Forum Polityka, aktualnościPolityka

SLD nie chce dziś rozwiązania Sejmu

SLD nie chce dziś rozwiązania Sejmu

Money.pl / 2007-08-24 11:37
Komentarze do wiadomości: SLD nie chce dziś rozwiązania Sejmu.
Wyświetlaj:
Jużmamdość / 83.15.89.* / 2007-08-24 11:44
Pewnie nie są jeszcze gotowi do wyborów i tyle. Kłamcy z lewa i prawa.
wPoroninienaleszczynie / 83.24.227.* / 2007-08-24 17:39
jak przekroczą granicę chamstwa, na które ich stać, bo to przecież swołocz bolszewicka, trzeba będzie ujawnić całość informacji ich dotyczących. Zmiażdżyć ich raz i dokładnie, aby szubrawcy głów więcej nie podnosili.
lapek / 2007-08-24 12:02 / Bywalec forum
Gotowi to oni są zawsze, sęk w tym, że każdy następny miesiąc kompromitacji PIS'u jest dla nich na rękę bo zyskują w sondażach. Jest jeszcze problem Kwaśniewskiego. Na jesieni ma on zakontraktowane wykłady w Stanach Zjednoczonych i nie mógłby poprzeć LiD'u podczas kampanii.
Proszę sobie teraz wyobrazić te przepychanki do wiosny albo gorzej - powrót "koalicji"!!!
lapek / 2007-08-24 11:37 / Bywalec forum
Następna obok PIS'u banda kpiarzy. Najważniejsze to ugrać dla siebie jak najwięcej - nieważne, że naszym kosztem. Tak na dobrą sprawę, to nie ma na kogo zagłosować - ci sami złodzieje tylko pod innym szyldem.
MC ŻAŁOBY / 80.53.72.* / 2007-08-24 12:09
Dlaczego obok PiS-u ?! Jak na razie PiS robi dobrą robotę chce się pozbyć warcholstwa i cwaniactwa, a że w kontrowersyjny sposób no cóż nikt nas Polaków nie oszczędzał przez 50 lat na różne sposoby czyż nie ?!. Jak na razie, nie czuję się jako obywatel uciskany przez rządzących bardziej niż miało to miejsce wcześniej, wręcz przeciwnie, fakt może moja sytuacja materialna nie uległa znacznej poprawie ale widzę strach w oczach hehehe opozycji, która albo jest zbieraniną przestępców skazanych wyrokami o niskim poziomie intelektualnym nadającym się jedynie do przerzucania gnoju, albo opozycją, która rządziła już nie raz.. SLD i cała lewica boją się, to widać, nawet Kwaśniewski ma obawy, a boi się ten kto ma coś na sumieniu i atakują oczerniają, wymyślają dyktatury cuda wianki na kiju, podjudzają nastroje społeczne, a nie tak dawno naród narzekał na SLD, Millera, Cimoszewicza, Jakubowską i tak dalej, że nie wspomnę o wstydzie Kwaśniewskiego jak całował ziemie drwiąc wiadomo z jakich wartości i wiele wiele innych spraw jak widać zapomnianych już..Ludzie wy jesteście naiwni jak wiatr zawieje to tak się ustawiacie.Jak się mówię komuś, że Panu już podziękujemy to się później z nim nie przystaje, a jego opinie jednym uchem się wpuszcza, a drugim wypuszcza ! Kwaśniewski i cała reszta pokazali na co ich stać, że 3 mln ludzi wyjechało. Kaczyńscy jacy są tacy są, ale przejęli tą schedę po nieudacznikach i coś robią ! Krytyka jest potrzebna, szczególnie płynąca od narodu, ale na miły Bóg nie zapominajcie, kto was wcześniej poniżał i szkodził za WASZE PIENIĄDZE, a teraz próbuje zaszczepić poczucie, że on to TEN dobry, oddajcie na mnie głos (SLD,SDPL,PO i tak dalej) to my zrobimy porządek ! O rany co za kraj, w którym więcej chorągiewek na wietrze niż ludzi z własnymi poglądami o mocnych fundamentach popartych faktami z przeszłości !
lapek / 2007-08-24 13:01 / Bywalec forum
Nie będę prowadził z Panem polemiki, bo mamy swoje poglądy i nie przekonamy się do nich nawzajem. Proszę jednak zauważyć nieścisłości w swoim poście:

Jak na razie PiS robi dobrą robotę
chce się pozbyć warcholstwa i cwaniactwa

Dwa lata był w koalicji z Samoobroną i LPR'em. Dopuścił do sprawowania najwyższych stanowisk w państwie przestępców, głupców i nacjonalistów.
Na przyszłość radzę najpierw dobrze się zastanowić, a dopiero potem pisać.

Najnowsze wpisy