Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tanieje benzyna, drożeje olej napędowy

Tanieje benzyna, drożeje olej napędowy

Money.pl / 2009-06-23 09:55
Komentarze do wiadomości: Tanieje benzyna, drożeje olej napędowy .
Wyświetlaj:
nokryd / 2009-06-23 19:44
Na jednym litrze obniżka mniej niż 1 grosz. . Ale jak brzmi !!!
loles / 212.159.242.* / 2009-06-23 09:55
Doja tych biednych kierowcow jak sie da. Niech nikt nie tlumaczy podwyzki kursem dolara albo cena ropy na gieldzie, bo LPG do samochodow nie drozeje a tez jest kupowane za dolary... Niech sobie kazdy przypomni ceny w zeszlym roku....
FirezeuG / 2009-06-23 10:24 / Tysiącznik na forum
Niestety ale ceny paliw nijak mają się do realnej ceny.
Jeszcze trochę i waha znowu będzie po 4,7 zł. Przełoży się to negatywnie na wszystkie gałęzie przemysłu i gospodarki.

Panowie z PKN niech przynajmniej z zysków które otrzymali mogli by wybudować jakąś drogę :)
qwertix / 87.205.159.* / 2009-06-23 15:51
ja jakos nie zauwazam na stacjach, zeby cos tanialo, wrecz przeciwnie, gaz, ropa, benzyna idzie w gore. rozsadne ceny maja jeszcze na neste, bo moga sobie pozwolic na nizsza marze. gdybym nie mial ich stacji to bym na rowerze 40 km codziennie do pracy musial robic
kamillll / 213.238.69.* / 2009-06-28 12:20
ja za ON płaciłem wczoraj w Legionowie 3,77...więc nie jest zle. Wszystko zalezy od sieci stacji...
Zbigniew1976 / 188.147.121.* / 2010-12-03 09:12
Witam kolegów i koleżanki na forum. Podczepię sie wypowiedzi kolegi Kamila o paliwie w Legionowie. Wymieniałem w dn. 01.12.2010 r. filtr paliwa w Focusie 1,8 TDDi, potrzebowałem troche paliwa, po to, by zalać wymieniany filtr paliwa przed założeniem. Pojechałem do Orlenu na ul. Sobieskiego, kupiłem chyba ze 4 litry ON Eko. Wlewając do bańki 5L widziałem, ze było strasznie mętne. Wymieniłem filtr paliwa, zalewając filtr kupionym owym paliwem, a część paliwa z banki wlałem do czystego słoika, reszte paliwa z banki zostawiłem na dworze. To co zobacz yłem, potwierdziło kur.....wa moje przypuszenia. Paliwo mętne, jakby ktos dolał szklankę mleka (chrzczone-woda). Pojechałem i pokazałem obłudze na stacji. Mowią, ze powino być wszystko w porzadku i takie tam….. Ja obsłudze, że 1000 km na takim paliwie w zimie i stoi filtr, gośc tylko bąkał cos pod nosem. Przyjechałem za 15 min do domu, chciałem wlać te 3,5 L paliwa ktore zostało w bance na dworzu. Wlałem z 1,5 L przez lejek i koniec, w lejku pełno. Myslę, kur.....wa, co jest?? Patrzę, a w lejku na dnie lód, jakby ktos wsypał garśc lodu. Więc tak zachwoje sie paliwo z tej stacji. Wytrąciła sie woda z paliwa po 20 min paliwa na mrozie w tem ok -12oC. Ludzie, czy mozna to puszczać płazem????Nic dziwnego, że potem, kolejnego dnia po zaatankowaniu takiego paliwa, nie mozna odpalić rano samochodu, ,bo zablokowany filt paliwa jest lodem, albo staną wtryski, pompa, a mamy XXI wiek. Omijac ta stacje z daleka. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy