Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szukanie pracy w Polsce nie jest łatwe. Pracodawcy nie szanują kandydatów

Szukanie pracy w Polsce nie jest łatwe. Pracodawcy nie szanują kandydatów

Wyświetlaj:
tymek23 / 37.7.125.* / 2015-06-15 15:45
Mając 22 lata zarabiam średnio 3tys przy 8h dziennie, 5 dni w tygodniu jako tapicer na pełnym etacie i co nie da się? Jest to moja czwarta praca od zakończenia praktyk i w skrócie mówiąc kto szuka ten znajdzie dobrą pracę za rozsądne pieniądze. Tylko dureń daje sobie pomiatać przez pracodawców wmawiającym ciemnemu ludowi, że pieniędzy na wypłaty i umowy nie ma. Tak, więc Rodacy bierzcie się do roboty!
kowal3445 / 164.126.12.* / 2015-06-15 23:56
Wszystko pięknie , tylko czy 3 tys to jest dobra pensja???
50++ / 79.187.237.* / 2015-06-15 20:22
gdy miałem 22 lata myślałem podobnie
teraz mam trzy dychy więcej i daję co biorą
johnnininini / 62.148.92.* / 2015-06-15 14:51
Jeszcze dorzuciłbym od siebie kwestię wynagrodzenia. Ja nie wiem czy to ściśle tajne jest czy może 90% firm się wstydzi wpisać za ile ta praca?? ile zł/h albo na m-c przez ilość godzin. Wszędzie za granicą nawet wschodnią to jest standard!!! A u nas tylko ...atrakcyjna stawka/atrakcyjne wynagrodzenie. Ani słówka o kwotach. Skąd to się bierze?? Czyżby po podaniu faktycznej stawki firmy się obawiały że nikt się nie zgłosi??
jaczak0453 / 83.6.248.* / 2015-06-15 14:45
Bezrobocia w Polsce nie ma !!!!!!! Zatrudniam pracowników od 10 lat i obecnie jest chyba najgorzej.
Wynagrodzenie netto 2500 - 3200 za proste czynności i 8 godzin pracy. Ludzi do pracy brak , a jak przychodzą to się pytają ile jest przerw na śniadanie, koszmar
pola1213 / 87.101.68.* / 2015-06-15 18:49
W jakim mieście, ja jestem chętna i nie marudzę.
ja 1054 / 78.35.178.* / 2015-06-15 18:44
podaj adres gdzie bo chyba mi sie sni
moniq86 / 193.22.252.* / 2015-06-15 17:27
Proszę mi powiedzieć w jakim mieście ma Pan firmę. Za te pieniądze bardzo chętnie popracuję u Pana w firmie i nie interesuje mnie ilośc przerw. Wystarczy jedna aby zjeść śniadanie. Mieszkam w dużej aglomeracji, pracuję po 11 godzin dziennie, również w weekendy (oczywiście nie codziennie), jestem dobrym pracownikiem co potwierdza również mój kierownik, a wynagrodzenie i premiowanie u mnie w firmie jest żenujące. Moja wypłata z premią w tym miesiącu wyniosła 1700 zł...
topfame / 93.105.181.* / 2015-06-15 16:41
ciekawy jestem skąd takie dyrdymały o wynagrodzeniu netto 2500-3200 zł.? Nie piszesz o jaką pracę chodzi, jakie wykształcenie lub doświadczenie jest wymagane. Miałem okazję sprawdzić różne aspekty zatrudnienia w kilku firmach na przestrzeni ostatniego roku. W Warszawie stawka netto dla osoby niewykwalifikowanej rozpoczyna się od 6,50 do 8,60 zł./godz. Jeżeli skarżysz się na brak pracowników to albo masz za duże oczekiwania albo oferujesz stawkę niższą niż obowiązująca na jakimś stanowisku.
Emil z Lonebergi / 95.160.19.* / 2015-06-15 16:27
Jak w Warszawie, to już idę!
bezrobotny / 62.141.206.* / 2015-06-15 16:21
jak tak dobrze płacisz to proszę o na miary. jednak podejrzewam że jesteś rządowym specem od propagandy !
Jukos / 5.60.84.* / 2015-06-15 15:08
A jakie miasto ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dzinks / 109.243.249.* / 2015-06-15 15:05
W Gliwicach bezrobocie spadło do 5% jest to próg przy którym jako bezrobotni zostają ludzie którzy nie chcą pracować albo pracują na czarno lub mają skomplikowaną sytuacje rodzinną i nie mogą podąć pracy z uwagi na małą dyspozzycyjność . Więc zaczyna się chosa dla pracowników i wyższe koszty dla pracodawców, ja się ciesze.
gliwiczanin / 193.27.210.* / 2015-06-15 17:36
Przeciez to bzudura!!!! - są miejsca pracy tylko w strefie na taśmie produkcyjnej za najniższą krajową, i to często płaconą w częściach>Dlatego wciąż są ogłoszenia o naborze. Dla innych, osób z wykształceniem wyższym nie ma pracy-no chyba,że na takich samych warunkach finansowych.
Adam_OK / 178.43.5.* / 2015-06-15 15:03
Popieram tixxa - proszę napisać jaka firma, w jakim mieście, na czym polega praca i od kiedy można zacząć.
tixx / 80.53.196.* / 2015-06-15 14:56
To proszę napisać gdzie mam się zgłosić. Chętnie przyjmę pracę za taką stawkę na 8 godzin. Nie potrzebuję wtedy nawet przerwy na śniadanie. Papierosów nie palę więc na "szluga" też nie trzeba.
doki / 94.246.151.* / 2015-06-15 14:55
To proszę o info. Jestem laborantem chemicznym, mam 55 lat, mam 30 lat pracy prawie na każdym stanowisku w dużej firmie farmaceutycznej, niestety nie mam prawa jazdy. Co mnie w pewnym momencie zdyskwalifikowało, firma zmieniła siedzibę, a mnie zaproponowano stanowisko przedstawiciela handlowego surowców farmaceutycznych. Od 3 lat szukam pracy. Nie jestem wybredna pracowałam w ośrodkach naukowych, instytutach, ale również w znanej sieci handlowej jako pracownik hali. Więc pracodawco nie mierz wszystkich jedną miarką.
asd408 / 89.77.96.* / 2015-06-15 14:30
Może zamiast szukać roboty to niech robota szuka nas, łatwiej wtedy ludziom o pracę by było i może człowiek miałby spokojniej w życiu wiedząc że może zarobić na chleb. Śmieciarz w niemczech może cholera sobie pozwolić na wakacje za granicą a w polsce co, każdy grosz będzie wiele znaczył czy wystarczy ci na jedzenie.
dertul / 5.172.247.* / 2015-06-15 14:21
Obecna sytuacja na rynku pracy jest sztucznie wykreowana przez pracodawców i po latach łatwego, taniego pracownika przyjdzie czas, że i duże zarobki nie zapewnią nie tylko sukcesu, ale wręcz upadki wielu firm. Ten model był już testowany w wielu miejscach na świecie i zawsze doprowadzał do katastrofy. Jeśli na podrzędne stanowisko biurowe jest 700 kandydatów na jedno miejsce to jest to totalna porażka wszelkich systemów od politycznego, gospodarczego po społeczny i socjalny. Straty porównywalne są do strat wojennych przy bardzo krwawych konfliktach. Kontynuacja takiej polityki nie jest błędem lecz zbrodnią.
jaczak0453 / 83.6.248.* / 2015-06-15 14:47
bezrobocia nie ma tylko ludziom nie chce się pracować a brać zasiłki
jfdskjdfkdfs / 178.42.113.* / 2015-06-15 18:54
ciekawe jakiego zasiłku, nie znaleźli pracy i nie dali zasiłku
bezrobotny / 62.141.206.* / 2015-06-15 16:27
jednak dobrze przypuszczałem tyle ci płacą za sianie propagandy
domek cd / 145.237.2.* / 2015-06-15 13:45
Pracodawcy nie szukają kompetentnych, mądrych, pracowitych tylko TANICH. Właściwie to cały czas są zdziwieni, dlaczego kandydaci nie chcą pracować za darmo. Sami chcą liczyć zyski, a ludzie - jak się jeden pan wyraził "kradną, kłamią i oszukują". Na szczęście pracuję, na szczęście nie u nowobogackich kapitalistów, i wokół mnie mnóstwo ludzi mądrych, pracowitych, twórczych, solidnych. Czyżby inna Polska?
potencjalny pracodawca / 89.230.202.* / 2015-06-15 14:00
pracodawcy szukają pracowitych i mądrych kandydatów. Zrekrutowanie zespołu 100 osobowego to droga przez mękę. Kandydat nic nie wie, nic nie potrafi, często gęsto nie jest kompletnie przygotowany do rozmowy. Jeżeli oferuję zarobki minimum 2000 netto i zapowiadam że po okresie próbnym jak nie wypracuję większej kasy to sam mu podziękuję za współpracę, to czy oferuję mało za najniższe stanowisko? Nie sądzę... Problem nie tkwi w pracodawcach, problemem jest brak odpowiednich kandydatów. Przychodzi do mnie młody człowiek z tytułem mgr prawa kanonicznego i jego doświadczenie to praca w ochronie jako "stacz" w markecie, i chce być od razu kierownikiem działu handlowego. Nikt o zdrowych zmysłach nie zrobi z niego kierownika. Kandydaci, najpierw wymagajcie od siebie a potem od pracodawców.
cz / 194.145.96.* / 2015-06-15 14:28
Koleś nie załamuj mnie. Znalezienie pracy, w której trzeba cokolwiek umieć, gdzie można zdobyć doświadczenie to graniczy z cudem. Nawet po SGH w Warszawie większość stanowisk to albo wciskanie klientom kitu w oddziale bankowym albo klepanie jak małpa w kółko tego samego. Dobrze znam excel podstawy VBA, angielski, finanse przedsiębiorstwa, znam się na rynkach finansowych (150 pkt na egzaminie na maklera + inwestycje na własny rachunek) i nawet na sensowny staż nie sposób się dostać (o outsorcingu jako klepacz faktur itp. nie chcę słyszeć).
piawdziwyelpolako / 62.148.92.* / 2015-06-15 14:56
dobrze znasz excela i do tego podstawy vba ??:) To bez urazy, ale słabo znasz excel-a kolego :)
Powodzenia
inspektoorrrr / 141.0.12.* / 2015-06-15 13:31
kowal przestan p...... co to znaczy ze dla wydajnych nawet 4000 ? Ja wam powiem dla wydajnych tzn. , ze firma nazuca norme czyli ilosc jednostek do wykonania przez godzine ktore stopbiowo zwieksza tak zebys nie dostal premi wydajnosciowej ktora mydli sie oczy nowoprzyjetym.A taki kowal kierownik albo wlasciciel chodzi z lista miedzy pracowbikami i nazuca kiedy zostajesz na nadgodzinach tzn. nie trzeba zostac ale wszyscy zostaja a jak nie zostajesz na nadgodzinach albo nie wyrabiasz ciagle windowanej normy to cie zwalniaja za porozumieniem stron nie oficjalnie z powodu niskiej wydajnosci .Wiec kOWAL nie gadaj bzdur!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kowal3445 / 164.126.12.* / 2015-06-15 13:54
Nigdy nikogo nie zwolniłem za niższą wydajność , jedynie za kradzierze i nie zjawienie się w pracy , bez żadnej informacji, nawet sobie nie wyobrażasz ile razy słyszałem że komuś mama lub tata umarł i nie mieli głowy żeby mnie powiadomić ze się w pracy nie pojawią, a wydajni zarabiają więcej, bo potrafią z palcem w ... we dwóch zrobić więcej i lepiej niż inni w 3 w pocie czoła, jak za wykonanie konkretnego zadania jest do podziału konkretna pula, to im mniej ludzi przy tym pracuje tym więcej zarabiają - proste.
Klaudia k. / 188.125.238.* / 2015-06-15 16:55
Widocznie śmierć bliskiej osoby to faktycznie okoliczność nad którą można przejść do porządku dziennego.. kit jak nic.. oto człowiek korpo który nie potrafi już myśleć w kategoriach zwykłej moralności..
kowal272 / 164.126.12.* / 2015-06-15 23:59
Gorzej jak, pracownik taką śmierć zmyśla i to nie 1 a kilka takich przypadków....
kowal3445 / 164.126.12.* / 2015-06-15 13:07
Spróbujcie znaleźć pracownika w dzisiejszych czasach, dramat , 2/3 nie przychodzi na umówione rozmowy o pracę, często po ustaleniu dnia rozpoczęcia pracy i podpisania umowy pracownik się nie zjawia icała rekrutacja od nowa, kłamią i oszukują, kradną, nie wspominając o tym że umiejętność używania mózgu jest niezwykle rzadka, kiedyś starałem traktować ich po przyjacielsku, płacę też nieźle bo dla wydajnych ludzi pensje ponad 4000 netto nie są rzadkością, ale tyle razy się sparzyłem że teraz są dla mnie tylko elementem wyposażenia firmy., zero sentymentów.
pigwa415 / 83.26.74.* / 2015-06-15 14:45
Człowieku szukam pracy od kilku miesięcy, co prawda nie u polskich pracodawców ale u zagranicznych. Sytuacja ta sama jak w Polsce, tylko pracodawca nie szuka pracownika kompetentnego a taniego. Broń Boże z doświadczeniem a już 50+ to katastrofa. Oczywiście złe traktowanie pracowników skończy się kiedyś tragicznie dla firm. Nie logo firmy czy jej wielkość wypracowują zysk a wysoko wykwalifikowana zgrana kadra!!! Jak sam widzisz pracownicy już traktują Cię jak wyposażenie zakładu nie mając zbyt wielkiego szacunku do Ciebie jeśli nawet nie przychodzą na umówione rozmowy.
borys robol / 164.127.88.* / 2015-06-15 14:08
miły pracodawco jesteś jedyny który tak płaci i to ci się chwali ale po za tym to wszystko czy może wiesz ile płacą inni a co do okłamywania i kradzieży to myślisz że pracodawcy są święci popatrz na polaków ile zarabiają za ciężką prace a dopiero potem mów że są kłamcami i złodziejami życzę ci żebyś kiedyś musiał ruszyć mózgiem i poszedł na spotkanie o pracę i wtedy zobaczysz z jakimi chamami i prostakami rozmawiasz
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 13:39
Powiem tak kolega'' kowal'' ma niestety rację ,ostatnio potencjalny pracownik na rozmowie powiedział mi ''wie pan co jak się zastanowię to się do pana odezwę za 2 dni''.Dziewczyny w biurze prawie pospadały z biurek ,mam grupę 12 stałych zaufanych osób i to filar ,podejrzewam że niedługo każde z nich będzie zarabiało po 5-6 netto.I na nich się oprę powoli będę szukał takich których można dokoptować do tej ekipy,ale nic na siłę dziś mógłbym już zatrudniać 50 osób ,ale poco żeby ktoś mi łaskę robił,Państwo mi robi łaskę że płacę im podatki ,pracownicy że przychodzą do pracy,po co mi to.Nawet jak płacisz dobrze i chcesz sobie kupić lepszy samochód to takie nieuki Cię rozjadą bo czemu za ich?U mnie stara ekipa prawie wszyscy nmają domy ,ludzie 30-40 lat.Da się ,da się ,tylko zanim się da to trzeba coś od siebie dać ,ja w pierwszej pracy zarabiałem 450 zł ,dowszystkiego doszedłem sam .Od magazyniera do szefa własnej firmy ,więc niech mi nikt nie pieprzy że się nie da.Jestem z biednej rodziny ,ale na początku harowałem po 18 godzin ,a nie 8 godzin i plaża ,a w domu piwko i kiełbacha.Pozdrawiam myślących.
grześ793 / 83.9.17.* / 2015-06-15 15:50
dziewczyny to nie powinny słyszeć tej rozmowy
nie szkający pracy / 89.68.131.* / 2015-06-15 13:51
do sofer7 Drogi panie nie rozumiem dlaczego kandydat nie ma prawa powiedzieć że się do pana odezwie skoro pan rosci do tego prawo. Rozumiem taka mania wyższości ja mam prawo a ty nie. To jest problem wszystkich zafajdanych pracodawców w Polsce. Po drugie w Polsce nie było takiej stawki jak 450 zł chyba że przed wojną, i rozumiem skąd te pretęsje bo magazynierzy z tamtych czasów to się dorabial głównie kradnąc. Wiem coś o tym bo pracowałam w tamtych czasach. Gratuluję karjery zawodowej ale nie każdy chce być złodziejem
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 14:06
Jak wokół Ciebie kradli i tego nie zgłaszałeś to miałeś problem ,a co do zarobków to najniższa była około 500 zł 20 lat temu ,i nie napinaj się ,kontekst wypowiedzi był inny.On nie zapytał ,on stwierdził że jak mu się zechce to zadzwoni ,a narzekał że 6 miesięcy szuka pracy.Mama miskę zupy da.A zanim zaczniesz wyzywać kogoś od złodziej popatrz na siebie komuszku.Ja doszedłem do wszystkiego ciężką pracą ,i dziś płacę za to zdrowiem ,a taki matoł jak Ty nie ma prawa wystawiać nikomu łatki.
robotnik / 194.183.61.* / 2015-06-15 14:28
Piękna jest mentalność biednych prywaciarzy, taka mentalność Kalego. Jak bym zgłosił prywaciarzowi że go inni pracownicy okradają to jestem dobry ale jakbym zgłosił do jakiegoś urzędu jego okradanie pracowników i państwa to by mnie wyzywał od kapusiów i skór..synów.
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 14:34
Na mnie nie muszą donosić ,wszystko mam na tip top ,z reguły jak zwalniam niekompetentnego pracownika ten donosi do wszystkich instytucji bo czuje się obrażony,myślał że dożywocie muszę go mieć nawet jak jest leser.Potem są kontrole i jak dotąd 7 lat bez zarzutu ,BHP,PIP ,SKARBÓWKA ,Z.U.S ,opinie na 5.Tyle w temacie.
robotnik / 194.183.61.* / 2015-06-15 14:51
Bo wy prywaciarze wycwaniliście się. Kiedyś zbój stał na skraju miasta z pałą a teraz chodzi w garniturze z laptopem i w majestacie prawa łupi nas w biały dzień, Ja się przekonałem jak to jest z wami . W razie kontroli na papierku wszystko sie zgadza wszędzie podpisy pracownika , przecież na wszystko sam się zgodził i był przeszkolony. Papier wszysko przyjmie a w rzezczywistości to burdel na burdelu.
Widziałem ja to wygląda te wszystkie audity , te wszystkie systemy utrzymania jakości, pic na wodę.
Jesteście kreatywni, chociarz pewnie nie wy tylko wasi doradcy .
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 14:59
Błądzisz,ale jak jesteś taki kreatywny to załóż firmę ,mamy demokrację ,będziesz miał doradców,będziesz miał willę z basenem.Przecież to proste.
robotnik / 194.183.61.* / 2015-06-15 15:33
Ja wam nie zazdroszczę willi aut czy worka pieniędzy.To wasze ale wam zawsze mało a do grobu tego nie zabierzecie. Jeżeli sami sobie zarabiacie to wasze ale jeżeli dorabiacie się krzywdą słabszych i biedniejszych to już nie jest wasze. Przez takich jak wy pojawi się kiedyś taki jak był Hitler czy Lenin, pokarze na was palcem a ludzie was pozarzynają .
Powinno byś współistnienie, wy potrzebujecie nas a my was i razem pracujemy dla dobra ogółu, Wtedy wam by nic nie groziło ani nam. Nikt w tym kraju by nie szkodził ani wam ani nam bo wspólnie byśmy go eliminowali. A tak napuszczają nas na siebie. Dziel i rządź.
nie szkający pracy / 89.68.131.* / 2015-06-15 13:51
do sofer7 Drogi panie nie rozumiem dlaczego kandydat nie ma prawa powiedzieć że się do pana odezwie skoro pan rosci do tego prawo. Rozumiem taka mania wyższości ja mam prawo a ty nie. To jest problem wszystkich zafajdanych pracodawców w Polsce. Po drugie w Polsce nie było takiej stawki jak 450 zł chyba że przed wojną, i rozumiem skąd te pretęsje bo magazynierzy z tamtych czasów to się dorabial głównie kradnąc. Wiem coś o tym bo pracowałam w tamtych czasach. Gratuluję karjery zawodowej ale nie każdy chce być złodziejem
ja12345323 / 193.202.117.* / 2015-06-15 13:29
za 4000 netto chętnie do Ciebie przyjdę. Jeśli chcesz wezmę z e sobą 20 rzetelnych pracowników za podobną kasę będą latać na wysokości lamperii...
krizz / 164.126.198.* / 2015-06-15 13:26
ludzie nie przychodzą, bo robią rozeznanie. Faktycznie stawki na wejściu do większości firm są bardzo niskie i często na czarno bez świadczeń. Nie ma co się dziwić, ze ludzie przezywają dylematy, czy pracować za minimalkę, często bez zus-u, czy szukać i przebierać.
Z drugiej strony, człowiek na początku, po szkole nic nie potrafi.
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 12:47
Południe Polski,i proszę nie ubliżać hasłami typu ''pieprzysz'' ,dyplomy ani kursy nie świadczą o kwalifikacjach ,handlowiec w terenie to specyficzna praca ,wymaga dużej dozy samokontroli i chęci uzyskania jak najlepszego wyniku którego efektem jest prowizja.Tak się składa ze u mnie pracownik obsługujący maszyny numeryczne zarabia 3-3,5 .Bo po prostu tyle chcę mu dać ,wtedy każdy jest zadowolony.Pracownik sklepu ma od 1,8 do 3 tys.Magazynier 2,8 do 3,0.Wszystko uzależniam od obrotu i wyników firmy ,w sezonie pracownicy maja najlepiej ,poza wszyscy zaciskamy pasa ,i chodzimy na urlopy.Prawda jest taka że niewielu się chce dać coś od siebie ,a handlowiec nie pracuje 8 godzin ,za to wszystkie weekendy w pełni wolne.Jeszcze chcesz coś wiedzieć MBA?
zimek / 194.63.132.* / 2015-06-15 18:10
do sofera tą kaske to podajesz jak mniemam brutto , aile do reki?????????
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 11:37
Szukanie pracownika w tym kraju to koszmar ,szukamy handlowców ,jak jest dobry i chce się nauczyć to może zarobić 6-7 tysięcy,Myślicie że są jacyś rzeczowi ludzie do pracy?Szukam już 3 miesiąc a 4 auta stoją na placu ,zaznaczam jesteśmy firmą rodzinną ,u Nas szanuje się pracowników ,nie ma żadnych tzw. umów śmieciowych,atmosfera jest dobra.Więc proszę mi nie pieprzyć że nie ma pracy ,pracy jest opór tylko normalnych ludzi nie ma.......
piter375 / 95.41.18.* / 2015-06-15 13:36
Gdybyscie naprawde mieli tak super atmosfere to ludzie by sie zabijali albo placicie marnie albo macie wymagania z kosmosu nie wierze w to ze dając przyzwoite warunki mozna szukac handlowca 4 m-c sam mam duze doswiadczenie i szukam od dluzszego czasy pracy.Ale pracy a nie dziwnych pomysłow szefa typu wchodzi nowy produkt i miesiecznie sprzedaz na poziomie 100 tys.Pozdrawiam
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 13:45
Koleżko nie mam powodu pisać nieprawdy.Sam zaczynałem od zera ,5 lat byłem handlowcem ,i trafiłem na człowieka u którego zarabiałem na fakturę 15 tys. netto w najlepszych miesiącach ,ale tyrałem.Co do wymagań to chyba nie wyobrażasz sobie że ich nie ma ,na jakiej podstawie ktoś ma Ci płacić jak nie ma wyników?Powiem tak większość obecnej młodzieży to nieuki i leserstwo ,dlaczego nie otwieracie firm ,ja otworzyłem 7 lat temu ,obecnie zatrudniam ponad 25 osób.
tlob / 83.25.194.* / 2015-06-15 12:35
Posiadam wyzsze wykształcenie , ewaluowany dyplom MBA w USA, doświadczenie w pracy również w firmach miedzynarodowych,b.dobra znajomość języka angielskiego, dokładność i kreatywność w podejściu do wykonywanych obowiązków, szukam od kilku miesięcy pracy. Niestety to co oferują mi pracodawcy to proste prace manualne za 10 zł/godz i oczywiście umowa o dzieło lub zlecenie. Taki jest rynek pracy w Polsce. Jeśli jest prawdą to co piszesz podaj link do oferty pracy, chyba że tylko pieprzysz farnazony.
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 12:02
Ciekawe co potrafisz bo z Twojej formy odpowiedzi wynika że jesteś jedynie roszczeniowy ,wyobraz sobie że na te 6-7 tysięcy to trzeba sobie zapracować wiedzą ,mamy około 10 tysięcy indeksów jeżeli chodzi o towar i niestety tak prostej sprawy nie ogarnia 90 % młodych osób.Dajemy samochody dobrze wyposażone żeby był komfort pracy ,dobre komputery z internetem ,komórki bez limitu.I chcemy przekazywać wiedzę ,niestety większość jest na nią odporna.Wielu przedsiębiorców niestety ma ten sam problem.
gsa / 91.192.2.* / 2015-06-15 15:23
sofer7... czemu nie padałeś linka Panu tlob?? Ściemniasz? bijesz pianę? czy po prostu jeszcze się nie obudziłeś?
sofer7 / 37.248.255.* / 2015-06-15 16:32
Na tym forum mam szukać pracowników,coś Ci dolega?Piszę jak jest ,mi się nie śpieszy znajdę to znajdę jak nie to Wy macie problem nie ja.Auta sprzedam i dalej będę żył ,czy w tym kraju jest przymus zatrudniania ludzi.Chyba nie.Ty otworzysz firme zatrudnisz kolegę powyżej;]Mi już się powoli nie chce ,przez takich jak Wy.
piter375 / 95.41.18.* / 2015-06-15 13:38
I pewnie wymagacie zeby te indeksy ktos opanowal w miesiac i recytowal je w nocy wyrwany ze snu.A samochód internet i tel bez limitu u handlowca to zaden luxsus tylko podstawa pracy.
cvq / 94.78.178.* / 2015-06-15 11:24
Bo to państwo istnieje tylko teoretycznie,a takie instytucje jak PIP ,sądy pracy itp. są fikcją nie wiem po co utrzymywaną z podatków.
jasem / 94.240.14.* / 2015-06-15 11:15
jak masz gadane to znajdziesz pracę, jak nie potrafisz dużo gadać mimo że dużo potrafisz nie masz szans. Rekrutacje są dla wygadanych.
kolo400 / 164.127.4.* / 2015-06-15 10:59
Za duże jest bezrobocie. Jak będzie mniej bezrobotnych i jak znowu wyjedzie następne 2 miliony młodych Polaków, może wtedy zaczną szanować potencjalnego pracownika.
Gość1086 / 89.66.239.* / 2015-06-15 12:09
Nie zaczną. Już się przerzucili na ukraińców.
SwinkazWawy / 89.67.232.* / 2015-06-15 09:55
A kultura rekruterów czy też przyszłych szefów pozostawia wiele do życzenia. Te insynuacje, poniżanie między wierszami ehh szkoda gadać...
N. / 109.243.206.* / 2015-06-15 12:43
Od jakiegoś czasu szukam pracy, bo chcę zmienić. Niemalże na każdej rekrutacji miałam wrażenie wyśmiewania mojego niskiego stanowiska. Jestem po dziennym prawie, a niestety takich osób jak ja są tysiące. Kiedyś wręcz wymiana mnie, że szuka pracy i nie mogę znaleźć .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
szklarek / 2015-06-15 10:15
Równie uprawniona - bo niepoparta żadnymi badaniami jest opinia o pracownikach.
Leon Z / 78.11.163.* / 2015-06-15 09:43
Nie jestem idiotą, ani złodziejem, więc szukałem pracy od 6000 wzwyż. No i niestety jest z tym ciężko...

Najnowsze wpisy