Forum Spółki giełdowe Ciech SA

Spółka dnia: Jest sprzeczna rekomendacja. Cena spadnie o 10 procent?

Spółka dnia: Jest sprzeczna rekomendacja. Cena spadnie o 10 procent?

Wyświetlaj:
korlak / 31.61.129.* / 2013-11-19 11:31
ciekawi mnie w co tutaj gra PKO BP... ewidentnie Ciech ma przed sobą dobre perspektywy... tną koszty działalności, wyzbywają się niepotrzebnych spółek... dobre wyniki to potwierdzają... jest kwestia Govory, ale sytuacja nie jest aż tak zła... pojawiły się sygnały o zwiększaniu popytu na sodę, a do tego jest szansa na to, że zakładom pomoże rząd Rumunii. w tym wypadku lepiej zdać się na fakty związane z Ciechem niż na rekomendacje, jak widać nieadekwatne do sytuacji...
loubga / 89.71.80.* / 2014-02-01 02:44
Ciech to trup, ja na szczęście już się pozbyłem uff. Szkoda Govory, ale cóż kapitalizm
Micuch / 79.162.107.* / 2014-02-03 09:44
Tak mogles pisac ponad rok temu, chociaz wcale nie bylo az tak zle. Na pewno bylo ciezko, ale juz jest lepiej. I dziwie sie, ze jako akcjonariusz tego nie zauwazyles. To wrecz smieszne ze pozbyles sie Ciechu w momencie kiedy zaczal odrabiac straty i poprawiac kurs. Twoja decyzja, ale to jedna ze spolek chemicznych ktora daje zarobic w dlugiej perspektywie. Cierpliwi o tym wiedza.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy