Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do KLUBU

SIEROTA__do KLUBU

sierota marycha / 2009-06-26 17:12
chinskie gadki

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aSQeGrhdwipU
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-27 19:34 / Pogromca jeleni
to juz wiemy z czego skorzystaly pozostałe rynki do wzrostów( koniecznośc dopelnienia korekcyjnej 4-ki na eur-usd)
bidnymaniek / 2009-06-27 19:18 / Tysiącznik na forum
@ pdf.
bidnymaniek / 2009-06-27 19:03 / Tysiącznik na forum
skocz na Klosa .........na mój gust troche sie zafascynowali chinami do tego widze jeden zasadniczy bład w mysleniu............
uważa ze Irak i Afganistan to wojna ....jak dla mnie to zabawa dosc kosztowna ...............słuzaca do testów itp..........jak te kraje beda w stanie wojny z USA to wtedy zobacza jak zamienia sie piasek w szkło i nie bedzie CCN-u z kamerami .bo teraz to zabawa .....a USA ma juz powoli nóz na gardle/
bidnymaniek / 2009-06-27 16:07 / Tysiącznik na forum
dokładnie tak jest....................
i jak dla mnie czy eur juz zjedzie czy podskoczy pod 1.45 nie robi to na mnie wrazenia :)
i raczej to nie tylko moje zdanie :)
Możliwe ze bedzie kolejna próba wyleszczenia z $/1.45/ a potem król pokaze siłe
sierota marycha / 2009-06-27 18:28 / Tysiącznik na forum
na mnie tez nie robi to wrazenia, w mojej wiedzy ta przeciagajaca sie i skomplikwana konsolidacja, o czym kiedys pisalem, potwierdza ze para jest na 4-ce, dotarcie i umocnienie w okolicy 1.4250/43 bedzie tego potwierdzeniem i wowczas wyskoczy 5-ka ale na razie interesuje nas 1.4180 skad mozna spodziewac sie odbicia a spadek i zamkniecie ponizej 1.3750 zakonczy korekte....proste
sierota marycha / 2009-06-27 18:37 / Tysiącznik na forum
p.s. zgodnie z elliotem przed totalna zwala musi dojsc do wybuchu euforii, ktora podstepnie podsyci i umocni wiare w odbijanie i zmiane, w chwile pozniej kubel zimnej wody wyleje sie na rozplalone glowy - ta fala jest najbardziej zdradziecka bo daje pozory stabilizacji i odrodzenia, a ci ktorzy dali sie zlapac na jej fenomen sa bez szans na ucieczke - to tak w skorcie
bidnymaniek / 2009-06-27 15:09 / Tysiącznik na forum
w zasadzie chinskie gacie .juz pełne :).......
te wszystkie dziwne manewry dookoła $ potwierdzaja ze juz niedługo dolar szarpnie zdrowo na wszystkich krosach .
sierota marycha / 2009-06-27 15:45 / Tysiącznik na forum

w zasadzie chinskie gacie .juz pełne :).......

za kazdym razem, gdy zoltym puszczaja zwieracze zaczynaja sie gadki w temacie obalenia zielonego....to juz chinski rytual...dziwne jedynie, ze zolci nie chca samodzielnie uwolnic sie od zielonego chocby poprzez uwolnienie kursu wlasnej waluty....tego nie zrobia, bo nie sa w stanie stworzyc rynku wewnetrznego i w dalszym ciagu licza na zamowienia a tych nie bedzie i tu jest caly problem Chin....poza ograniczeniem racji zywnosciowych w obozach pracy, obnizeniu glodowych pensji w manufakturach i poszczekiwaniu na forum miedzynarodowym w towarzystwie takich oberwancow jak Brazylia, Rosja czy Bialorus komunisci chinscy wiecej nie potrafia....cala magia Chin....:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy