Forum Forum inwestycyjneFundusze

Stablinego wzrostu Credit/Suisse

Stablinego wzrostu Credit/Suisse

TRE_K / 2007-11-10 13:04
Witam co sądzicie o PKO Credit/Suisse stabilnego wzrostu?
Weszłem w to w sierpniu a jak narazie żadnych zysków;/
Porszę o opinię
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-11-10 21:56 / Tysiącznik na forum
z PKO/CS skończyłem w ubiegłym roku, to nie najlepsze fundusze. Poza wyjątkami wloką sie w ogonie w swoich kategoriach.
kjl / 150.254.178.* / 2007-11-10 20:51
hm.. wiesz jak sa spadki to trudno o jakis zysk. niemasz sie czego obawaic! dobrze ze nie akcje.
Idyll / 2007-11-10 15:31 / Bywalec forum
Moim zdaniem i tak możesz się cieszć. Pomyśl o tych którzy kupili funudsze akcji. Wydaje mi się, że mogą nastać czasy kiedy to wlaśnie funudsze stabilnego wzrostu będę najrozsądniejszym wyborem.
Sam sie zastanawiałem nad wyborem jakiegoś z tych funudszy. Wiem że zawsze dobre wyniki przynosił SEB4, Skarbiec, a także UniKorona. Który z tej trójki byście polecali? A może jeszcze jakiś inny? W rankingu Analiz Online dla przykladu najwyżej w grupie funduszy SWP uplasowane zostały: Arka, CU i Lukas!
cortez / 2007-11-10 16:34 / Bywalec forum
Generalnie ja polecam seb4. Sam już od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu tego funduszu. Jeszcze się nie zawiodłem. Co do UniStabilny Wzrost (bo chyba o to chodzi) to jeszcze trudno coś powiedzieć, jest na rynku za krótko. Na razie nie źle sobie radzi, zobaczymy, zawsze warto poobserwować.
przewodnick / 2007-11-10 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niestety nie zanosi się żeby w najbliższym czasie było lepiej...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy