Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szpitale oszukują i nie przyjmują

Szpitale oszukują i nie przyjmują

Money.pl / 2009-01-23 07:51
Komentarze do wiadomości: Szpitale oszukują i nie przyjmują.
Wyświetlaj:
ueyu / 217.96.100.* / 2009-01-23 08:57
co tam szpitale... sprobujcie sie zarejestrowac do zwyklego internisty - powodzenia!
Elendir / 2009-01-23 08:12 / Łowca czarownic
Komentarz jest bardzo jednostronny. A czy to nie jest czasem również tak, że szpital nie może brać każdego kto się zgłasza bo zabraknie mu łóżek dla tych co faktycznie będą potrzebować opieki medycznej? No bo przecież wtedy nagle nie będzie można kogoś wyrzucić...
mkg / 2009-01-23 07:52 / Bywalec forum
A niby dlaczego mają przyjmować jeżeli nie mają pieniędzy na leczenie. Wprowadźcie indywidualne dobrowolne polisy ubezpieczeniowe zamiast nikomu niepotrzebnego NFZ a o obywateli z polisami szpitale będą się biły. Dopóki będzie obowiązywał chory system ubezpieczeń zdrowotnych dopóty szpitale publiczne będą działać tak chore instytucje.
cz4ja / 79.186.187.* / 2009-01-23 10:00
ja bym powiedzial tak 'nasz sluzba zrowia jest chora i nikt jej nie leczy....' Wiekszosc personelu medycznego polski to panie/panowie ktorzy z Obrzydzeniem przyjmuja pacjentow i traktuja ich jak zlo konieczne , a skonczy sie to tylko wtedy kiedy bedzie to prywatna instytucja.... a z drugiej strony... ja jako osoba pracujaca moge zapomniec o prywatnej sluzbie zdrowia bo przeciez kowalski obok ktory nie pracuje i nie bedzie pracowal (bo mu sie niechce) tez musi miec lekarza, szpital itp. to takie q.... normalne w polsce

Najnowsze wpisy