Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprzedaż aut osobowych spadła do końca maja o 37,3 proc.

Sprzedaż aut osobowych spadła do końca maja o 37,3 proc.

Wyświetlaj:
POlak / .* / 2005-06-11 19:04
Umiejętności polskiego rządu są znane od 1989 r.Podajcie mi przykłąd zarządzania, który przyniósł korzyści tak karjowi jak i jego obywatelom? NIE MA, NIE MA!!! Tylko ci przy korycie się się niewspólmiernie dorobili i to wykrzykując o patriotyźmie i dobroci bliźniego. Powinni być wyklęci. Ograbiają nie tylko naród ale całe państwo. Tak jeszcze z 10 lat a zagarną cały kraj jak własność.
Przedsiebiorca / .* / 2005-06-09 15:36
W 2001r. kupilem nowe auto za ok.84 tys.zl. z czego odliczylem 16 000 Vatu ( bo mialo homologacje ciezarową) ,czyli kosztowalo mnie 68 000 zl.Dziś to samo auto kosztuje 89 000 zlotych przy tym samym wyposazeniu a Vatu odliczyć nie mogę.......ot i cala zagadka spadku sprzedaży nowych aut....
George / .* / 2005-06-09 10:42
Musze się przyznać, że rozważałem zakup nowego samochodu prosto z salonu. Ale niestety... posiadam też stary, z którym nie za bardzo wiedziałem co zrobić, a którego sprzedaż przed kupnem nowego była ważna. Stać na giełdach nie mam czasu, wymyśliłem więc, że wybiorę dealera oferującego przyjęcie w rozliczeniu wozu używanego. W salonie rozmowa o nowym aucie była bardzo przyjemna, handlowcy niezwykle mili do momentu, kiedy doszło rozmowy o przyjęciu w rozliczeniu starego samochodu. Jakby stracili zainteresowanie moją osobą. Wydawało mi się nawet, że im zacząłem przeszkadzać. Nadal więc jeżdżę moim starym wozem, który jest niezawodny i przestałem myśleć o kupnie "nówki", prosto z salonu. Dealerom zaś życzę dlaszych sukcesów.
gosik / .* / 2005-06-09 10:16
stara zasada - ludzie głosują nogami. Kto żyw kupuje chłam z Zachodu, bo kredyty drogie jak diabli i kupno nowego auta to ne lada przedsięwzięcie. A autka z Zachodu po dobrych drogach prowadzone - mniej wytłuczone niż rodzimy asortyment używanych...Ciekawe jak długo jeszcze decydenci nasi, cośmy ich sami na górę wypchnęli będą się kopać z koniem i boleśnie (dla nas) eksperymentować odkrywając prawidłowości ekonomiczne, znane już dzieciom w kolebce.Na koniec małe porównanie: rata leasingowa w Niemczech za Audi A6 jest o jedną trzecią mniejsza niż rata leasingowa w Polsce za Audi A4, przy tym samym czasie leasingowania, ciekawe co?
Antonio / .* / 2005-06-08 14:23
Nowe samochody są dla panów z Europy Zachodniej, a dla dziadów z Europy Wschodniej wystarczą dzesięcioletnie wraki.( a i tak są lepsze od nowych polskich)
MAXX / .* / 2005-06-08 10:15
Jeszcze troche manipulacji przy VAT dla przedsiębiorstw i sprzedaż nowych samochodów w Polsce bedzie porównywalna ze sprzedaża w Luksemburgu....

Najnowsze wpisy