Forum Polityka, aktualnościKraj

Starcia górników z policją w Zabrzu. Mimo porozumienia

Starcia górników z policją w Zabrzu. Mimo porozumienia

Wyświetlaj:
dhxhfxghxfghj / 95.108.21.* / 2015-01-18 02:37
skoro starli się pseudokibice to skąd ten tytuł, inne portale podają że żaden z nich nie jest górnikiem.
dffasdfafds / 89.70.212.* / 2015-01-18 01:39
młoda lekarka więcej obiecuje od mistrza pinokia
S2341 / 88.156.92.* / 2015-01-17 23:56
Biedny, zatroskany PiS...

korytka zabrakło?
gbthju / 178.37.174.* / 2015-01-17 22:59
to jest ten lepszy system demokracja ????
JanuszPOlikot / 2015-01-17 22:39 / Tysiącznik na forum
Jak zwykle POwski POrtal wypisuje głupoty.....Panowie z POrtalu money.pl.....W Zabrzu POlicja biła się z kibolami a nie z górnikami . Pochód z górnikami zrobił odwrót z pod Domu Muzyki i Tańca a pozostali kibole którzy się naparzali z policją.......
Jak zwykle ten POwski POrtal kłamie .......Wstyd!!!!!!!!! Jestem z Zabrza wiem co piszę.
do anafabety z pisu / 77.255.110.* / 2015-01-18 07:56
No,ty jak zwykle "PO" dużymi literami?! Nie znudziło ci się,pajacu z pis-sekty?? Powiedz mi,co ci to daje,oprócz tego,że nam źle się czyta i taki post właściwie się olewa,bo wiadomo co za gniot,co w nim napisane i jakie jest nastawienie tego barana,który go pisał. Pomyśl,głupku z pisu zanim zaczniesz tak pisać.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ś.P. Alik kot / 89.70.48.* / 2015-01-18 01:26
A wy śmieszne ptaszki dalej te dwie literki piszecie z dużej, to tak z szacunku ? PIeSki wy moje, PISiaczki, no niestety tu mniejszy wybór wyrazów, macie łatwiej wojownicy ciemnogrodu ;)
Floyd / 2015-01-17 23:37 / Tysiącznik na forum
A, te kibole, to pewnie z Księżyca spadli, cwaniaczku.
JanuszPOlikot / 2015-01-17 23:52 / Tysiącznik na forum
Kolego widzę że masz problemy z rozumieniem tekstu .TyPOwe dla niektórych:).....Piszę wyrażnie że górnicy się nie bili z policją jak sugeruje tytuł artykułu który komentujesz.Wcalę nie neguję że kibole rozrabiali. Sprawdż sobie onety i inne GWna gdzie nikt nie obwinia górników......
Troche POmyślunku przy składaniu literek zawartych w prostym tekście pisanym :)........No i dobrych "wyboruf":).......Tradycyjnie POzdrawiam...:):):)
Floyd / 2015-01-18 11:20 / Tysiącznik na forum
".Piszę wyrażnie że górnicy się nie bili z policją jak sugeruje tytuł artykułu który komentujesz.Wcalę nie neguję że kibole rozrabiali."
Żałosne z tym zganianiem wszystkiego na kiboli, ale taka ostatnio moda. Ciekawe jak rozróżniasz kibola od górnika. Pewnie na zasadzie: jak rozrabia, to kibol, a jak nie rozrabia to górnik. A, może tam jakiś mecz się rozgrywał i stąd ci kibole?
Już ja bym tam umiał rozstrzygnąć kim są ci kibole i gdzie pracują oni albo ich tatusiowie. Już nie mówiąc o tym, że za wszelkie zamieszki w czasie manifestacji odpowiadają organizatorzy manifestacji, choćby nawet szli z różańcami w ręku.
oburzona316 / 46.165.236.* / 2015-01-17 20:45
Protest w Zabrzu był organizowany już od kilku dni i rozpoczął się nim podpisano porozumienie. Proszę o rzetelność w przekazywanych informacjach!!! Widać, że Ci ludzie są już zdesperowani, może rząd najpierw miał zacząć rozmowy, a nie doprowadzać swoim zachowaniem do niepokojów społecznych! Marszałek Śląska dowiedział się o likwidacji kopalń z mediów, co to za rząd, siedzą u góry i z nikim się nie liczą!
sztajgier / 31.175.82.* / 2015-01-17 20:59
organizowany? siedzieli jak c*** pod ziemią i dopiero Duda ich wyciągnął na powierzchnię gdy zanosiło się na porozumienie w Katowicach.
normalny 1950 / 31.175.82.* / 2015-01-17 19:41
Duda specjalnie przyjechał i wyciągnął spod ziemi zabrzańskie fizolstwo żeby zaistnieć w zadymie, skoro nie udało się wywołać kryzysu strajkiem generalnym. Nie pochwali go za to Jarek, a na prezydenta PiS wystawi chyba popa Macierewicza zamiast komandosa Dudy.
NB Policja zachowała się profesjonalnie i wypada tylko żałować że nie przypałowała Dudzie, no ale jak profesjonalizm to profesjonalizm, choc pały swędzą.
JanuszPOlikot / 2015-01-17 22:49 / Tysiącznik na forum
Kolego nie wypisuj głupot bo czytasz zbyt dużo POwskich głupot. Byłeś ?...Widziałeś..? Ja nie jestem górnikiem ale ich wspierałem. Tak trzymać Śląsk pokazał "gorolom" jak się walczy o swoje z POwską zarazą
Filutek / 83.23.101.* / 2015-01-18 07:55
Ja nie chcę, aby z moich podatków było na siłę było utrzymywane górnictwo. A tym bardziej wypasieni związkowcy nie zwyczajni do żadnej uczciwej roboty. Dość już w naszej biednej Polsce nierobów wyciągających rękę po nasze ciężko zarobione pieniądze.
normalny 1950 / 31.175.82.* / 2015-01-18 07:29
a widziałem. I słyszałem komentarze kibicujących zadymie śląskich fizoli: "Boi się Kopacz - co?" Kult pracy fizycznej i przemocy - to jest wszystko co Śląsk i jego mieszkańcy mają do zaoferowania. No i węgiel 4 razy droższy niż na świecie. PATOLOGIA !!! Pora na powrót do sprawdzonej tradycji - praca w kopalniach dla więźniów i niewolników. A niewolnikami przez stulecia byli ci którzy mieli za mało rozumu by samemu kierować swym życiem. Robili to za nich inni i potrafili użyć środków przełamujących opór debili. Demokracja która przyznała amebom prawa obywatelskie tego nie potrafi. Dlatego doprowadzi do upadku cywilizacji europejskiej. Co widać już wyraźnie po sposobie w jaki nie radzi sobie z problemem muzułmanów, których pochopnie uznała za europejskich obywateli.
bsf / 87.205.203.* / 2015-01-17 19:40
Kto pamieta lata 80-te ten wie i rozumie będą PROWOKOWAĆ i prowadzić propagandę oczernia górników w końcu oberwie Kaczyński i PiS tradycyjnie zgodnie z poleceniami SITWY.
achim z chebzia / 31.175.82.* / 2015-01-17 20:55
oczerniania? Co tu oczerniać, same fakty wystarczą: przeciętnie 3 neurony na krzyż i niezdolność do wykonywania jakiejkowiek innej pracy niż machanie kilofem pod ziemią. Przywiązani do kopalni jak do cycka, który doją niezależnie od tego czy jest w nim mleko czy nie. A jak nie ma to winien rząd, a nie ich związki zawodowe, które wybierają dyrektora kopalni nie po to aby im skąpił 13ek, 14ek, 15ek itd. Tę zorganizowaną grupę przestępczą należy zakuć w kajdany by jako niewolnicy - tak jak to było przez stulecia począwszy od Greków - wykonywali swą pracę dla dobra innych. A gdy się buntują - nahajami zapędzać z powrotem pod ziemię.
Pieron / 213.158.219.* / 2015-01-17 19:19
Popiracie Po pirony od 8 lat a teraz skowyt ile lat można doic podatników.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
103545 / 37.248.254.* / 2015-01-17 18:32
Przecież związkowcom chodzi o rozróby a nie o górników. Oni chcą władzy. Kaczyński myśli że jak poprze związkowców to oni wywalczą władzę dla niego. Oni walczą o władze dla siebie bo kopalnie wcześniej czy póżniej i tak padną. I co, zostaną na lodzie? Alle jaja.
juju / 46.127.209.* / 2015-01-17 18:11
policaje "aktywnie" rozpraszają tłum - jak w sierpniu 80-go roku, system TEN SAM tyle, że potomkowie przy władzy... smutne, ale nie ma układu nie do rozmontowania. Kopaczka - robi z siebie panią margaret, a jej do pięt nie dorasta, wstyd taki jak Tusk.
spizi / 109.241.85.* / 2015-01-17 18:08
No bo jest weekend i chciałoby się poszaleć a tu się dogadali
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy