Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Symboliczne wzrosty na GPW

Symboliczne wzrosty na GPW

Money.pl / 2005-11-24 23:07
Komentarze do wiadomości: Symboliczne wzrosty na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / 80.55.139.* / 2005-11-25 09:25
myślę że po rekomendacji z parkietu może dziś zrobić niespodziankę polcolorit (przymierzam się do niego)
dziś jestem pierwsze 45 minut sesji od niepamiętnych czasów mam taką możliwość. zobaczę więc jak to się wszystko rozbuja:)
strokuś / 2005-11-25 09:33 / Uznany Bywalec forum i giełdy
nie da się ukryć, że ostatnio rekomendacje zyskały na mocy ;-)
strokuś / 2005-11-25 09:21 / Uznany Bywalec forum i giełdy
taka uwaga mi się nasuwa odnośnie braku korelacji pomiędzy złotym a w20
wygląda na to, że to faktycznie MF sprzedaje waluty i sztucznie wzmacniając złotego powoduje zawyżanie ceny akcji dla zagranicznych
stąd zagraniczni na razie wstrzymują się z zakupami na gpw, co potwierdzają małe obroty
imho taki brak popytu spowoduje dalsze spadki przy stosunko niedużych obrotach, nie przekraczających na w20 600 mln zł
myślę, że na dniach zobaczymy 2420-2430
IgoR | Evil Empire / 80.53.192.* / 2005-11-25 09:10
igor@herkules.pcz.pl Dzięki z góry :D
hajdi / 83.26.0.* / 2005-11-24 23:49
ja dzis wyszedlem z czesci 7bc po 2,71 i nie wiem co zreszta zrobic chyba wystawie po 3 z kawaleczkiem
Co do MNI to orzel mysle ze wyzej trzeba to sprzedac 5,6 to zadna rewelka Ja te spolke trzymam w troche dluzszej perspektywie kupilem srednio po 4,14 i zamierzam sprzedac styczen 2007 powyzej 10pln jesli nic sie nie stanie jest to mozliwe
Trzymam jeszcze ampli
Juto bede probowal kupic jakis pakiecik MCI po ok 2,3 bo wkrotce spolka ta powinna byc w okolicach 3pln
reszta to male pakieciki IC , plastusia, polleny i travelplanet no i STX ktory chyba sie budzi chyba niezla kase dostana z A4 za przejazdy samochodow ciezarowych na winietach (bez oplat) odszkodowanie od SP
orzeł / 80.55.139.* / 2005-11-24 23:07
IGor chciałeś rekomendację cersanitu - podaj maila to wrzucę Ci anal tech i fundament no i aktualną rekomendację (ostatnią jaką znam - kupuj cena docelowa 145,7 - przed splitem of course :)
JA dziś puściłem odlewników po (tak jak wczoraj obiecałem :) a skończyłem po 5,3 i oczywiście już się zastanawiam czy nie za wcześnie:)- ale cieszę się bo to dobrze poukładana inwestycja!
kupiłem mostostal zabrze za gorący kapitał który ostatnio zagrał na istalu i biotonie no iiiiiiiiiiiiiiii zagrał i dziś (puściłem po 1,48) ale odkupiłem po 1,49 - cóś mnie podkusiło
kupiłem również troszkę Jago po 3,08 - miałem puścić już dziś ale sie nie udało :)
czekałem z MNi po 5,5 i 5,6 i jutro pewnie podniosę poprzeczkę:)
Co do Projprzemu - to myślę że wcześniej przyjdzie na niego czas i 14,5 powinno pojawić się może już jutro :)
Mam zgrzyt z timem - czekam również na arksteela i spraya (kiedyś dokupiłem po 8 zł z groszami coby uśrednić dramatycznie wysoką cenę pierwszego zakupu:( i jakoś się trzyma - sprzedaż po 9,8 bardzo mi odpowiada.
Ciekawi mnie beta bo coś zaczyna drgać.
Co do Atm to obawiałbym się jutro sporego spadku (takie GtC choć życzę Ci Stroke jak najlepiej - jak zawsze zresztą !
Pozdrawiam Skromnego i do jutra:)
strokuś / 2005-11-25 08:44 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Orzełku, widziałeś wczorajszy komunikat ATM?
orzeł / 80.55.139.* / 2005-11-24 23:35
Sam się skomentuję coby logikę zachować jakąkolwiek w pisaninie mej - jutro sprzedaję Jugo i kupuję arksteela.
Co widzę na Epenie nie piszę bo moje majaki na tej spółce się nie sprawdzają :)
Jujciu zamiast almy alpras (zgodnie z Twoim planem i masz już 5 % przód ) pomyśl o porządkach (wiesz co mam na myśli - :) pozdrawiam serdecznie
Piszę tu o spekulacyjnych (dzięki Wam nauczyłem się tego słowa - się masz Dżejku ) ruchach ale bazy nie zmieniam - co ja biedny zrobię z kasą z odlewników :)
Stroke czy myślisz że sprzątania nigdy dość - może by tak dokupić !?
Dobra co ja tak sam tu będę siedział papapap
strokuś / 2005-11-25 09:27 / Uznany Bywalec forum i giełdy
ipl: niektórzy dokupili już wczoraj... min. 12.65... że też ludzie decydują się za tyle sprzedać
ja niestety nie mam za co dokupić
chyba że puszczę 3 moich maruderów, do czego jeszcze nie dorosłem
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy