Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szczęśniak: Benzyny po 6 zł w tym roku nie będzie

Szczęśniak: Benzyny po 6 zł w tym roku nie będzie

Wyświetlaj:
JAW / 84.10.239.* / 2008-07-01 19:20
Dopiero pierwszy facet tak powiedział, bo do tej pory straszy się ludzi cenami. Co prawda robią to tandetne firmy jak Reflex, któremu nic nigdy się nie sprawdzało, poza dochodami własnymi od naiwnych redakcji, ale generalnie chyba chodzi o to, że się straszy, potem nie będzie tak źle, a rząd ryżego kaszuba powie, że to jego zasługa.
Dziekan_1980 / 83.10.149.* / 2008-07-01 18:57
Równie dobrze możemy napisać: "WIG 20 nie osiągnie w tym roku 4.000 pkt-ów" - będzie to miało zastosowanie z podobnym prawdopodobieństwem.

Nic odkrywczego!
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-01 13:48
dla chcącego nic trudnego

wystarczy jak rządzacy podniosa podatki zawarte w paliwie i cena moze byc duuużo wyższa niż 6 zł

inna sprawa ze taki rząd byłby chyba samobójczym rządem

ale w polandii , wszystko możliwe
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-01 13:53
prosze się nie obrazac za okreslenie Polski jako polandia

po prostu , Polska , zachowujesie (zachowywała sie)(i dalej zachowywac sie będzie - takie sa prognozy), nie jako samodzielny , niezalezny, byt państwowy

ale tak, jakby była od kogoś/czegos uzalezniona .. co ogranicza ja w pełnej suwerenności

i bynajmniej nie mam na mysli (oficjalnego) członkostwa w UE czy stosunków z USA
kefasps / 80.55.157.* / 2008-07-01 13:34
w mojej ocenie sytuacji to wszystko ruletka, nie sądzę aby kurs dolara był w nieskończoność taki niski

myślę że należy się przyzwyczaić do tych cen, iście europejskich

w tej sytuacji podwyższanie akcyzy na gaz jest zbrodnią, duszeniem popytu

a podwyżka akcyzy na paliwo na CNG która już była jest głupotą
man13 / 2008-07-01 13:20 / Tysiącznik na forum
Od jakiegoś czasu straszy się społęczeństwo cenami paliw, słabością gospodarki, niepodpisaniem traktotu lizbońskiego, brakiem niezbędnej ilości ustaw w sejmie dla regulacji życia narodu, załamaniek się etyki narodowej/katolickiej. upadkiem bojowości naszej armii w Iraku i Afganistanie, spadkiem kadetów w seminariach katolickich, niepochamowanym/nieuzasadnionym wzrostem cen w rolnictwie, itd, itp.
Wygląda to na jakiś spisek UB/SB/ PiS
soql / 2008-07-01 12:23
Takze się zgadzam. Wydaje mi się, ze prognozowanie cen w tak dlugiej perspektywie, szczegolnie przez duzy bank to raczej zaklinanie rzeczywistosci niz solidna analiza...
arch / 2008-07-01 18:14 / Tysiącznik na forum

A.Sz.: Ja nie wróżę cen, gdyż podstawy do tego są niepewne. Cena ropy nie kieruje się żadnymi przewidywaniami. To jest raczej problem rynków finansowych, a nie branżowych.

szkoda że w rządzie nie ma tak roztropnych ludzi .

Najnowsze wpisy