Forum Polityka, aktualnościGospodarka

SLD ma sposób na kolej. Przygotowali grę

SLD ma sposób na kolej. Przygotowali grę

Money.pl / 2011-07-05 13:23
Komentarze do wiadomości: SLD ma sposób na kolej. Przygotowali grę.
Wyświetlaj:
jotek / 89.72.125.* / 2011-09-01 23:58
sposób na zabicie czasu, gdy pociąg się spóźnia ;)
A propos gier pojawila sie tez platformula.pl - wyscigi polityczne stylizowane na stara kreskowke Wacky Races z trafnymi karykaturami polskich polityków.
Ciekawe co reszta wymyśli
Pyt / 89.76.127.* / 2011-07-07 22:26
Niedobrze, że wiele się nie poprawia i że to wszystko idzie tak wolno. Dziesiątki lat niemal stoi w miejscu! Choćby niewygody. Trzeba nieść np. ciężką walizkę po schodach /ruchome schody to wciąż poza Warszawą i może dwoma miastami luksus.../, ludzie nie rzadko nie trafiają w wysoki stopień! między peronem a wagonem i łamią nogi, wypukłości dla niewidomych brak, wciąż jest często stary jakby komunistyczny tabor pociągów, zabytkowe dworce czekają na restaurację, nowsze -np Centralna ma kosztować o wiele drożej podczas gdy nie pomyślano w czas o nowym dworcu podobnie jak nowy dworzec w innym miejscu zastąpił w Berlinie dw. ZOO.
Prześmiewca / 84.10.193.* / 2011-07-05 16:06
Murzyni zacierają ręce i czekają z lektykami na kibiców bo na skróty bliżej. Koleją nie dojadą , drogami też nie , zostały tylko lektyki.Tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!.
Nowa Prawica / 62.111.149.* / 2011-07-05 13:39
typowa komuna "nie należy się spieszyc z prywatyzacja kolej" takkk.... teraz kolej działa źle bo jest wiele spółek (PANSTWOWYCH) jak bedzie jedna centralnie sterowana (jak PKP za PRLu ukochanego przez sld) to będzie tak swietnie działać ... jak w PRL-u. Chyba ze ktos mi powie ze panstwowa firma w PRL to byl syf a panstwowa firma w III RP to jest raj, bo orzełek ma juz koronę ;-)))
vczx / 109.74.97.* / 2011-07-05 16:27
a co lepiej oddać to DB?? Wtedy ceny o 100% do góry i będzie się opłacać. Tylko komu?? PKP to krowa dojna dla kolesi a nie przedsiębiorstwo zarządzane z głową. 10 lat temu miałem praktyki na jednej z nastawni i powiedziałem że nigdy do takiej pracy nie pójdę. Dopuszcza się firmy które mają monopol i dyktują takie ceny ze włos na ggłowie się nie tylko jeży ale i płonie
Bulik / 2011-07-05 14:12 / Bywalec forum
Śmiać mi się chce z tego bełkotu przedwyborczego!!
arch / 2011-07-05 13:23 / Tysiącznik na forum
a Donald nna droGi -" Przerażający pejzaż. Połowa dróg na Euro 2012 nie powstanie."

http://auto.dziennik.pl/artykuly/344222,przerazajacy-pejzaz-polowa-drog-na-euro-2012-nie-powstanie.html,2,2

Najnowsze wpisy