Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sondaże wyborcze - żółta kartka dla Tuska

Sondaże wyborcze - żółta kartka dla Tuska

Money.pl / 2012-10-08 06:22
Komentarze do wiadomości: Sondaże wyborcze - żółta kartka dla Tuska.
Wyświetlaj:
dużaStopa / 194.149.88.* / 2012-10-08 23:49
Żółtą kartkę to dostali ale na początku, teraz tylko mogą dostać czerwoną. Należy zrobić wszystko dosłownie wszystko żeby jak najszybciej odciąć tych populistów z PO od władzy - dla dobra naszych dzieci. Ciekaw jestem jak osoby, które tak fanatycznie popierały PO i kąsały ogromną nienawiścią i chamstwem ludzi popierających PIS, się teraz czują. Pewnie tłumaczą sobie tak: to wszystko przez TVN i wyborczą bo oni tak chwalili PO ja chciałem dobrze a wyszło jak zawsze. Daliście się zmanipulować to teraz płaćcie.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-10-08 15:17
Ale propagandowy tekst - redaktorku, jeszcze więcej wazeliny i jeszcze więcej o Smoleńsku? Może i ciebie Tusk zabierze do Brukseli i nie będziesz musiał się martwić o wyniki wyborów w Polsce.
bonuskl / 89.228.199.* / 2012-10-08 13:56
"za młody jesteś redaktorku,zeby wiedziec kto się nadaje, a kto nie
wypowiasasz się na tematy o ktorych nie masz bladego pojęcia,powiem kolokwialnie,g..... wiesz
i niech tak zastanie"

No tak....żeby znać się na polityce trzeba umieć ukończonych 60 lat i koniecznie być fanem rozgłośni ojca dyrektora.W przeciwnym wypadku jesteśmy "żydokomuchami", "socjalistami" albo "zdrajcami narodu".Ludzie ogarnijcie się trochę!
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-10-08 17:45
i tu sie mylisz
przeżyłem 20 za PRlu i i 20 w tej niby demokracj
i wyobraz sobie że nigdy tej rozgłośni nie słyszałem,dasz wiare
jestem pieprzonym liberałem
K.K. / 145.237.75.* / 2012-10-08 15:20
nie trzeba miec tylu lat ale prawda jest taka, iż niektórzy maja "ograniczone" horyzonty myślowe...ja mam 30 lat ale doskonale wiem i wiedziałem kim jest obecna ekipa rządząca, tylko ile jeszcze czasu to nasze państwo musi takich elementarnych bałwanów tolerować (tzw pseudo fachowców jak Rostowski lub figurantów za wszelka cene trzymajacych sie wladzy jak Tusk)
Rockeed / 108.86.240.* / 2012-11-18 01:47
Niestety Kaczor, choc socjalista ma racje: PO pachnie tym co mamy obecnie na Ukrainie - po mydlanym Tusku, pierwszy lepszy Palikot zrobi uzytek z tego ustroju ku rozpaczy obudzonych po czasie lemingow. Zajscia z 11 listopada to wypisz wymaluj akcje ZOMO. Smolensk to zalosna szopka z naszego rzadu robiona przez Rosjan aby pokazac ze Polske mozna lekcewazyc bo jest calkowicie wykastrowana. Nasi prokuratorzy bali sie cokolwiek badac. Rosjanie graja mistrzowska gre, tak samo jak kilka lat temu rozegrali Ukraine a wczesniej Kaukaz. Jak sie rozleci ta cala UE - szopka to niemcy podadza sobie reke z Rosja i koncepcja "kraju przywislanego" bedzie calkiem adekwatna do naszej pozycji .
europa2012 / 81.210.106.* / 2012-10-08 10:11
Typowe narzekanie w stylu propagandy rządu Tuska.Nie ma lepszych od rządzących. A czy piszący nie widzi tego że trudno jednak znależć bardziej niekompetentny rząd niż skrajnie populistyczny w swojej lewicowości rząd Tuska. Ryzyko w zmianie jest małe,a komunistyczne zmiany w gospodarce i konsekwenty antydemokratyczny kurs ekipy Tuska może doprowadzić kraj do krachu.Trzeba więcej energii,zmian w kierunku wolnego rynku i demokracji,a nie gęgania że nie ma lepszych niż nieudaczny Tusk czy zupełnie moherowy Palikot.
europa2012 / 81.210.106.* / 2012-10-08 11:15
Stabilną większość mogą wyłonić jedynie nowe wybory, więc możliwy jest tylko rząd techniczy pozapartyjny.Ludzie rozsądni znajdują się w różnych ugrupowaniach nawet w PO,tyle że są w mniejszości i usuwani, lub siedzą cicho.Rozpad partii rządzącej pomógłby w odbudowie koalicji prorynkowej i demokratycznej,ekipa Tuska z jej archaicznym uwielbieniem socjalizmu się do tego nie nadaje.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-08 13:46
Kto odsieje plewy? Kto wybierze ludzi rozsądnych?

Dyktator? Czekamy na Andersa na białym koniu?
europa2012 / 81.210.106.* / 2012-10-08 14:17
Jaki Dyktator? Nikt oprócz rządzących nikt nie ma zaplecza żeby utworzyc dyktaturę.Media są zdominowane przez postkomunistów i sprzymierzoną znimi część PO.Rządy Tuska charakteryzują się pogardą dla demokracji, ale myślę że Polska różni się trochę od Rosji i jest możliwe że w wyborach ludzie wybiorą ludzi uczciwych o nastawieniu demokratycznym i proeuropejskim i zerwą z tradycją PRL-u którego Tusk jest syninimem.Trzeba patrzyć w przyszłość a nie ciągle ogrzewać nieświeży kotlet i nurzać się w przeszłości.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-08 14:40
Robiliśmy to już kilka razy w wolnej Polsce. Nic nowego.
Bumelant12 / 2012-10-08 14:43 / Bywalec forum
Ja i tak nadal się dziwie , dlaczego Platforma Obywatelska tak długo utrzymywała się u władzy!! Już po pierwszej kadencji powinna odejść do Lamusa, a tu proszę niespodzianka!!
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-08 09:16
Hooo - hooo!! Haaa! Haa! Hiii! Hiiii! I wielka kupa w majtakch POredaktorka. Tyle słowem komentarza, ale jak widać szkoła Plaskonia już swoich absolwentów wydała ....
A tutaj fakty z sieci z działaności "Donalda i jego orłów":
"...realia pod rządami żyda Tuska:
- 470 zł realna średnia renta netto.
- 880 zł realna średnia emerytura netto.
- 1.420 - zł - realna średnia płaca netto.
- 1 700 000 - osób - nie objętych ubezpieczeniem medycznym.
- 5 000 000 - bezrobotnych bez prawa do zasiłku – poza rejestrem.
- 1 900 000 - bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto
- 320 000 - bezdomnych.
- 2 000 000 - emigrantów wyjazdy w latach – 2007 – 2012.
- 370 000 - dzieci niedożywionych.
-13 500 000 - osób żyjących poniżej min. biologicznego–przyjęto kryteria
ONZ–dzienny wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2,5 $ USA.
- 93% - przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych.
- 98% - sektora bankowego w obcych rekach, niektórzy rządowi "eksperci" twierdzą że jest to tylko 70%
- 4 600 - zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki
- 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r
- 56 000 - samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp.
- 4–5 - m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!!
- 67 - lat wiek emerytalny.
- 2.000.000.000 zł – koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w
Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie. - - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi.
- najdroższa energia elektryczna w Europie
- najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej
- najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki.
- najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne
- najdroższe leki w Unii Europejskiej.
- najdroższe opłaty za naukę i przedszkola...."
synapsa2012 / 83.29.255.* / 2012-10-08 13:44
"Oszolomowaty" - weź Ty chłopie kalkulator i przelicz to co przytoczyłeś. Rozumiem, że chciałeś zaistnieć "twardymi" dowodami ale gdzieś jest granica zdrowego rozsądku o pdstawach arytmetyki nie mówiąc. Pokażę tylko jedną bzdurę w twoich "danych" : 13,5 mln osób poniżej min. biologicznego tj. 2,5 USD. To oznacza : 3,14 zł za USD (kurs dzisiejszy) x 2,5 USD/dzień x 30 dni = 235,5 zł/mc. Twoje "dowody" wskazują na to, że ok. 40% naszych 3-osobowych rodzin (przyjąłem przeciętnie) nie wydaje na utrzymanie - czytaj nie zarabia wg Ciebie - więcej niż 700 zł/mc !!! BZDURA, BZDURA I JESZCZE RAZ BZDURA. O pozostałych Twoich "danych" nie wspominam - szkoda mi czasu, ale są tak samo wiarygodne. Siedź Ty chłopie w tych Niemczech - tu potrzeba ludzi mądrych, a przynajmniej obeznanych z podstawami logiki i tabliczki mnożenia - niezależnie od poglądów i opcji politycznej.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-08 15:39

Twoje "dowody" wskazują na to, że ok. 40% naszych 3-osobowych rodzin (przyjąłem przeciętnie) nie wydaje na utrzymanie - czytaj nie zarabia wg Ciebie - więcej niż 700 zł/mc !!! BZDURA, BZDURA I JESZCZE RAZ BZDURA

Ja wiem, ze po ogladaniu usmiechu Donaldzie z zielonej wyspy trudno w to uwierzyc, rozumiem, ze w Warszfce trudno to dostrzec ale poczytaj sobie o kryteriach ONZ to moze cie olsni ...
O oplatach za nauke niewspomniales (w niemczech, Dani , Szwecji, Itd. itd ksiązki za darmo), w ceny Internetu tez nie uwierzysz (juz nie mowiac o jego dostepności), pensja 1300 zl netto u Stoklosy tez pewnie jest dla ciebie bzdurą, o roznicy prowizji i oprocentowan pomiedzy Polska a europa zachodnia tez nie slyszales (moze Wegry nas przewyższaja, chociaz gdy im sie Orban do dupy dorwal to moze juznie jest tak) ...?
Tutaj jeszcze kwiatek kolejny:
"...Euro2012: Nie dwa miliony zagranicznych kibiców, tylko nieco ponad 400 tysięcy. Nie 900 milionów zł zysku z ich obecności, tylko 450 milionów. Nie długofalowe zyski liczone w miliardy, tylko owszem, liczone w miliardach, ale odsetki od kredytów. Jeśli do tego dodać rozczarowanych restauratorów, zadłużenie miast-gospodarzy na gwałt podnoszących podatki i opustoszałe stadiony, na których nic się nie będzie działo z uwagi na koszty, to trzeba dojść do wniosku, że Euro 2012 było gorszym kataklizmem niż słynna powódź tysiąclecia z 1997 roku. W końcu kosztowała ona jedyne 4,5 miliarda tyle co nasze puste stadiony.

Rok 2013: Nowa większa akcyza na olej napędowy i gaz lpg od stycznia, zdrożeje już i tak droga żywność i wszelkie usługi powiązane z gospodarką paliwową.
..."
k.k. / 145.237.75.* / 2012-10-08 15:32
kolego durniem sam sie okazles bo widac nie wiesz co to znaczy pojeci "minimum biologiczne" to nei rachunki i opłaty to koszt tak naprawde zywonosci i ewentualnie lekow czyli to co jest ci niezbedne do zycia wiec po reasumacji bedzie mniej wiecj tak jak napisal ten gosc w poscie . Wiec krytykuj a nie wyzywaj bo sie osmieszasz.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-08 10:56
Ojej, trzeba coś z tym zrobić. U nas jest tak drogo, że będę kupował w tanich Niemczech, leczył się w nieskorumpowanych Czechach, a pracował w bogatej Słowacji. U nich jest lepiej nieprawdaż?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-08 12:21
Od roku siedze w Niemczech - ale ja cię nie będę przekonywał o tanszym zyciu w Niemczech bom Oszolom, POpytaj sie innych co wyjechali i pracują w Niemczech ... może wtedy ci się POoczeta otowrzą. Chyba, ze ty z "elity" co to tyle "nagromadziła", że teraz nie musi wyjeżdżać - to juz trudno. O skorumpowaniu Polski i Czech nawet nie wspominaj - porównaj sobie jak zapadają tam wyroki i wspomnij nam może jak pokarano w tuskolandzie Mira i Zbycha albo naszkicujesz termin sprawy Stokłosy ...?
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-08 13:55
Czyli zarabiasz w Niemczech, wydajesz w Polsce. Spróbuj na odwrót.

Ciągle próbujesz udowadniać, że Polska jest jak Nigeria. No jest, wiadomo. Żeby Nigeria dogoniła USA potrzeba 100 lat, aby Polska dogoniła USA potrzeba 100 lat, ale to nie powód, aby się obrażać na ELYTY, lepsze nie będą. Ani w Nigerii, ani w Polsce.
w. / 79.190.209.* / 2012-10-08 09:05
GUS podał dane o dochodach realnych za 2011 moze pan redaktor przeczyta i zrozumie dlaczego PO spada. Rolnikom spadło o prawie 9 %
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-08 13:57
W kapitalizmie tak już jest. Tylko w komunizmie były zawsze wzrosty.
m-53 / 95.49.162.* / 2012-10-08 08:46

a opozycja na kadrę narodową się nie nadaje,

Zajrzyj redaktorku do statystyk, przyjrzyj się poziomowi zadłużenia, popatrz na wskaźniki gospodarcze w tym optymizmu i przestań chrzanić.

Dla mnie rządy kłamców, oszustów i złodziei nie są żadną alternatywą a tym bardziej jedyną możliwością.
Na dodatek "jedyna możliwość" to ludzie nieudolni. Potrafią wyłącznie pilnować własnego interesu.
dojrzaly facet / 2012-10-08 08:57
ta przewaga ets niepiokojąca mała, ale z drugiej str weźmy pod uwagę co wyprawia Kaczyński, on agituje tak jakby to był środek kampanii wyborczej, to nic dziwnego, że mu podskoczyło trochę w punktach
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-08 09:21

z drugiej str weźmy pod uwagę co wyprawia Kaczyński, on agituje tak jakby to był środek kampanii wyborczej

Proponue odświeżyć POpamięć i spojrzeć 6-7 lat do tyłu. Dzisiejsze "agitowanie" Kaczyńskiego (kiedy powody do tego agitowania są wszędzie czego tuskozgraja się nie dotknęła - prosze mnie poprawić, jeśłi się mylę, to pikuś z wrzaskiem POmedi i POopozycji z tamtego okresu. Róże od Kwaśniewskiej czy kanapki od HGW Pan pamięta? A cytowanie prasy Jamajskiej przez dzisiejszego POprezydenta o IQ POwszechnie znanym? I to w sytuacji, kiedy gospodarka pędziła jak szalona a Kaczyński wziął się tylko za spędzanie świń do zagód w III RP. Nie widzi Pan niedorzeczności w swym komentarzu?
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-10-08 06:22
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-08 14:00
No to pogadaj ze mną mądralo.

Najnowsze wpisy