Forum Polityka, aktualnościKraj

Steinbach o Bartoszewskim: Długo się powstrzymywałam...

Steinbach o Bartoszewskim: Długo się powstrzymywałam...

Wyświetlaj:
"bydlak"(wg p.B.) / 81.210.19.* / 2010-09-17 09:39
Pani Steinbach! Od pana Bartoszewskiego wara! Szczególnie Wam, Niemcom! Mówi to, zdefiniowany przez pana "profesora", BYDLAK. Natomiast całkiem inną sprawą jest obsobaczenie tego pana, TU, W POLSCE. Należy mu się to z całą pewnością, bo od prania brudów jest własny dom.
KwestiaCzasu / 178.56.125.* / 2010-09-16 23:17
Gdyby ta pani urodziła się 70 lat wcześniej pełniłaby funkcję Goebelsa, albo przynajmniej była jego prawą ręką... wraca do argumentów nazistowskich. To na szczęście już jest dostrzegane...
sztorm / 83.24.171.* / 2010-09-16 19:12
władek jeszcze jej pokaże!
buc_pucybut / 2010-09-16 13:44 / Tysiącznik na forum
Ktoś powiedział prawdę o człowieku ksywa profesor już dawno powinien usunąć się z polityki a nie pluć jadem
Junosza / 83.4.158.* / 2010-09-16 16:42
Co bym nie myślał o Batoszewskim (ostatnio trzyma się on na pasku poprawnosci politycznej jaki otrzymał od PO), to jednak z Panią Steinbach zgodzić się nie mogę.
Na szczęście, wcale nie muszę się powstrzymywać i powiem bez kozery, że to manipulantka, oszustka i macicielka. Jej cele są zupełnie inne niż to czym się zajmuje na co dzień. Wciąga swój naród do cynicznej gry o nową, wyssaną z palca świadomość historyczną. Niemcy to kupują, skoro tracą jak widać swój dziejowy rozsądek i trzeźwe spojrzenie. A Pani Erika ma możliwość pracy, realizowania swoich życiowych ambicji i być może już niedługo odzyska "swój" dom w Rumi. Oczywiście pomogą jej w tym polskie sądy i kanclerz Donhald Thusk.
ttttttt / 80.50.238.* / 2010-09-16 14:51
A tak Niemcom właził w tyłek. A tu masz, bęc, to ich wróg.
Z Donaldem, będzie tak samo.
Dlatego, że, Niemcy oczekują od niego, nie nie lizusostwa, tyko konkretnych posunięć politycznych.
Z Niemcami, trzeba gadać twardo. Tak jak Kaczyński. Inaczej oni będą uważać to za naszą słabość. Trzeba stać twardo na swoim.
A z czasem się do faktu, przebiegu naszych granic przyzwyczają. Muszą to wreszcie zrozumieć. Ale nie zrozumieją tego, gdy im się będziemy podlizywać.
germanotta / 88.156.149.* / 2010-09-16 12:49
jak na razie to Niemcy się proszą żeby u nich Polacy mieszkali we wschodnich landach , po cholerę im jeszcze ziemie polskie?
bolesław1 / 78.88.207.* / 2010-09-16 12:43
Prawda jest niestety taka że rząd niemiec popiera ruchy roszczeniowe wobec polski .Jest tylko kwestią czasu żądania zwrotu niemieckich majątków , tym bardziej że takie fakty już zaistniałyi sporo niemców odzyskało ziemię .Polski rząd nie umie się temu przeciwstawić , tak że za kilkanaście lat zachód polski będzie częściowo niemiecki.
Lysy 25 / 77.255.201.* / 2010-09-16 13:45
W ciągu tych kilkunastu lat uporządkują chyba księgi wieczyste i roszczenia w naturze nie będą możliwe.

Moż jednak dojść do roszczeń pieniężnych.
Te natomiast nie będą zapłacone bo nie ma z czego.

I jeszcze jedno.
W ciągu kilkunastu lat Unii Europejskiej już nie będzie.
ttttttt / 80.50.238.* / 2010-09-16 15:00
To ty nie znasz Niemców. Oni są gotowi, wymusić na Unii, anulowania polskich ksiąg wieczystych. Tu jest potrzebna ustawa naszego rządu. Jasna i przejrzysta. Sprawy roszczeń z drugiej wony światowej, są uważane przez polski rząd, za przedawnione. I koniec na tym. Niemcy będą psioczyć, ale prawo uszanują. Tylko taką ustawą, zatkamy dziurę prawna, dzięki której, ich roszczenia, mogą być przez sądy przyjmowane. Przecież oni takim sposobem, żydów załatwili.
incognitor / 195.212.29.* / 2010-09-16 12:14
Jeśli chodzi o W.Bartoszewskiego, to wg mojej wiedzy:
1. Jest jedynie abiturientem, a tytuł prof. jest raczej honorowo-grzecznościowy, czego sam zainteresowany niestety nie prostuje
2. Nic nie wiadomo, przynajmniej większej liczbie obywateli nt. dorobku naukowego tzw. profesora
3. Prof. ma naturę pariasa, tzn. przed wyborami w 2005 r. poparł Kaczyńskiego, za co otrzymał pewną nagrodę, potem, w zamian za cieplutką posadkę doradcy dyzmy, poparł dyzmoludków w 2007r.
4. W retoryce apeluje raczej do niskich instynktów (co IMO stawia go na równi raczej z Kurskim - przy zachowaniu proporcji i poprawce na jednak większą błyskotliwość Kurskiego) i lubi opowiadać kawałki o Kornelu Makuszyńskim :-) Dla równowagi inny "wielki" profesor - J.R. Nowak, mógłby poopowiadać kawałki o Dołędze-Mostowiczu (doskonałe odniesienie do dwóch premierów - Marcinkiewicza i Tuska).

Ad. 1 Przyznać trzeba, że W.Bartoszewski złożył pracę dyplomową w 1962r., a usunięcie go z uczelni i niedopuszczenie do obrony pracy było czysto polityczne.

Odnośnie pani Steinbach - fałszuje ona rzeczywistość i zachwiewa wszelkie proporcje, zapominając celowo, kto był okupantem. W tym jednak wypadku, obawiam się, że jej diagnoza jest trafna.
antyelektorat / 2010-09-16 13:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrze napisane.
czarny13 / 217.67.203.* / 2010-09-16 13:09
http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Bartoszewski
yanosik77 / 87.207.30.* / 2010-09-16 11:58
Aż strach pomyśleć co jeszcze ją powstrzymuje. Na szczęście, statek pt "Steinbach" tonie.
dgen / 2010-09-16 11:56 / Tysiącznik na forum
Kolejny sukces polityki zagranicznej wobec niemiec, kreowanej przez donka, radka i tego abiturienta zwanego profesorem bartoszewskiego:

"........Kanclerz Merkel wspiera Erikę Steinbach - w taki sposób niemieckie media komentują wczorajsze wystąpienia szefowych rządu i Związku Wypędzonych podczas dorocznego przyjęcia organizacji."

Wyborcy PO szykujcie kasę na muzeum wypędzonych w gdańsku i na odszkodowania dla wypędzonych przyjaciół za odry.........
antyelektorat / 2010-09-16 13:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dlaczego tylko wyborcy PO? Pewnie będzie nowy podatek, "żeby oddać sprawiedliwość dziejową wypędzonym". Wszyscy za to zapłacimy.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-16 11:52
Ależ germanofilów obrodziło. Wszyscy mieliście dziadka w SS?
Gdhdjdjdjx / 77.255.15.* / 2010-09-16 11:23
Pewnie ze zly bo przypomina o cholokauscie obozach koncentracyjnych i ludobojstwie które pani stainbach gloryfikuje w swoich wypowiedziach powiedzmy szczeze jest z krwi i kości nazistka wiec nie na rękę jest jej ktoś kto przypomina fakty. To ludzie jej pokroju mówią i proboja wmówić międzynarodowej opinii publicznej ze były polskie obozy zagłady a Niemcy no cóż wykonywali tylko rozkazy szaleńca ale rak krwią nie ubrudzli bo to Polacy i ukraińcy mordowali. Poprostu kpina
poCudak / 77.255.111.* / 2010-09-16 11:04
Wreszcie ktos wywalil prawde o Bartoszewskim.
Dla mnie ten tym to tylko kmiot.
Pamietam jak byl szefem MSZ i wypowialal sie na temat nardodu polskiego w Izralelu.
Obrazil wtedy mnie jako Polaka do tego stopnia ze nigdy mu tego nie wybacze.
poCudak / 77.255.111.* / 2010-09-16 11:06
errata
jest: Dla mnie ten tym to tylko kmiot.
powinno być: Dla mnie ten typ to tylko kmiot.
antyelektorat / 2010-09-16 10:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kiedy przyznam tej kobiecie słuszność. Brawo Pani Steinbach!
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-16 10:19
Kiedyś myślałem że Bartoszewski to człowiek formatu Jana Nowaka Jeziorańskiego, życie pokazało jak bardzo się myliłem. Obecnie Bartoszeski dla mnie to śmieć.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy