Forum Polityka, aktualnościPolityka

Służba Cywilna dla premiera

Służba Cywilna dla premiera

Money.pl / 2006-07-23 10:19
Komentarze do wiadomości: Służba Cywilna dla premiera.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-07-23 11:55 / Tysiącznik na forum
To jakże to? Już staliśmy się wielkim ZOO? Pieska krew! To kiedy nowe dowody osobiste? I kto za nie zapłaci?
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-23 11:02
Komunikat dla Małp

Sankcjonujemy prawnie kolesiostwo i nepotyzm w Służbie Cywilnej.
Czarne jest Białe i morda w kubeł!!!

Koalicja Chamów
xxx / 87.206.145.* / 2006-07-23 10:19
Czyli znowu poprwani politycznie kolesie będą siadać na stołkach
Maciej_77 / 86.111.96.* / 2006-07-23 10:42
Dokładnie o to chodzi, jak już powstała służba cywilna, w której był w miarę wolny nabór, stworzono pewne standardy, tak w tej chwili się to wszystko liwkiduje dla zwykłego partyjniactwa. Sam jestem pracownikiem służby cywilnej, aby zdobyć tę pracę musiałem przejść cały proces rekrutacji, a potem jeszcze służbę przygotowawczą. W tym momencie czuje się zawiedziony! Krótko rzecz ujmując, przypomina mi to nic innego jak KC PZPR tylko teraz nazywa się PiS!!
tatko / 2006-07-23 11:14 / Tysiącznik na forum
A przeież niedawna jeszcze opozycja ,dzisiejsza koalcja,grzmiała w sejmie,ż e na wszelkie stanowiska a administracji rządowej powinny być konkursy.Nawet nie był przeciwna powstaniu służby cywilnej. A tera wszystko stało się "be".O co tu chdzi? Dokładnie o to,o czym wyżej napisał Maciej_77. Na takie poczynania rądzących jest jedno dobre wyjćcie: masowy udział w wyborach.Tylko tak można im zgrać na nosie.
Już zaczyna się przygotowywanie lokali wyborczych na...PLEBANIACH!!! Czyż to nie jawna kpina z ustawy zasadnicej? I co,daleko nam do porządków irańskich?
tatko / 2006-07-23 11:18 / Tysiącznik na forum
PS. Przepraszam,że pouciekały mi niktóre litery,np. "zjadłem" z w wyrazie teraz.

Najnowsze wpisy