Forum Forum inwestycyjneFundusze

stablilny -> zrównoważony (akcyjny)

stablilny -> zrównoważony (akcyjny)

olek77 / 195.116.247.* / 2006-05-30 13:56
Mam kaskę na funduszu stabilnym. Zakładam, że po tym dużym spadku teraz fundusze będą szły znów jako tako w górę i zastanawiam się nad konwersją do fund. akcyjnego, albo zrównoważonego. Myślicie, że to dobry czas na taką konwersję ?
Wyświetlaj:
grunwaldm / 83.18.226.* / 2006-05-31 21:07
Bądź spokojny, nie szalej, nie jest pewne że zacznie rosnąć, tym bardziej że na naszą giełdę póki co nie wraca kapitał zachodni. Myślę, że delikatny ruch w górę zacznie się po wakacjach czyli ok połowy września. Pozdrawiam.
PS
Ja również czekam na wzrosty i siedzę na ochronie kapitału :-)
Konsultant Money.pl / 2006-05-31 18:27 / Specjalista Money.pl
Nigdy nie mamy gwarancji kiedy indeksy zaczną rosnąć.. może warto jeszcze poczekać i przekonwertować jednostki jak indeksy zaczna powoli rosnąć..
kettner / 2006-05-30 19:02
To, że była tak duża przecena nie oznacza, że indeksy teraz zaczną rosnąć. Ja jeszcze czekam z boku i obserwuję rozwój sytuacji. Jeśli jesteś w stabilnym to przy wzroście i tak zarobisz, tylko trochę mniej. Poczytaj opinie forumowiczów i "anali", większość uważa że to nie koniec spadków. Myślę, że lepiej mniej zarobić, niż stracić ale to Twoja kasa, zrobisz co chcesz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy