Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Spada liczba bankructw

Spada liczba bankructw

George / .* / 2004-11-10 06:40
Komentarze do wiadomości: Spada liczba bankructw.
Wyświetlaj:
calder / .* / 2004-11-11 13:16
VAT, VAT i jeszcze raz VAT. UE nam niec nie da jeżeli my sami nie bedziemy roboć tak aby wspierać prywatną działalność. U nas nie wspiera się działalności i niestety nie zachęca się wielkich firm do inwestowania. Niestety ale w tym Kulczyk ma rację. Osobę, która zakłada działalnośc gospodarczą teraz dobijają podatki itd.
Wolny najmita / .* / 2004-11-10 23:07
Z taka znajomoscia logiki firma ta powinna zarzadzac swoja wlasna upadloscia a i to bylo by dla niej zbyt ryzykowne...Wystarczy popatrzec na te dane aby stwierdzic ze najmniej jest bankructw w tych rejonach gdzie jest najwieksze bezrobocie i najmniejsza dynamika dochodow. To oznacza ze tam wszystko co moglo to juz zbankrutowalo i obecnie trwaja tylko te firmy ktore nie moga zbankrutowac. Nie powiazano tych danych z danymi o nowych firmach jednak z danych o bezrobociu wynika ze jesli powstaja to nie rozwijaja sie i zbankrutuja za rok - dwa. Co do dzialow w ktorych bylo najwiecej bankructw to trzeba byc idiota aby nie zauwazyc ze przylaczenie Polski do unii spowodowalo takie a nie inne efekty. Nastepne bankructwa nadciagaja. Przykladowo beda klopoty firm komputerowych, informatycznych i elektronicznych. I niech to nie bedzie zaskoczeniem. Waaadza sama to sobie zafundowala tak a nie inaczej formuujac i wprowadzajac ustawy 'europejskie'. Euler do szkoly uczyc sie matematyki a nie zajmowac sie ryzykiem!
Helmut / .* / 2004-11-10 11:32
Nic dziwnego! Przecież liczba przedsiębiorstw jest ograniczona. Gdy wszystkie zbankrutują, liczba bankrutów spadnie do zera, a po założeniu następnego przedsiębiorstwa, wpadniemy w euforię, bo wzrost założonych przedsiębiorstw będzie procentowo niewyrażalny.
George / .* / 2004-11-10 06:40
Chyba w tym artykule najważniejszy jest ostatni akapit. Reszta jest bowiem, ze względu na rażącą powierzchowność, bezwartościowa.
King / .* / 2004-11-10 08:32
George! Opanuj zmysły.Akurat się tym zajmuję, więc dla mnie ta informacja jest interesująca. I wartościowa. Pozdrawiam Cię.

Najnowsze wpisy