterlu / 84.10.170.* / 2009-01-01 11:25
no i przeinwestowały chłopaki
kozyk / 95.41.95.* / 2009-01-01 12:50
Pozostaje już tylko w barze w Gdyni skubać czarnych marynarzy fizycznie w dolarach lub euro

PS. A shorma całkiem dobra była ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy