Forum Forum prawneGospodarcze

Superenalotto- zaklad zawarty przez internet za posrednictwem firmy z UK, czy w Polsce to legalne ?

Superenalotto- zaklad zawarty przez internet za posrednictwem firmy z UK, czy w Polsce to legalne ?

eath / 2009-07-23 13:01
Mam pytanie z dziedziny hazardu w internecie. chodzi mianowicie o zawieranie zakladow przez obywateli polskich na loterie np EuroMillions czy chociazby wloska loterie Superenalotto. Jak wiadomo nie mozna kupic losu w Polsce, ale mozna zrobic to za posrednictwem firmy zarejstrowanej i z siedziba w UK. znalazlem taka firme - http://www.playukinternet.com/.
Jak wyglada kwestia przy ewentualnej wygranej np tych skumulowanych 100 mln euro w Superenalotto przez obywatela Polski, ktory zawarl taki zaklad przez internet za posrednictwem firmy z UK ?
czy ta wygrana bedzie mu wyplacona bez zadnych konsekwencji prawnych ?
a jezeli konsekwencje, to jakie ?
polskie prawo nie do konca chyba precyzuje gry hazardowe on-line czyli za posrednictwek kanalow elektornicznych.
bede wdzieczny za informacje.
dzieki
Wyświetlaj:
PeterYot / 78.30.91.* / 2010-10-18 10:05
Jak wyczytałem na www.milionyeurolotto.pl to jak skreslisz i trafisz duza wygrana to dostajesz kupon. Odbior takiej kasy nie ma nic wspolnego z gra on-line. Przy mniejszej kasie UK Internet przeleje Ci wygrana na Twoje założone Tam prywatne konto i wtedy decydujesz czy wypłacasz kasę.
Romuś / 199.67.203.* / 2009-07-28 10:13
EATH.

Dziwne pytania zadajesz, jeszcze nic nie wygrałeś i na 99,9999999% nic nie wygrasz w tej loterii a już się martwisz ewentualnymi podatkami.

Dobra rada - zejdź na ziemię.... i jeśli już musisz to kup sobie zdrapkę lub zakład Lotto :-))
eath / 2009-07-28 13:33
Romuś, ja stoje mocno na ziemi, a Twoja rada nie jest mi do niczego potrzebna. Jezeli miales cos do napisania na pytanie postawione przeze mnie to prosze bardzo, a jezeli nie, to dziekuje.
czasy wujka Dobra Rada juz minely.

Najnowsze wpisy