Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Streżyńska: Operatorzy komórek muszą zwiększyć zasięg

Streżyńska: Operatorzy komórek muszą zwiększyć zasięg

Wyświetlaj:
saromek / 95.40.41.* / 2010-11-06 19:23
Orange. Sulejówek - daleko od stolicy? Mogę rozmawiać z tarasu lub balkonu i to z jednej strony budynku bo tylko z tych miejsc jest minimalny zasięg. Złożyłem pismo o rozwiązanie umowy z koncem okresu ( maj 2011). Zaczęło się. Ciągłe telefony z propozycjami nowych rewelacyjnych abonamentów. Odpowiadem, że rozwiązałem umowę to pytania dlaczego. Moje wyjaśnienia nie skutkują. Jak pozbyć się nagabywaczy telefonicznych? Proszę o poradę bo zacząłem zachowywać się niekulturalnie. Sypię wiązanki i nic. Nie chcę być dalej molestowany.
barteczek1111 / 194.6.206.* / 2010-11-06 13:32
Dokładnie, mieszkam w bloku na Alei Stanów Zjednoczonych przy Jeziorku Gocławskim i mam to samo ( Orange). Podobnie jest z Playem
( prawie całkowity brak zasięgu- rozmowy i internet) jeśli podróżuje się pociągiem Intercity na prawie całym odcinku Zawiercie-Grodzisk Maz, i w wielu innych miejscach ( podaje ten przykład bo jest to ważna trasa łącząca stolicę ze Śląskiem i Krakowem).
sto_na_sto_zerwie / 178.36.146.* / 2010-11-06 11:33
Chyba większego badziewia niż Orange to nie ma. Nawet w W-wie nie mają zasięgu. Na osiedlu Gorce, nieopodal urzędu dzielnicy Bemowo jak ktoś stoi na balkonie i gębę wydziera próbując się ratować, by nie zerwało połączenia, to wiadomo: klient Orange.
mrówka123 / 83.28.89.* / 2010-11-06 14:21
To także często jest wina przebajerzonych aparatów telefonicznych. Kiedyś były telefony z antenką nie wiem na ile to pomagało ale coś w tym chyba było. Dodam jeszcze że ja mieszkam w dość dużym oddaleniu od masztu mojej sieci (około 7km) i kupując aparat w sklepie powiedziałem że chcę go wypróbować czy w moim miejscu zamieszkania będzie działał. Pierwszy aparat nie działał poprawnie dopiero następny który wybrałem był o.k.

Najnowsze wpisy