Forum Polityka, aktualnościKraj

Steinbach o Bartoszewskim: Długo się powstrzymywałam...

Steinbach o Bartoszewskim: Długo się powstrzymywałam...

Wyświetlaj:
Jacqb / 2010-09-16 10:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skoro wywołano temat Bartoszewskiego: abstrahując od tej małej kobietki z BdV, to jednak uważam, że Bartoszewski powinien już dać sobie spokój z życiem publicznym. Zawsze szanowałem go i szanuję za to czego dokonał i jak reprezentował Polskę. Od kiedy jednak reprezentuje PO szkodzi naszej scenie politycznej. Mówi słowa, które nie powinny paść, zachowuje się jak oszołom, nawołując do wojny polsko -polskiej. Gdy robią to ludzie mało istotni, to pół biedy ale prof. Bartoszewski ma za duży wpływ na opinie publiczną w Polsce żeby tak się zachowywać.
maxymili / 2010-09-16 10:04 / Tysiącznik na forum
Steinbach ma zły charakter. Mówię to bez doświadczenia. A Bartoszewski, dobry człowiek, serce i dusza Polski.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-09-16 10:28
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
yyyyy / 195.238.227.* / 2010-09-16 11:01
Szkoda, że w Polsce mamy tak mało "chamów" jak on, a tak wiele "inteligentów" jak ty! Przykra sprawa, że nie wiesz co piszesz i obrażasz takich ludzi. Ale takie czasy- chamstwa, braku szacunku dla żadnych autorytetów , które są mieszane z błotem i może być tylko jeden "właściwy" autorytet- PIS i Lech Kaczyński, który wsławił się wielkim swym czynem bohaterskim, czyli tym, że zmarł. Gratuluję.
Jacqb / 2010-09-16 12:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Autorytetów już nie ma. Problemem jest stawianie dwubiegunowe - jeżeli nie lubisz Bartoszewskiego to znaczy że kochasz PIS. - idiotyzm. Uważasz ostatnie wypowiedzi prof. B za kulturalne? Choćby te o nekrofilii politycznej?
Jacqb / 2010-09-16 10:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
on jest Bilderbergiem..
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy