Forum Forum finansoweBanki

Sprawdź, czy jesteś na bankowej czarnej liście

Sprawdź, czy jesteś na bankowej czarnej liście

Wyświetlaj:
ewa bajer / 83.21.223.* / 2011-01-21 16:20
czy jestem na liście
ewa konicka / 188.146.147.* / 2011-01-19 18:04
Ewa konicka 70122405887
marcepanna / 188.47.18.* / 2011-01-15 15:32
sprawdz czy jestem na bankowej czannej liscie
mś / 85.89.162.* / 2010-09-23 18:35
Nie muszę, jestem zbyt niska, aby uchronić się od tego. Gdybym miała popleczników z pewnością jakiś kolega kolegi wybawiłby mnie z kłopotu. Ale ktoś musi zapełniać statystykę w tym kraju, zwykle przeciętny Kowalski. Już ta lista w niedługim czasie się powiększy, a to za sprawą wprowadzania naród w tunel dla nędzarzy. Mały skok z biedy do nędzy. Wynika z tego, że to jest priorytet naszych rządów demokratycznych, dorównywania kolegom z Zachodu kosztem narodu. I procedura w sprawdzaniu siebie na liście będzie zbędna.
hdgcuyrokrn / 78.30.95.* / 2010-12-02 10:31
A czym są banki? Jest to zbrojne ramie spekulacyjnego żydowskiego kapitału, który został uruchomiony w latach 60-tych na zjeździe rabinów w Nowym Yorku jako zemsta żydów na społeczności europejskiej, za holokaust w czasie wojny.
malaczarna422 / 2010-09-22 21:37
Chciałabym wiedzieć jak mogę sprawdzić czy znajduję się w bankowym rejestrze dłużników..
Proszę o pomoc..
ktosik / 83.10.165.* / 2010-04-13 15:38
ja natomiast sama wpakowałam sie w problemy. no ale od początku. najpierw bank zaproponował mi kredyt,wiecie niskie oprocentowanie...itd. bylam wtedy wiarygodna bo siostra wzieła kiedyś kredyt na moje nazwisko i splaciła go potem z góry. ale nie ważne...byłam wtedy no...powiedzmy wiarygodna bo tak naprawde nie miałam stałej pracy,tylko umowe przez pośrednictwo pracy podpisywana co 2tyg. no i wzięłam ten kredyt(byly mi potrzebne akurat pieniadze te 5tys co mi zapeoponowali) tyle ze ta "WSPANIAŁA" kobieta co mnie obsługiwała nie zwróciła uwagi na moje umowy, co jest najlepsze zaproponowała mi ubezpieczenie z zabezpieczające przed utrata pracy z którego nie mogłam skorzystać bo posiadałam wtedy umowe na czas okreslony. A doliczono mi do tego kredytu za to ubezpieczenie nie złą sumke...! po 9 dniach od wzięcia kredytu stracilam prace. i nie mogłam zwrócic już kasy. teraz od listopada09r. nie place bo nie mam z czego... mam już zadłużenie ponad 1200zl. banki to wampiry! oni szukaja naiwnych by z nich potem zdzierać wszystko... co ich obchodzi ze nie masz z czego placic ze akurat teraz nie powodzi ci sie finansowo. tacy to maja kase i równie dobrze maja gdzieś sytuacje finansowa innych...zadzwonilam kiedys do mojego banku przeprosiłam ze nie dokonuje wpłat ale mam trudna sytuacje finansowa i czy moge zapłacic conajmiej 100zl na zadłuzenie i ta kwote na rate. oczywiscie nie. bo ona tez musi z czegos zyc ze mam zaplacic 1/3 zadłużenia i nie obchodzi ja skond wezme taka kwote.. tak mi powiedziała. to fajnie bo jesli oni dostaja jakies niewiem 10-15% z tego co wyciagna od dłużników to po jaka cholere taka rzuca sie na raptem 35zl? przeciez ci w banku zarabiaja znacznie wiecej?ja już wiem jedno nigdy wiecej kredytow. wiem ze ten bede spłacac conajmiej 3lata. mam prace ale zeby wyzyc z tego co zarabiam,do tego placic za mieszkanie nie moge pozwolic sobie na takie wymogi banku tymbardziej ze to oni popelnili blad dajac mi ten kredyt..
Oj,oj / 89.75.152.* / 2010-09-13 19:50
Dziewczyno, rozumiem, że masz ciężką sytuację i o nią winisz bank ... ale na litość, bank za Ciebie kredytu nie brał! Ja nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Rozumiem po trosze, że winny jest konsumpcjonizm i ten cały przepych, że każdy chce wszystko mieć a raty ? jakoś tam będzie i nagle noga się podwija i Oo,ooo! To Bank jest zły ... nie twierdzę, że nie jest gdyż swoje praktyki również mają. Ale nikt Ci noża na gardle nie trzymał i nie kazał brać tego kredytu! Dziwisz się, że chcą SWOJE pieniądze ?Jakbyś pożyczyła komuś to nie chciałabyś odzyskać co Twoje ? Chyba rozumiesz instytucję jaką jest bank ? pożycza , zarabia na tym ... Ty masz chwilowy przypływ gotówki który trzeba potem oddać. Praktycznie logiczne, ale jak widać nie dla takich osób jak Ty.

Co do negocjacji to z bankiem trzeba umieć rozmawiać, być twardym w negocjacjach, to Ty jesteś na wyższej pozycji gdyż to Ty rozdajesz karty. Weź to pod uwagę .... Bank chce wyegzekwować od Ciebie swoje pieniądze ... przepraszanie i kajanie, przed bankiem nic nie da. Postaw warunki, to im powinno zależeć na spłacie, nie unikaj kontaktu z bankiem kiedy dzwonią i ponaglają. Pokaż, że nie uchylasz się od odpowiedzialności.

Pozdrawiam.I życzę na przyszłość rozwagi w życiu na krechę. Gdyż jest wielu takich ludzi jak Ty, nie myślą kiedy podpisują umowę. Wydaje im się, że dostają gwiazdkę z nieba i nie martwią się w ogóle, że potem za tą śliczną, świecącą gwiazdkę trzeba słono zapłacić.
Bank to zdzierca ?
A kto nim nie jest ?
Nawet Państwo zdziera na Vat/ach ;)
taka sama jak ona / 94.254.169.* / 2010-11-23 19:08
Odezwal sie ktos kto albo forsa sra albo kradnie !
luki1986 / 89.25.186.* / 2010-05-28 12:49
po przeczytaniu tego wpisu jestem zalamany inteligencja a raczej jej brakiem ludzi zyjacych w polsce! gdzie mialas mozg biorac kredyt? trzeba miec troche wyobrazni. wiedzac ze masz umowy na 2 tygodnie i zaciagasz zobowiazanie na 3 lata to licz sie z tym ze bedziesz miec problemy. I to nie banki sa wampirami tylko takie bezmyslne osoby jak Ty, ktorym latwo jest wziasc kredyt a jak trzeba oddac to nagle sa wielkie pretensje do banku. To normalne ze bank chce swoich pieniedzy z powrotem to nie instytucja charytatywna. i nie tlumacz sie tym ze wcisneli ci kredyt bo to ty podpisalas umowe kredytowa (umowe cywilno-prawna) i nikt cie do tego nie zmusil. Dziwi mnie tylko ze skoro nie placic tak dlugo nie masz jeszcze wypowiedzianej umowy kredytowej. tacy ludzie jak Ty powinni miec dozywotni zakaz zaciagania jakich kolwiek zobowiazan!!!
always-stay-up / 89.126.6.* / 2010-08-06 09:32
No to przykre. Zyjesz, pracujesz i j***.. 5tys musisz z banku brac. Dramat!!!!
abba77 / 83.16.14.* / 2010-05-28 12:14
luuudzie - co za glupi wpis! stracilam prace i co teraz.... buuuu.
po cos pozyczala? to jak ja bym ci pozyczyl i umawiamy sie, ze oddasz za miesiac, a potem nie oddajesz np. przez 3 lata to to jest ok?
nie bierz kredytu jesli nie jestes pewna, ze go splacisz. proste. 100 razy przemysl czy kredyt brac (majac umowe na 2 tygodnie, hehehe, smieszne). dobrze, ze to taki maly kredyt a nie np.mieszkaniowy.
Gangsta / 83.10.234.* / 2009-11-18 12:04
Moja historia z BZ WBK wygląda tak. Dwa miesiące temu założyłem konto w WBK, po kilku dniach skorzystałem z bankomatu w celu sprawdzenia czy działa karta która trzeba było sobie aktywować poprzez siec, mając jeszcze puste konto bo wynagrodzenie miało wpłynąć za dwa tygodnie wcisnąłem opcje Saldo, po chwili dostałem wydruk z bankomatu o faktycznie zerowym koncie. Teraz gdy ubiegałem się o kredyt hipoteczny w banku PKO okazało się ze figuruję w BIK-U z kwotą 1zł , A okazało się że BZ WBK wzięło mi na minus 1zł z konta za sprawdzenie salda i umieściło mnie w BIK-U po 10- ciu dniach od tego sprawdzenia mało tego przecież jak wpłynęło wynagrodzenie to sobie ta złotówkę odebrali!!! Nadmienię ze w BZ WBK posiadam lokatę już 9 miesięcy a oni mnie kur....a umieszczają w BIK-U za sprawdzenie sobie salda!!!. Po prostu idę tam jutro zrywam lokatę i rozwiązuję konto bo nie będą robić kur.....a ze mnie oszusta!!!. I mogę śmiało powiedzieć że nie polecam tego banku i ja już nigdy nie skorzystam z usług WBK ponieważ podkłada świnie klientowi a jednocześnie jest to taki haczyk ażeby klientów ściągnąć do siebie ponieważ BZ WBK udzielając kredytu nie bierze pod uwagę BIK-U jeśli ktoś tam widnieje z kwotą do 100zł.Jak dla mnie BZ WBK to jedna Qurwa wielka dziecinada!!!! ps. klienta zdobywa się przecież zaufaniem a nie manipulacją!!!!
zimaal23 / 83.24.156.* / 2011-01-14 09:56
Moja historia wygladała podobnie...założyłem konto w banku, aby założyć lokate bo mieli wtedy ciekawą oferte. Za wydanie karty obciążyli moje konto 15 złotymi o czym nie wiedziałem. Lokaty nie zrobiłem bo ja w końcu wycofali i tak miałem debet na -15 zł za co wpisali mnie do BIK. Nie zachęciło mnie to do korzystania z usług tego banku.
kaaaska / 212.76.37.* / 2010-02-01 13:29
współczuje,mnie rówiez szlag by trafił.słów nie mam
xuetzalcoatl / 2010-01-28 20:26 / Bywalec forum
ja zupełnie nie rozumiem, kiedy słyszę że banki w tak absurdalnych sytuacjach szkodzą dobremu imieniu własnych klientów. Po prostu ręce opadają, że za kilka złotych jakichś opłat (często z ich winy), jesteś traktowany jak niewypłacalny dłużnik.
olo781214 / 85.89.189.* / 2010-01-10 17:30
Masz racje BZWBK to kłamca i oszust mnie zabrał 3 zł po zamknięciu konta i wyjaśnił ze rozksięgował to sobie na swoje cele oszust... ale zgłosiłem do NADZORU BANKOWEGO w Warszawie polecam
KINGA 2344 / 87.96.0.* / 2009-12-08 16:33
CZY WIECIE ZE NA BYDGOSKA LISTE ORA JEST WPISANY PRZESTEPCA SLAWOMIR MACIEJEWSKI TAKI ADWOKAT SZKOLI APLIKANTOW PRZED SWOJA KANCELARIA NA NOWYM RYNKU 5 POBIL DO NIEPRZYTOMNOSCI KLIENTKE POTEM SAM ZAMLKMAL SIE W SWIECIU W ZAKLADZIE PSHYHIATRYCZNYM GDZIE UDAWAL NIEPOCZYTALNOSC JEST WARIATE PSYHOPATA I ZBOCZENCEM ALE DALEJ ADWOKATEM KOBIETA MUSIALA SPRZEDAC SWOJ DOM I SIE WYPROWADZIC Z BYDGOSZCZY ADWOKAT NIGDY NIE IDZIE DO KRYMINALU MOZE WSZYSTKO
Gangsta / 83.10.234.* / 2009-11-18 12:10
Brawo BZ WBK!!!!!!!!!!!!!!
hemik14 / 86.20.42.* / 2009-10-04 11:23
Przebywam aktualnie w UK i chcial bym sprawdzic czy jestem na tej czarnej liscie tylko nie wiem jak to mam zrobic.Czy ktos moze mi powiedziec jak mam to sprawdzic?
artthuro / 188.33.76.* / 2009-08-12 11:00
Większość społeczeństwa ma problemy z odróżnieniem klientów niesolidnych od niemogących spłacić zadłużenie.
No cóż - dla niektórych KATE BUSH a GEORGE BUSH to jedna i ta sama osoba!!!
Jeżeli ktoś traci nagle pracę i zalega z np.jedną ratą - to czy jest już klientem NIESOLIDNYM???
monika77 / 79.185.49.* / 2009-08-13 14:42
Rozwiązałam umowę z firmą telekomunikacyjną, wszystko wg obowiązujących mnie terminów itp, umowa kończyła się 30 dnia miesiąca a pracownicy firmy przyjechali 26 po odbiornik i zdemontowali instalację. Po kilku dniach otrzymałam pismo, w którym poinformowano mnie, że mam zapłacić karę 300 zł, za to, że zerwałam umowę 4 dni wcześniej!! Moja wina, nie sprawdziłam, powinnam oddać sprzęt dopiero 30!! Ale przecież ktoś wysłał pracowników na demontaż, oni dostali zlecenie!! Ta sytuacja miała miejsce rok temu, jak sprawdzić czy ta kara "wisi " nade mną? Czy już nie jestem na czarnej liście?
GROMIA / 83.8.162.* / 2009-09-10 21:36
Firma telekomunikacyjna może Panią wpisać do rejestru Biura Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej to zrodło informacji pomiędzy bankami i dotyczy produktów bankowych (kredytów). Za niewywiązanie sie z umowy z telekomunikacją nie zostanie Pani wpisana w rejestr BIK
Agata88 / 2009-08-11 09:42
jak to sprawdzić?
niech ktoś poda instrukcje krok po kroku jak sprawdzić czy się jest na tej bankowej czarniej liście??????????
NIUTA71 / 91.94.0.* / 2010-09-20 14:21
Jak uzyskać informacje z BIK?
- wypełnić wniosek o udostępnienie Informacji Ustawowej lub Raportu PLUS – można pobrać go na stronie www.bik.pl lub uzyskać w Biurze Obsługi Klienta BIK SA
- złożyć wniosek w BOK lub wysłać wypełniony i podpisany wniosek listem polecony na adres:
Biuro Informacji Kredytowej SA
Biuro Obsługi Klienta
Budynek Adgar Plaza
ul. Postępu 17A
02-676 Warszawa
Dopisek: Zapytanie

- w przypadku raportów płatnych do wniosku trzeba dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty. Potwierdzenie opłaty powinno zawierać: numer konta, na które dokonano wpłaty, imię i nazwisko, adres zameldowania, a w tytule wpłaty: nr PESEL Wnioskodawcy z dopiskiem PLUS

- sprawdź ofertę swojego banku, niektóre z nich już dają możliwość zamawiania raportów z BIK na swój temat za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej
Magnolia 1970 / 77.96.82.* / 2009-05-02 00:45
ludzie pomocy!!! wiem ze moj maz ma dlugi a nie wiem ile, boje sie ze wyladuje na bruku z dziecmi za jego dlugi jak mam sie dowiedziec ile ich ma? kto mi udzieli takiej informacji?prosze o maile marioll1@wp.pl
Joqa / 89.228.28.* / 2009-12-07 19:55
Magnolia!!! Jestem w takiej samej sytuacji!!! Byłam u prawnika, poradziła mi kontakt z prokuratorem i tylko on ma wgląd do "osobistej kieszeni " mojego meża.A kogo obchodzi nasz los??? To poco te listy? Dla firm windykacyjnych, które i tak wyciagaja pieniądze portfela żony. Przepraszam , nie mam poczty.
darek1984 / 2009-04-05 09:25
Planuję zrobić kampanię reklamową na ekranach diodowych we wszystkich miastach. Proszę o pomoc w wyszukaniu wszystkich ekranów w Polsce. Miasto i lokalizacja. Z góry dziękuję!

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: