Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Surowsze kary za przestępstwa gospodarcze

Surowsze kary za przestępstwa gospodarcze

Money.pl / 2005-12-18 13:07
Komentarze do wiadomości: Surowsze kary za przestępstwa gospodarcze.
Wyświetlaj:
1987ala / 83.18.168.* / 2008-09-05 13:00
...a co z Bułgarami,którzy zalali nasz kraj.Oni handlują bez zezwoleń!Jakie mają faktury i skąd,jeśli towar sprzedają poniżej cen hurtowych(wiem to z pewnych źródeł).Jak do tej pory(o ile wiem)żadnemu włos z głowy nie spadł.Śmieją się z nas Polaków,że jesteśmy nieporadni!Jak ich się będzie karać?Mandatem za 50zł.?Może poleceniem:"zwijajcie ten stragan..."
główny księgowy / 212.106.188.* / 2005-12-23 08:47
wystarczy odpowiedni zakres obowiązków i o tym sęe myśli przy wyborze pracodawcy i zastrzega przy podpisywaniu umowy o pracę bo lepiej "żebrać" niż iść do więzienia a jeśli jesteś z regionu co trudno o pracę to zbieraj i każ robić notatki szefowi niech ci na piśmie daje jak masz wystawiać fakturę. To na serio działa raz szef mi po pewnym czasie zarzucił czemu tak a nie na inną kwotę wystawiłam fa koryg. a ja proszę tu pana notatka, był w szoku że taki karteluszek zostawiłam i od tego czasu mam spokój a zdarzyło się to po 4 miesiącach pracy i nie trzeba się bać, nie ON to inny pracodawca-jak ktoś chce i mu zależy pracę zawsze znajdzie , może nie swoich marzeń..ale bezpieczną.tym bardziej księgowa. Pozdrawiam
pracownik księgowy / 213.76.22.* / 2005-12-18 13:07
nie wiem dokładnie co to są przestępstwa fakturowe, ale co z tymi , którym szef każe wystawić fakture na tego i tego i naq tyle i tyle. Podpisuje fakturę i może nawet nie wiem ,że popełniam przestepstwo. Mam odmówić polecenia i wylecieć z pracy? A co z moimi dziećmi ? Nigdy od Państwa nie dostałam złotówki i nie chcę żebrac.
123 / 83.20.214.* / 2005-12-20 18:45
to prawda,a przepisy są tak skomplikowane że rzadko który prawnik coś podpowie.

Najnowsze wpisy