Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sfinks ma problemy. Chce zawieszenia obrotu

Sfinks ma problemy. Chce zawieszenia obrotu

Money.pl / 2009-02-16 14:29
Komentarze do wiadomości: Sfinks ma problemy. Chce zawieszenia obrotu.
Wyświetlaj:
mario24 / 83.6.38.* / 2009-02-17 14:48
Odpływ klientów...? a czego sie spodziewaja jesli owym klientom serwują gratis ukryte w shoarmie białe plastikowe szpikulce, bądź lasagne wygladajaca jakby dopiero co zostala poniesiona z podlogi, na ktora przypadkowo upadla, a smakującą jeszcze gorzej? pozdrawiam tych co jeszcze tam jadaja.
podatnik / 2009-02-17 10:40 / Bywalec forum
Nie da się szybko i łatwo dużo zarobić.
Problemy tej firmy mnie nie dziwią , bo byłam jej klientem od początku.
Zaczęło się dobrae , a potem niestety coraz gorzej. Klienta trzeba starać się zatrzymać i skakać koło niego - to nie Ameryka tylko Europa.
Na początku mieli dobrze zaopatrzone sklepiki i zawsze brałam na wynos wiejką płyte wędlin i wiejski chleb i między innymi dlatego tam sie zatrzymywałam, ale jakis połtora roku temu usłyszałam ,że w markecie na skraju miasta są te wyroby do kupienia u nich już nie.
potem jeszcze raz tam była , ale kelnera specjalnie nie interesowało ,że kręcimy sie na piecie szukając stolika , na podanie dania trzeba było długo czekac , jedzenie też się popsuło. Dobry pomysł zabiła realizacja - zła praca.
Z pozimem usług i pracy wogóle mamy problem , ostatnio po kilku źle załatwionych sprawach w różnych urzędach i firmach zaczęłąm się zastanawiać gdzie są ci niedoceniani , oddani pracy za marne grosze -czytam tylko o pokrzywdzonych świetnych pracownikach , a jakoś nie moge na nich trafić gdy coś załatwiam czy mam pecha.
fan sfs / 194.126.216.* / 2009-02-16 14:31
jakie nierafine zdjęcie. :)
Taxi-gsm / 195.187.253.* / 2009-02-16 14:29
Kolejna ofiara strategii chcieć znaczy móc !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy